Akce proběhne online

Přednášející

Moderátor

 • Magdaléna Chvalinová

  Absolventka Filosofické fakulty UK, obor Filologie a lingvistika a Školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha obor Public Relations. Interní komunikaci se věnuje již 18 let. Na pozici specialisty či manažera interní komunikace působila v řadě korporací (Český Telecom, České aerolinie, ČEZ, Philip Morris). Zároveň externě přednášela komunikaci ve Škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha a stále přednáší pro Top Vision. Má zkušenosti s velkými projekty interní komunikace jako byl projekt Optimalizace v Českém Telecomu, interní image kampaň v Českých aeroliniích nebo interní komunikace akvizice Ahold/Spar, jejíž strategie získala stříbro v evropské soutěži FEIEA. Bohatou praxi v komunikaci také získala v content marketingové agentuře Boomerang Communication a ve společnosti INSIDERS, která se specializovala na poradenství v oblasti interní komunikace. Aktuálně se věnuje rozvoji interní komunikace v nové plynárenské společnosti GasNet.

  Expertka na interní komunikaci

Přednášející

 • Kateřina Boušková

  Kateřina Boušková je projektová manažerka v kreativní agentuře Konektor Social. Mezi její klienty patří například Sazka, Microsoft, PPL nebo Natland. Dříve pracovala jako New Business Manager ve společnosti Eyelevel. Zkušenosti projektové manažerky nabrala především z Impact Hubu, kde vedla dva mezinárodní vzdělávací programy na podporu společensky prospěšného podnikání. Mimo jiné se věnuje moderování a prezentačním dovednostem.

  Project manager

  Konektor Social

 • Petr Hovorka

  Petr si svou cestu k management consultingu prošlapával 20 let. Začal podnikat v devatenácti, 13 let vedl a spoluvlastnil kalendářové nakladatelství Helma 365, spoluzaložil agenturu BrandBakers, ze které se stal lídr na poli Employer Brandingu v ČR.

  V BrandBakers Advisory je partner a koordinuje celý tým. Současně funguje jako „jestřábí oko“, které sleduje dopady práce týmu na úspěšnost a spokojenost klientů. Petrovou parketou je navigování řídících týmů při tvorbě celostních strategií a budování firemní kultury.

  Jeho závislostí je neustále objevování: nových dovedností, míst na zemi či odrůd vinné révy.

 • Zuzana Hübnerová

  Zuzana Hübnerová se v různých rolích věnuje komunikaci posledních jedenáct let. Vyzkoušela si vše od novinařiny po pozici tiskové mluvčí, aby se našla v propojování a strategickém řízení interní a externí komunikace. O interní komunikaci se starala například ve společnostech AVG, EmbedIT či MSD. A přednášela o ní na Masarykově univerzitě či Newton College. Kromě toho dlouhodobě pomáhá popularizovat vědu a tvoří obsah například pro Vysoké učení technické v Brně či Středoevropský technologický institut. Ve volném čase je celoživotní studentkou a nadšenou učitelkou jógy.

  Internal & External Comms Consultant

 • Ján Marjenka

  Ján pracuje v Ipsosu od roku 2016, kdy nastoupil do oddělení zákaznické spokojenosti. Primárně se věnoval projektům v automotive oblasti, a to jak na lokálním, tak i mezinárodním trhu. Právě oblast automotive jej přivedlo k HR, postupem času se staral o projekty souvisejících s alokováním zaměstnanců u klientů. Od roku 2020 vede oddělení HR pro středoevropský cluster zahrnující Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rakousko. Ve svém volné čase se věnuje především sportu a rád si zahraje společenské hry při dobrém pivu nebo vínu.

