Royal, Vinohradská 48, Praha 2

Přednášející

Moderátor

 • Radka Myšková

  Původně inženýrka ekonomie s diplomem z Jihočeské univerzity započala svou pracovní pouť životem na Úřady vlády ČR coby pracovnice odboru premiéra. Navštívila na 50 zemí světa, nejvíce si zamilovala Mexiko, ve kterém prožila 3 roky života. O zemi opeřeného hada přednáší a také z ní přiváží ručně vyráběné přírodní šperky. V roce 2014 se stala akreditovanou ICF koučkou, členkou EMCC CZECH, o.s. Její velkou vášní je fotografování a tvorba prezentačních videí. Miluje děti a višňovou marmeládu. Radčino celoživotní přání je šířit inspirativní lidské příběhy.

  Freelancer

Přednášející

 • Veronika Dubská

  Na svou první vizitku jsem si napsala “Optimistka & Networking agentka” a toto označení mi už asi zůstane. 

  Je mi dobře tam, kde se o sebe lidi zajímají, kde jsou zdravé vztahy. A toto prostředí pomáhám ve firmách vytvářet.  

  Zkušenosti s budováním týmů a komunit jsem nabrala v coworkingu Impact Hub, v O2 jako Happiness managerka či ve vzdělávací agentuře Edua Group. No a momentálně to vše zúročuji v COCUMA, kde stavíme komunitu silných firemních kultur.

  Cocuma Enthusiast

  COCUMA

 • Martin Dvořák

  Martin působil 16 let na lokálních i mezinárodních pozicích ve společnosti IBM včetně řízení marketingu v centrále v USA. Nyní je zpět v Praze a vede českou pobočku společnosti Bizerba zabývající se nejenom vážícími technologiemi, ale dalšími produkty v oblasti průmyslu a retailu. Pokud Martin nepracuje, rád houbaří, běhá a věnuje se rodině. Je ženatý a má dvě malé děti.

 • Karolína Kříženecká

  Karolína Kříženecká pracuje pět let na pozici vedoucí Komunikace ve stavební společnosti HOCHTIEF CZ. Předtím působila 11 let v komunikačním oddělení SIEMENS. Zaměřuje se na strategické řízení interní i externí komunikace, podpořené průběžným i konečným měřením dosahovaných výsledků a jejich evaluace. Výsledky a leadership jsou pro ni stěžejní, což úzce souvisí i s jejím celoživotním koníčkem - je hráčkou a trenérkou pozemního hokeje.

  Head of Communications

  HOCHTIEF CZ

 • Martin Máca

  Šest let hledání ideálního pracovního uplatnění mě od zdravotnictví přes personální agenturu, státní správu a in-house HR v pojišťovně zavedlo v roce 2010 do ČEZu, kde působím dosud. Za 9 let působení v oblasti náboru a HR marketingu jsem se podílel na vytvoření fungujícího systému podpory technického vzdělávání a jedné z nejlépe hodnocených zaměstnavatelský značek v Česku.

  HR expert pro nábor, výběr a employer brand

  ČEZ

 • Vendula Ostrá

  Vendula Ostrá pracuje ve společnosti Provident Financial na pozici HR Senior Manager pro Sales & Service. Vendula řídí trenéry a HR Business partnery v terénu, spravuje HR procesy v oddělení Sales & Service a je zodpovědná za rozvoj vedení tohoto oddělení. Vendula působí v oblasti lidských zdrojů 15 let a má zkušenosti se všemi HR procesy napříč firmou jak v poradenském tak finančním sektoru.

  HR Senior Manager

  Provident Financial

 • Tomáš Preněk

  Tomáš je již 6 let jednou z vůdčích osobností agentury Isobar (původně Bistro Agency). Jeho bohaté marketingové zkušenosti ho dovedly přes projektově manažerské pozice, až k zodpovědnosti za rozvoj nového agenturního businessu a přípravu komunikačních strategií vedoucích k naplnění klientských cílů. Ve své roli se spoléhá na 15 členů accountského týmu, kteří se každý den starají o přední české i zahraniční značky.

  Client Service Director & Strategy Director

  Isobar

 • Jiří Suchý

  Šéf realizačního týmu. Stará se o to, aby klienti byli spokojeni s kvalitou odvedené práce i s profesionalitou spolupráce. Řídí, vymýšlí a realizuje strategické projekty pro klíčové klienty.

  Jirka má dlouholeté zkušenosti s online marketingem a úspěšnými redesigny. Jím vedený redesign stránek O2.cz přinesl výrazné obchodní výsledky, vyšší spokojenost zákazníků a v neposlední řadě první místo v soutěži WebTop100. Ve společnosti LMC se účastnil iniciativy zavádění principů uživatelské přívětivosti, v rámci které vedl a rozvíjel tým UX specialistů, výzkumníků a designérů. V roli nezávislého konzultanta získal zkušenosti s klientským přístupem a s tvorbou digitálních strategií pro komplexní online projekty.

  Digital Strategy Director

  Sherpas

 • Lenka Šilerová

  Od marketingového výzkumu (Median, Eurotel, Ipsos) jsem se přirozeně přesunula k zaměstnaneckým výzkumům a k internímu HR v Ipsosu. Pomáhám našim klientům budovat employer brand a podporovat motivaci zaměstnanců. Interně se nejvíce věnuji posilování Ipsos employer brandu a rozvoji zaměstnanců a managerů. Při své práci využívám jak výzkumné a managerské zkušenosti, tak psychologické a koučovací zázemí.

  Executive Director Ipsos HR & ERM

  Ipsos

 • Ondřej Vataščin

  Ondřej má na starosti klientský servis v agentuře Isobar. Jeho motto „vše má řešení“ mu pomáhá v každodenní práci na mezinárodních projektech i lokálních kampaních. Společně se svým týmem odvedl během své kariéry přes 500 projektů s řadou ocenění na mezinárodních kreativních soutěžích. Dlouhodobě se stará o rozvoj klientů, projektů i projektového týmu včetně spolupráci na přípravě strategického rámce jednotlivých kampaní.

  Account Director

  Isobar