Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

 • Generální partner

  • logo ComGate

   ComGate

   Společnost ComGate, a.s. v oblastech on-line marketingu, telemarketingu, logistiky a informačních systémů. Tato kombinace nám propůjčuje výhody komplexního dodavatele pro různá odvětví obchodu a služeb. Našimi typickými zákazníky jsou střední a větší společnosti, dovozci, velkoobchody, e-shopy, výrobci a dále banky, pojišťovny, obchodní řetězce, významné FMCG značky a reklamní agentury. Jak ze struktury služeb vyplývá, jsme připraveni poskytovat jednotlivé služby i komplexní řešení. Ta lze spatřovat v nasazení produktů pro akvizici zákazníků, jako jsou prostředky pro on-line reklamu, spotřebitelské soutěže a aktivní telemarketing. Dále používáme řady nástrojů pro efektivní péči o zákazníky, například CRM, věrnostní programy a informační linky. Oblast skladování zboží a dodávek zákazníkům pak zajišťuje logistika. Platby ve spolupráci s bankami nám pomáhá realizovat sesterská společnost AGMO, a.s. ComGate tak zajišťuje většinu automatizovaných služeb obchodu. Využitím informačních technologií a propojení uvedených segmentů dosahujeme skutečně vysoké efektivity (přiznivé ceny) a kvality služeb. Tím pomáháme našim zákazníkům obstát v konkurenci a věnovat maximální úsilí růstu a rozvoji. Vedle toho nabízíme služby v oblasti vývoje informačních systémů a rovněž propojování našich služeb s informačními zdroji partnerů a zákazníků.

 • Partner

  • logo PricewaterhouseCoopers Česká republika

   PricewaterhouseCoopers Česká republika

   Společnost PricewaterhouseCoopers poskytuje auditorské, daňové a poradenské služby veřejným i soukromým organizacím v různých průmyslových odvětvích. V České republice má více než 600 zaměstnanců a pobočky v Praze, Brně a Ostravě. Klientům přináší komplexní nabídku a vysokou kvalitu služeb, důkladné znalosti řady průmyslových odvětví, cit pro specifika místního trhu a potřeby každého klienta. Své služby poskytuje v češtině, angličtině, němčině i japonštině.

 • Pod záštitou

  • logo Asociace cestovních kanceláří ČR

   Asociace cestovních kanceláří ČR

   Asociace cestovních kanceláří ČR je platformou pro komerční spolupráci cestovních kanceláří a agentur navzájem, jakož i pro spolupráci cestovních kanceláří a agentur s dodavateli a odběrateli služeb. Příležitostí pro rozvíjení vzájemné spolupráce členů jsou jednak sekce (viz organizační struktura), jednak pravidelná měsíční setkání členů formou Klubových dnů a konečně i každoroční Valné shromáždění. Kontakty na dodavatele i odběratele služeb z ČR i zahraničí zprostředkovává sekretariát ACK na základě adresářů aj. databází. Konkrétní nabídku svých produktů prezentují jednotliví členové ACK sami, Asociace nabízí jednotlivým zájemcům pomoc při orientaci v široké nabídce teritoriálního i programového zaměření jednotlivých cestovních kanceláří a agentur.

  • logo Asociace hotelů a restaurací ČR

   Asociace hotelů a restaurací ČR

   Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR) je profesní nezisková organizace, jejímž hlavním cílem je podpora podnikatelů v oboru hotelnictví a gastronomie. Členy asociace jsou majitelé a provozovatelé ubytovacích a gastronomických zařízení z celé republiky, pro které tato organizace zajišťuje pravidelný servis a poradenství. AHR ČR je členem evropské konfederace asociací hotelů a restaurací - HOTREC a zastupuje zároveň zájmy svých členů i na evropské úrovni. Krajské sekce AHR ČR spolupracují se samosprávou na propagaci a rozvoji cestovního ruchu v krajích a marketingové podpoře svých členů. AHR ČR pomáhá svým členům lépe se orientovat na trhu, být připraven na nová legislativní opatření a možnost ovlivňovat dění v oboru.

 • Mediální partner

  • logo C.O.T. media

   C.O.T. media

   Vydavatelství C.O.T. media vzniklo v lednu 1997 jako odborné vydavatelství specializované nejprve na oblast cestovního ruchu. Počáteční zaměření na český a slovenský trh se postupně rozšířilo na další zahraniční trhy. Stabilní součástí portfolia titulů se staly palubní časopisy a klientská periodika, jejichž počet se v posledních třech letech zvyšuje. V současné době vydáváme 14 tištěných B2B a B2C titulů a klientských časopisů, kongresové a lázeňské katalogy pro agenturu CzechTourism, elektronický newsletter.

   COT business, B2B měsíčník pro management v cestovním ruchu na českém a slovenském trhu s tradicí od roku 1999, je uznáván jako nejlepší odborný titul v cestovním ruchu. V členění rubrik: • Aktuality • Téma měsíce • Outgoing & Incoming • HORECA & MICE • Regiony • Slovensko • On-line • Servis COT se zabývá všemi aspekty příjezdového, výjezdového i domácího turismu.

 • Za podpory

  • logo Lunchtime.cz

   Lunchtime.cz

   Největší gastronomický portál v České republice, který každý den uspokojí padesát tisíc hladových jedlíků.

  • logo MITON Previo

   MITON Previo

   Společnost provozuje rezervační a hotelový software Previo, který je se skládá z recepčního systému ("hotel management software"), rezervační systému do www stránek ("booking engine") a správce internetových distribučních kanálů ("channel manager"). Previo dále exkluzivně zastupuje většinu českých ubytovacích portálů ve smluvním vztahu s hoteliéry a zajišťuje pro obě strany obchodní i technickou část zprostředkování rezervací. V roce 2014 používá systém Previo v nějaké jeho verzi cca 2600 ubytovacích zařízení v ČR a z toho téměř 400 využívá plnou verzi recepčního systému. Celý systém je provozován jako internetová aplikace (cloud).

 • Produkce

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.