Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 18 let v oboru digitálního marketingu. Založil agenturu Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. Na zadavatelské straně řídil digitální marketing a transformaci travel skupiny Blue Style a v současnosti vede tým marketingu a inovací ve společnosti EDENRED.

Přednášející

Kateřina Boušková

Kateřina Boušková je projektová manažerka v kreativní agentuře Konektor Social. Mezi její klienty patří například Sazka, Microsoft, PPL nebo Natland. Dříve pracovala jako New Business Manager ve společnosti Eyelevel. Zkušenosti projektové manažerky nabrala především z Impact Hubu, kde vedla dva mezinárodní vzdělávací programy na podporu společensky prospěšného podnikání. Mimo jiné se věnuje moderování a prezentačním dovednostem.

Petr Hovorka

Petr si svou cestu k management consultingu prošlapával 20 let. Začal podnikat v devatenácti, 13 let vedl a spoluvlastnil kalendářové nakladatelství Helma 365, spoluzaložil agenturu BrandBakers, ze které se stal lídr na poli Employer Brandingu v ČR.

V BrandBakers Advisory je partner a koordinuje celý tým. Současně funguje jako „jestřábí oko“, které sleduje dopady práce týmu na úspěšnost a spokojenost klientů. Petrovou parketou je navigování řídících týmů při tvorbě celostních strategií a budování firemní kultury.

Jeho závislostí je neustále objevování: nových dovedností, míst na zemi či odrůd vinné révy.

Zuzana Hübnerová

Zuzana Hübnerová se v různých rolích věnuje komunikaci posledních jedenáct let. Vyzkoušela si vše od novinařiny po pozici tiskové mluvčí, aby se našla v propojování a strategickém řízení interní a externí komunikace. O interní komunikaci se starala například ve společnostech AVG, EmbedIT či MSD. A přednášela o ní na Masarykově univerzitě či Newton College. Kromě toho dlouhodobě pomáhá popularizovat vědu a tvoří obsah například pro Vysoké učení technické v Brně či Středoevropský technologický institut. Ve volném čase je celoživotní studentkou a nadšenou učitelkou jógy.

Ján Marjenka

Ján pracuje v Ipsosu od roku 2016, kdy nastoupil do oddělení zákaznické spokojenosti. Primárně se věnoval projektům v automotive oblasti, a to jak na lokálním, tak i mezinárodním trhu. Právě oblast automotive jej přivedlo k HR, postupem času se staral o projekty souvisejících s alokováním zaměstnanců u klientů. Od roku 2020 vede oddělení HR pro středoevropský cluster zahrnující Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Rakousko. Ve svém volné čase se věnuje především sportu a rád si zahraje společenské hry při dobrém pivu nebo vínu.

Nela Maťašeje

Nela Maťašeje v Direct pojišťovně působí tři roky. Na starosti má tým marketingové komunikace, který se mimo jiné stará o externí a interní komunikaci firmy. Do Directu přišla z českého Home Creditu (skupina PPF), kde měla také na starosti externí a interní komunikaci. Předtím pracovala řadu let v redakcích předních českých vydavatelských domů. Jako redaktorka, webeditorka a editorka sbírala zkušenosti například v Deníku nebo zpravodajském týdeníku Sedmička vydavatelství Mladá fronta. Kromě toho působila také jako PR manažerka Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Petr Mikšovič

Petr je zakladatel digitální agentury SOVA NET (před 18 lety), vzdělávacího studia SOVA STUDIO a networkingové platformy BEZONES, který se již mnoho let pohybuje v oblasti online marketingu a HR marketingu. Specializuje se na digitalizaci a automatizaci komunikačních a obchodních procesů u velkých hráčů na trhu typu Hyundai Motor Manufacturing Czech, Oncomed, Minirol a dalších. Petr je nadšenec pro inovace a moderní způsob spolupráce s klienty, zaměstnanci i partnery. Spolupracoval na projektech pro společnosti Xella (výrobce YTONG), PRAMOS, Inoutic (Deceuninck), IZOL-PLASTIK, AHORN, ECM Systems Solutions, Student Agency, Zoznam, Junkers a dalších. „Implementace digitalizace musí mít svůj jasně daný rytmus“, upřesňuje Petr, který je i vášnivým bubeníkem.

Tomáš Novotný

Svou profesní kariéru zahájil roku 2005 v Ogilvy Public Relations. Roku 2009 přesedlal z externí komunikace na interní, nejprve pracoval pro finanční skupinu ING, dále Seznam.cz, šest let vedl tým interní komunikaci ve ŠKODA AUTO, nyní má na starosti strategii a rozvoj zaměstnanecké komunikace koncernu TRATON, zastřešujícího značky MAN, Scania, Volkswagen Caminhões e Ônibus a RIO. Absolvent Filosofické fakulty UK, obory švédština a sociologie, a katedry severských jazyků na Stockholmské univerzitě. Má rád cestování, elektronickou hudbu, grafický design, Švédsko a švédštinu, šikovné lidi s dobrými nápady, bábovku, jaro, léto, podzim a zimu. Od roku 2008 si zpestřuje korporátní život vysíláním na Radiu 1 a stanici Vltava.

Veronika Tamchynová

Od listopadu 2019 působí na pozici ředitelky komunikace Four Seasons Hotel Prague a nyní i jako mentor PR týmu Four Seasons Hotel Gresham Palace v Budapešti. Pro společnost DHL Supply Chain v Londýně vytvářela globální i regionální komunikační strategie projektu OnerR12. Veronika působila mimo jiné jako Head of Global Communications v DHL IT Services, kde byla zodpovědná za interní a změnovou komunikaci v Evropě, Americe a Asii. Své pracovní zkušenosti sbírala i ve společnostech IBM, NBC Universal a Walt Disney Company. Má magisterský titul z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a absolvovala mezinárodní program managementu luxusního zboží na MIT Sloan School of Management v Cambridge, USA. Má dvě děti, cvičí jógu a velice ráda s celou rodinou cestuje. Již pátým rokem pořádá konferenci Inspirativní Networking, která je určena ženám ze středního a vyššího managementu.

Lukáš Tóth

Lukáš je behaviorální ekonom z University of Amsterdam a spoluzakladatel výzkumné a technologické společnosti Behavio, kde se zabývá aplikací behaviorálních věd ve výzkumu.

Jiří Vích

Jirka se už na vysoké škole zajímal o agilní metodiky. Do Heureky nastoupil hned po ní a už sedmým rokem pracuje jako Scrum Master. S partou dalších Scrum Masterů, Tribe Leadů a dalšími kolegy spoluvytváří agilní prostředí pro to, aby ve vývojových týmech šlo všechno hladce, od dodávání produktu, komunikace, flow práce až po mezilidské vztahy. Mimo to se zapojil do zavádění frameworku OKR do firmy.

Klára Žižková

Klára Žižková je ředitelkou lidských zdrojů společnosti Microsoft Česká republika a Slovensko od září 2019. Ze své pozice je zodpovědná za všechny personální aktivity společnosti. Vystudovala Karlovu univerzitu v Praze, obor anglický a dánský jazyk a literatura. Ve volném čase se věnuje rodině, ráda lyžuje a tráví čas v přírodě.