Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Červnové BUSINESS TUESDAY svěřujeme plně do rukou Filipa Dřímalky, který si připraví dvouhodinový speciál o inovacích v podnikání.

BUSINESS TUESDAY bude speciální verzí zahajovací přednášky z konference DOTS 2017 se Satya Nadellou (Microsoft CEO), v rámci které se podíváme na téma digitalizace a inovací na zcela konkrétních příkladech a z hlediska inovačního frameworku “1234 Innovations Framework”.

Inovace a digitalizace jsou buzzwordy, který hýbou světem byznysu. Některé firmy vnímají digitální transformaci jako příležitost, některé naopak jako velkou neznámou, ze které mají strach a obavy. Často se o inovacích ale pouze mluví, ať už ve firemních prezentacích nebo v médiích a marketingových aktivitách:

 • Inovujeme.
 • Zakládáme inovační oddělení.
 • Spolupracujeme se startupy.

Vidíme to všude kolem sebe. Firmy ale často přícházejí pouze s marginálními inovacemi pro zákazníky. Vlastní zaměstnanci jsou přitom stále zaveleni zbytečnou prací a papírováním, nemají prostor a důvěru k realizaci vlastních nápadů a do toho situaci komplikuje firemní IT…

Na BUSINESS TUESDAY - Inovační edici si výše uvedené ukážeme ve světle reálného byznysu. Ukážeme si směr, kterým se vydat pro úspěšnou digitální transformaci, rozebereme desítky příkladů úspěšných inovací, technologických trendů a inovačních nástrojů pro firmy všech velikostí, stejně jako zkušenosti s inovačními aktivitami, které jsme realizovali pro firmy jako Škoda Auto, AXA, O2, Microsoft nebo Total.

Přímé zkušenosti zazní pak od našich zákazníků, se kterými otevřeme citlivá témata, která rezonují světem digtitálních inovací.

 • Jak digitalizovat, když firemní IT komplikuje nebo přímo zabíjí veškeré nápady?
 • Proč firmy hledají externí inovační agentury, ale neumožňují vlastním zaměstnancům inovovat?
 • Dá se inovovat ve velkých firmách, s rigidními procesy a pravidly?
 • Jak pracovat s interními inovátory (intrapreneury) a firemními rebely?

Program

 • Program akce připravujeme

Máte zájem o zaslání programu?
Jakmile bude aktualizován na stránkách akce, rádi vám jej zašleme e-mailem.

 • Filip Dřímalka

  Expert na digitální inovace a business development, který pomáhá firmám s technologickými inovacemi a transformací jejich produktů a služeb. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří firmy Škoda Auto, AXA, O2, LMC, E.On, Deutsche Telekom nebo Zátiší Group. Jako partner projektu Digital Ventures působí jako andělský investor a pomáhá rozvíjet technologické startupy zaměřené na digitalizaci firem. Působí jako mentor v evropských akcelerátorech Deutsche Telekom hub:raum, Cosmote Startup a Intel/Cisco/Deutsche Telekom ChallengeUp!. Vystupuje také jako řečník na českých i zahraničních konferencích zaměřených na digitální inovace a byznys.

 • Ondřej Gálik

  Původem matfyzák, který přešel od architektury systémů, inovačního pankáče, social media managera, šefa mobilních aplikací až po volnonožce budujícího globální inovativní produkty. Jako korporátní pankáč prošel mnoha transformacemi firemních zkostnatělých mastodontů zejména v bankovnictví a také zakusil různé formy "opravdové" agility na vlastní kůži v několika menších i větších startupech. Nyní pracuje jako šéf produktu v nové car trading platformě Carvago.

  Freelancer - Product Designer

  Carvago

 • Adam Hazdra

  Před deseti lety jsem začínal jako product manager v Newton Media, kde jsem měl na starosti polovinu služeb, zejména databázi MediaSearch. Poté jsem si dal pauzu a odjel studovat magisterský program Innovation Management na Manchester Business School v Anglii. Pak jsem v analytické firmě IDC rozjížděl tři mezinárodní produkty v týmu, který byl částečně v Praze, USA a Asii. Následně jsem byl přes dva roky v Jihomoravském inovačním centru jako konzultant, krátce pobyl v inovační agentuře Direct People a rok a půl jsem se pak staral o re-design a rozvoj portálu Jobs.cz v LMC. Od konce roku 2015 pro LMC hledám nové příležitosti v oblasti svobodnější práce, konkrétně vedu projekty Easytask.cz a Profinaut.com.

  Business owner

  LMC

Partneři Inovace v podnikání

 • Partner

 • Mediální partner

 • Organizátoři

 • Produkce

Více o partnerech akce