Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Marek Antoš

Na Internetu se pohybuje už od roku 1994, společnost Internet Info založil v roce 1998. V prvních letech působil též jako šéfredaktor serveru Lupa.cz, později vedl konzultační centrum Dobrý web a dnes se věnuje především dlouhodobým cílům a strategickému rozvoji obou společností. Současně dává prostor svému alter egu tím, že vyučuje ústavní právo na PF UK

Tereza Bonnet Šenková

Studovala pedagogiku tance na Akademii muzických umění v Praze. V letech 2000-2003 studovala v Paříži v Centre National de la Danse a v Atelier Carolyn Carlson, zároveň byla jako první češka angažována v proslulém kabaretu Moulin Rouge. V letech 2003-2006 vystupovala s Company současného tance SBB Group a paralelně v Paříži začala cvičit Bikram Yogu jako přípravu a následně rehabilitační metodu po operaci obou kyčelních kloubů. V roce 2005 se odjela učit do Los Angeles přímo k Bikramovi Choudhurymu, získala certifikát instruktora Bikram Yogy, o rok později otevřela v Praze první studio Bikram Yogy v ČR na Národní třídě a v roce 2011 otevřela 2.pražské studio na Pankráci. V současné době najdete studia Bikram Yogy po celém světě. Všichni instruktoři jsou školeni Bikramem osobně a prochází pravidelnou recertifikací. V ČR jsou další studia v Ostravě a Českých Budějovicích.

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Alexandr Pícha

Alexandr Pícha je ředitel Internetu Českého rozhlasu. Zodpovídá za jeho obsahovou i technickou strukturu a vývoj, včetně multimédií. Metodicky řídí webeditory stanic, kteří vytvářejí obsah webu. Vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, obor historie, literatura a jazyk. Po rozdělení federace se stal zahraničním zpravodajem České televize na Slovensku. Z Bratislavy odešel do funkce šéfredaktora a pak ředitele Radiožurnálu. V letech 2006–2008 pracoval jako zpravodaj v USA.

Roman Pospíšil

Ing. Roman Pospíšil, CSc., je ředitelem společnosti CMI Technologies. Vystudoval obor Technická fyzikální a analytická chemie na chemicko inženýrské fakultě VŠCHT Praha. Na stejné fakultě získal v roce 1990 i vědeckou hodnost kandidáta chemických věd v oboru fyzikální chemie. Na VŠCHT, kde řadu let působil jako odborný pracovník, se věnoval především statistické termodynamice. V roce 1992 pracoval jako hostující profesor na katedře matematiky a statistiky na Univerzitě v Guelphu v Kanadě. Více než 10 let působil jako vývojový pracovník software ve společnosti Sati, a. s., kde byl zodpovědný za vývoj obchodního systému. Rád se zabývá nejmodernějšími informačními technologiemi, v poslední době například řešeními pro mobilní technologie a mobilními aplikacemi, a matematickými a statistickými postupy v ekonomické teorii, zaměřenými především na finanční trhy. Od roku 1999, kdy utrpěl po pádu z koně těžký úraz páteře, je upoután na invalidní vozík. Poslední dobou se rovněž zabývá canisterapií a chovem asistenčních a canisterapeutických psů.

Jakub Železný


Profesní kariéra:

Rozhlas
1993–dosud – moderátor Českého rozhlasu

Televize
1997–1998 – spolupráce se sportovní rubrikou TV Nova
1998–1999 – moderátor pořadu K věci! TV Prima
1999 – moderátor pořadu Nedělní ráno České televize
1999–2002 – spolupráce se sportovní rubrikou TV Nova
2002–dosud – moderátor České televize (pořady: Špona, Dobré ráno, Události, komentáře, Dobré ráno z Moravy a Slezska, Týden v regionech, Před polednem aj.)