Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Přednášející

Tomáš Búřil

V digitálních médiích se pohybuji od roku 1997. V roce 2002 jsem poprvé nastoupil do Seznam.cz, kde jsem končil v roce 2009 na pozici obchodního ředitele. Po krátké a intenzivní zkušenosti v Centrum Holdings na pozici Chief Commercial Director jsem od roku 2012 pomáhal budovat agenturu Adexpres. Po akvizici Adexpresu japonskou Dentsu jsem pokračoval na pozici obchodního ředitele celé skupiny Dentsu. Od března 2020 jsem se vrátil do Seznam.cz na pozici obchodního ředitele.

Martin Gebauer

Martin Gebauer působí na vysokých manažerských pozicích již více než deset let. Do Českých Radiokomunikací nastoupil v roce 2011 nejdříve na pozici finančního ředitele a v roce 2014 převzal místo generálního ředitele. Vystudoval stavební fakultu na VUT v Brně, obor ekonomie a řízení a londýnskou City University. Zkušenosti sbíral ve společnostech Ernst & Young, Aliten Group Spain a Orco Property Group.

Ben Gidley

Ben Gidley je odborník v Multiscreen strategiích pro placená média. Má širokou škálu znalostí, zahrnující reklamu, ochranu obsahu a spotřebitelské zkušenosti. Ben v současné době vytváří a řídí vývoj multiscreen řešení ve společnosti Irdeto, propojuje end-to-end nabídky z produktů společnosti, partnery a servisní týmy. Benovi zkušenosti mají kořeny v on-line videu, pracuje v této oblasti od roku 2006. Stál u zahájení britského Channel 4 on Demand. Po ukončení spolepráce s Channel 4, působil jako vedoucí na "Project Kangaroo" pro BBC, ITV, C4, SeeSaw a řadu dalších projektů.

Lukáš Hnilička

Zakladatel a CEO Hybrid Company, která se zaměřuje na technologii HbbTV propojující TV a internet. Hybrid je inovativním leaderem v CEE specializující se na marketingové a monetizační využití interaktivní obrazovky. Lukáš je považován za předního vizionáře a realizátora na poli nových médií. Předtím působil 10 let na pozici CTO v TV Óčko. Oblíbenou volnočasovou aktivitou je mačkání červeného tlačítka.

Petr Horák

Ředitel sekce nových projektů je zodpovědný za online portfolio skupiny Nova a nově připravovaných projektů. Vedl spuštění NOVA Plus a VOYO v zemích střední a východní Evropy, kde skupina působí. V CME pracuje od roku 2008, předtím na manažerských pozicích působil například v telekomunikačních společnostech Vodafone nebo Český Telecom (dnes Telefónica O2).

Pavel Kohout

Pavel Kohout, 39 years, married, 3 sons. He has been working at the position of Executive Manager of New Media in the Czech Television (= ČT, Česká televize). He passed to ČT from Prima Online where he worked as head of development department ad formerly as head of Internet department at FTV Prima. Previously, he worked as manager of a software company. He started his professional career as programmer. In 1996, he stood at the cradle of the first Czech multimedia encyclopaedia on CD-ROM. He likes to devote his leisure time to his family, floorball and music.

Erika Luzsicza

Erika je zakladatelkou mediální a konzultační společnosti AXOCOM Media Business Servicing, která nabízí kompletní servis v oblasti televizního a video obsahu a mobilních aplikací v regionu střední a východní Evropy. AXOCOM řídí u svěřených značek televizních kanálů z portfolia nadnárodních mediálních společností jako je IKO či VIACOM marketingovou komunikaci, ale hlavně distribuční strategii. Erika je zaměřená na prodej, marketing a podporu zákazníků. Klientům nabízí kompletní servis s důrazem na efektivitu a rentabilitu jednotlivých produktů a služeb. Své zkušenosti získala během působení pro společnost IKO, kde vybudovala portfolio 21 televizních kanálů, které zastupovala v Česku a na Slovensku. Jedním z nejvýznamnějších projektů je úspěšné zavedení filmového kanálu FILM+ a tematického kanálu Fishing and Hunting channel. Erika je mimo jiné také mnohonásobným absolventem prestižní Mastery University Anthonyho Robbinse.