  HR Director

  Ipsos

 • Nela Maťašeje

  Nela Maťašeje v Direct pojišťovně působí tři roky. Na starosti má tým marketingové komunikace, který se mimo jiné stará o externí a interní komunikaci firmy. Do Directu přišla z českého Home Creditu (skupina PPF), kde měla také na starosti externí a interní komunikaci. Předtím pracovala řadu let v redakcích předních českých vydavatelských domů. Jako redaktorka, webeditorka a editorka sbírala zkušenosti například v Deníku nebo zpravodajském týdeníku Sedmička vydavatelství Mladá fronta. Kromě toho působila také jako PR manažerka Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

  Manažer marketingové komunikace, tisková mluvčí

  Direct pojišťovna

 • Tomáš Novotný

  Svou profesní kariéru zahájil roku 2005 v Ogilvy Public Relations. Roku 2009 přesedlal z externí komunikace na interní, nejprve pracoval pro finanční skupinu ING, dále Seznam.cz, šest let vedl tým interní komunikaci ve ŠKODA AUTO, nyní má na starosti strategii a rozvoj zaměstnanecké komunikace koncernu TRATON, zastřešujícího značky MAN, Scania, Volkswagen Caminhões e Ônibus a RIO. Absolvent Filosofické fakulty UK, obory švédština a sociologie, a katedry severských jazyků na Stockholmské univerzitě. Má rád cestování, elektronickou hudbu, grafický design, Švédsko a švédštinu, šikovné lidi s dobrými nápady, bábovku, jaro, léto, podzim a zimu. Od roku 2008 si zpestřuje korporátní život vysíláním na Radiu 1 a stanici Vltava.

  Employee Communications and Newsdesk

  TRATON

 • Veronika Tamchynová

  Od listopadu 2019 působí na pozici ředitelky komunikace Four Seasons Hotel Prague a nyní i jako mentor PR týmu Four Seasons Hotel Gresham Palace v Budapešti. Pro společnost DHL Supply Chain v Londýně vytvářela globální i regionální komunikační strategie projektu OnerR12. Veronika působila mimo jiné jako Head of Global Communications v DHL IT Services, kde byla zodpovědná za interní a změnovou komunikaci v Evropě, Americe a Asii. Své pracovní zkušenosti sbírala i ve společnostech IBM, NBC Universal a Walt Disney Company. Má magisterský titul z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a absolvovala mezinárodní program managementu luxusního zboží na MIT Sloan School of Management v Cambridge, USA. Má dvě děti, cvičí jógu a velice ráda s celou rodinou cestuje. Již pátým rokem pořádá konferenci Inspirativní Networking, která je určena ženám ze středního a vyššího managementu.

  Ředitelka komunikace Four Seasons Hotel Prague

  Four Seasons Hotel Praha

 • Lukáš Tóth

  Lukáš je behaviorální ekonom z University of Amsterdam a spoluzakladatel výzkumné a technologické společnosti Behavio, kde se zabývá aplikací behaviorálních věd ve výzkumu.

  Spolumajitel, finanční ředitel

  Behavio Labs

 • Jiří Vích

  Jirka se už na vysoké škole zajímal o agilní metodiky. Do Heureky nastoupil hned po ní a už sedmým rokem pracuje jako Scrum Master. S partou dalších Scrum Masterů, Tribe Leadů a dalšími kolegy spoluvytváří agilní prostředí pro to, aby ve vývojových týmech šlo všechno hladce, od dodávání produktu, komunikace, flow práce až po mezilidské vztahy. Mimo to se zapojil do zavádění frameworku OKR do firmy.

  Scrum Master

  Heureka Group

 • Klára Žižková

  Klára Žižková je ředitelkou lidských zdrojů společnosti Microsoft Česká republika a Slovensko od září 2019. Ze své pozice je zodpovědná za všechny personální aktivity společnosti. Vystudovala Karlovu univerzitu v Praze, obor anglický a dánský jazyk a literatura. Ve volném čase se věnuje rodině, ráda lyžuje a tráví čas v přírodě.

  Ředitelka lidských zdrojů

  MICROSOFT