Tato akce již proběhla, ale můžete si zakoupit záznam. Podívejte se na připravované akce.

Program

10:00 - 10:05

Úvodní slovo

Vladimír Rejlek Vladimír Rejlek

Konzultant marketingu

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 18 let v oboru digitálního marketingu. Založil agenturu Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. Na zadavatelské straně řídil digitální marketing a transformaci travel skupiny Blue Style, vedl tým marketingu a inovací ve společnosti EDENRED. V současné době působí jako konzultant marketingu na volné noze.

10:05 - 10:45

Jak Grizly louská konkurenci: Tajné ingredience emailového úspěchu za 100 milionů

Ponoříme se do hloubky Grizly přístupu k e-mail marketingu, který stojí za úctyhodným příspěvkem téměř 15 procent k celkovému obratu firmy. Odhalíme, jak jednoduchost a pravidelná péče o zákazníky mohou transformovat běžnou komunikaci na neocenitelný nástroj pro podporu zákaznických vztahů a finančního růstu.

Petr Miklík Petr Miklík

CMO

Grizly

Petr Miklík

Marketingový ředitel v Grizly s 15letou zkušeností v marketingu, z toho 8 let v ecommerce. Marketing vnímá v širším kontextu, snaží se ho propojovat s dalšími odděleními ve firmě. Vystudoval Fakultu multimediálních komunikací ve Zlíně, poté prošel odvětvími motorsportu a gamingu.

10:45 - 11:25

Top 10 strategií e-mail marketingu

Reálné ukázky strategií z praxe, díky kterým e-mail marketing značkám jako GAP, Under Armour, ON nebo SWIX a Orsay vydělává miliony korun.

Lukáš Hertl Lukáš Hertl

CEO

Autoarti

Lukáš Hertl

Od roku 2010 se věnuje eCommerce a marketingu. Přes několik vlastních e-shopů se dostal až k tomu, že pro velké investory řídil kampaně jejich e-shopů. E-mail marketing, automatizace a CRM jsou jeho dlouholetou vášní, kterou spojil s prací. Například na pozici Head of CRM pro značky skupiny CS Apparel Group jako jsou Under Armour, GAP, celio, SAM73 nebo Orsay.

O e-mail marketingu a CRM píše, školí a natáčí videa. Úplně nejraději však pomáhá značkám růst díky zákaznickým databázím.

11:25 - 12:05

Strategická automatizace v e-mailingu

Automatizace e-mailingu může být chytrou strategií, která vám pomůže zefektivnit komunikaci s vašimi potenciálními a současnými zákazníky. Josef vám ukáže, jak se dívat strategicky na e-mailing, aby se z něho stala vaše dlouhodobá konkurenční výhoda, a že efektivní automatizace většinou neznamená mít nastavenou svátkovou sekvenci a opuštěný košík.
Na co se můžete těšit: příklady zajímavých automatizací v nejznámějších nástrojích, ukázky e-mailingových marketingových trychtýřů, které vás inspirují a pomohou vytvořit či zlepšit vlastní automatizace. Kdy zapojit automatizaci a kdy je lepší připravit obyčejný newsletter. Nebo na strategii, jak dlouhodobě na automatizacích pracovat a vylepšovat je.

Josef Řezníček Josef Řezníček

Marketingový stratég

Včeliště

Josef Řezníček

Josef už více než 10 let vede tým marketérů v agentuře Včeliště, která se specializuje na SEO a obsahový marketing. Stojí za marketingovými strategiemi a kampaněmi pro e-commerce, B2B a startup projekty. Je autorem několika knih o marketingu, přednáší na konferencích a vede marketingová školení.

12:05 - 12:35

Přestávka

12:35 - 13:15

Case study: Inovace e-mailingu metodikou HCD

Na konkrétním příkladu brněnské optiky Richter předvedu, jak koncepční přístup k e-mailingu může podpořit zvýšení prodejů prostřednictvím budování vztahu se zákazníkem. Zaměřím se na prozkoumání problémů nekoncepčního přístupu k e-mailingu a ukážu, jak rychle a efektivně lze tento kanál rehabilitovat, aby naplňoval strategické cíle firmy.

Dana Salačová Dana Salačová

Zakladatelka

DS Salačová

Dana Salačová

Dana je designérka, marketérka a výzkumnice s know-how v designu služeb. Pomáhám klientům zastavit se a dělat ta správná rozhodnutí. Má více než 10tileté zkušeností z rozličných oborů marketingu. Nejvíc se soustřeďuje na strategie firem, UX a zvyšování kvality služeb.

13:15 - 13:55

Co si vzít z obsahových newsletterů

Nejsem fanda klasického e-mail marketingu. Zato obsahové newslettery miluju – a má to svůj důvod. V obsahových newsletterech fungují trochu jiná pravidla, zato fungují lépe. Ukážu vám tenhle svět, který zatím u většiny markeťáků letí trochu pod radarem. Možná přišel čas, abyste přestali opisovat od sebe navzájem a zkusili místo toho něco opsat od tvůrců obsahových newsletterů. Prozradím vám, jaké to má výhody i háčky.

Martin Kavka Martin Kavka

Nadšený newsletterista

Newslettery

Martin Kavka

Kdybyste si mi podívali do hlavy, nejspíš byste tam našli @. Žiju newslettery. Píšu Newslettery.cz. Mluvím o newsletterech. Pracuju se značkami, experty na volné noze i neziskovkami, kteří chtějí posílat dobré e-maily – a díky newsletterům rozšiřovat publikum, rozvíjet vztahy se zákazníky a zlepšovat výsledky.

13:55 - 14:30

Nejčastější právní průšvihy marketingu

E-mailing. Jeden z nejvyužívanějších marketingových nástrojů. A Úřadem pro ochranu osobních údajů nejkontrolovanějších. Podíváme se na to, v čem nejčastěji chybujete, kde chodíte s kanonem na vrabce a kdy zapomínáte koukat za roh. To vše na příkladech, bez paragrafů, vtipně a s nadhledem.

Petra Dolejšová Petra Dolejšová

Advokátka

Petra Dolejšová

Petra Dolejšová

Petra Dolejšová je advokátka se specializací na právo v oblasti e-commerce, marketingu, ochranu osobních údajů, značky a práva v AI. Často a ráda předává své know how na školeních, ze kterých vynechává paragrafy, na jejich místo sází příklady z praxe, lehkost a vtip. Za svou praxi proškolila více než 42 tisíc posluchačů a v roce 2023 za svou práci obdržela od ocenění Osobnost roku. Posluchačům se nechce věřit, že po jejích přednáškách “chtějí právní přídavek”.