Marcel Procházka

Marcel Procházka je ředitelem regulatorních záležitostí a strategie Českých Radiokomunikací. V minulých letech se v ČRa významně podílel na rozvoji WiMAX sítě, zahájení poskytování cloud computing, DC služeb a DVB-T vysílání. Dnes pracuje na budoucí migraci terestrického vysílání z DVB-T na DVB-T2, nových TV a OTT službách a digitalizaci rozhlasového vysílání. Před příchodem do ČRa působil ve vedení kabelových společností Kabel Plus/UPC a Karneval Media s odpovědností za technický provoz a rozvoj nových služeb.

Benjamin Schwarz

Má 20 let mezinárodních zkušeností jak z Telco & Media společností, tak i z poradenské činnosti. Osm let strávil ve společnosti Orange, ve které působil od roku 2001. V rámci Orange začínal v Orange Labs, která se specializuje na měření QoE (Quality of Experience ) a video technologie. V roce 2004 přešel do obsahového oddělení, které řídilo mezinárodní stahování hudby, později pak nasazování TVoDSL v Evropě a Africe. Během toho budoval vztahy s klíčovými dodavateli a provozovateli v těchto regionech, aby propagoval technologický ekosystém společnosti Orange. Před nástupem do Orange 10 let pracoval na různých pozicích od programátora až po ředitele v Logica-CMG a v roce 2000 se stal technickým ředitelem Net4Music, internetového start-upu poskytujícího služby pro úpravu a publikování hudby. Po odchodu z Orange zastával Ben pozici viceprezidenta pro Business development pro QoE ve společnosti Witbe. V září roku 2008 se Benjamin začal opět věnovat konzultantské činnosti a založil vlastní společnost CTO Innovation Consulting. Podílí se na mnoha projektech zahrnujících market intelligence, hybridní služby a špičkový obsah. Také spoluzakládal společnost Woflpack Communications, která pomáhá dodavatelům technologií prosadit se na trhu technologií, médií &telekomunikací. Benjamin je absolventem bakalářského studia na King’s College v Londýně, kde studoval počítačovou vědu, vystudoval také MBA v institutu INSEAD.

Patrick Tillieux

Patrick Jean Victor Tillieux je člen představenstva, je zkušeným odborníkem na mezinárodní úrovni v oblasti televizního a rozhlasového vysílání. Řadu zkušeností získal v celosvětově známých televizních stanicích, kde se podílel na zavádění nových technologií do praxe. V současné době žije ve Velké Británii. První krok do mediálního průmyslu udělal před více než 20 lety, kdy v roce 1989 nastoupil do francouzské komerční stanice TF1. V letech 1991-1994 stál u zrodu sportovního kanálu Eurosport. Od té doby zastával řadu vedoucích pozic v oblasti televizního vysílání, včetně známých stanic RTL, Canal + nebo SBS Broadcasting Europe a dalších v sousedním Německu, Belgii nebo Nizozemí. Je absolventem Katholieke Universiteit Leuven v Belgii, kde získal dva magisterské tituly v oblasti stavebního inženýrství a průmyslové správy.

Řehoř Vykoupil

Řehoř Vykoupil je výkonným ředitelem společnosti Mautilus, vývojáře převážně mobilních a televizních aplikací. Vystudoval Fakultu informatiky Masarykovy univerzity, obor matematická informatika. Po škole nastoupil do společnosti Siemens, kde získal přehled o softwarovém vývoji také jako vývojář a poté spoluzaložil společnost Mautilus. Baví ho cestování, sport a rodina. Preferuje papírovou formu obsahu před jeho konzumací v mobilních a televizních aplikacích.