Tato akce již proběhla. Další akce Copywriting od A do Z se koná 7. 3. 2024.

Přednášející

Moderátor

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 18 let v oboru digitálního marketingu. Založil agenturu Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. Na zadavatelské straně řídil digitální marketing a transformaci travel skupiny Blue Style a v současnosti vede tým marketingu a inovací ve společnosti EDENRED.

Přednášející

Petra Dolejšová

Petra Dolejšová je advokátka se specializací na právo v oblasti e-commerce, marketingu, ochranu osobních údajů a značky. Často a ráda předává své know how na školeních, ze kterých vynechává paragrafy, na jejich místo sází příklady z praxe, lehkost a vtip. Posluchačům se nechce věřit, že po jejích přednáškách “chtějí právní přídavek”.

Bára Hlavicová

Bára je webová copywriterka ostřílená lety v agentuře a vycepovaná studiem češtiny. Pod značkou Komuniké tvoří funkční texty bez kudrlinek a učí ostatní, jak na to. Píše o účetnictví, barefoot botách i koloběžkách – o všem se stejným zápalem.

Lucie Hrdinová

Lucka vystudovala žurnalistiku a mediální studia na Karlově univerzitě, nicméně poměrně záhy zběhla ze světa tiskových center, agentur a uzávěrek na „druhou stranu“, do kreativnějšího a barevnějšího světa online marketingu. A v něm se neustále učí něco nového už od roku 2008.

Začínala jako copywriter, později pracovala jako obsahový specialista a v H1.cz aktuálně působí na pozici Content Strategist Managera. Pro klienty píše texty, připravuje kompletní obsahové strategie, pravidelně školí veřejnost. Jako Team Leader se stará o blaho copy týmu.

Volné chvilky věnuje kvalitním knížkám, dobrým filmům, badmintonu a cestování.

Radka Legerská

Radka Legerska je obsahová marketerka, copywriterka a lektorka. Vystudovala bohemistiku a psaním se živí už více než 15 let. Psala pro tradiční firmy i pro startupy, prošla si marketingovými agenturami a získala přesah do marketingu jako takového. Působí na volné noze a specializuje se na B2B segment. Pomáhá značkám s řízením marketingu a se strategicky plánovaným obsahem. Konzultuje marketing, mentoruje tvorbu obsahu a školí firmy i jednotlivce. Na Ekonomické fakultě VŠB-TU v Ostravě již několik let přednáší předmět Copywriting. Na LinkedIn si vede si úspěšný osobní profil, přes který díky obsahu získává až 95 % veškerých poptávek.

Tomáš Novotný

Tomáš začínal jako copywriter v roce 2006 a ve velkých reklamních agenturách působí od roku 2008. Prošel agenturami Mark BBDO a DDB a dnes je na pozici Executive Creative Director ve VMLY&R, kde odpovídá hlavně za kreativu České spořitelny. V minulosti pracoval na značkách McDonald’s, Heineken, Nike, Mercedes-Benz, Pepsi, Volkswagen, ČSOB, Generali, Makro, Billa a mnoho dalších. Na kontě má celou řadu ocenění z lokálních i mezinárodních festivalů. Jeho práce byly uveřejněny v prestižním zahraničním magazínu Lürzer’s Archive nebo si vysloužily Creative Excellence Award za celosvětově nejlepší kampaň roku značky McDonald’s.

Pavel Šenkapoun

Pavel Šenkapoun je kreativec, copywriter a písničkář. Své texty a písně publikuje pod pseudonymem Leo Pank Ševelpuna. Blog o copywritingu, češtině a ontologii píše pod názvem Nejlepší copywriter. A malou kreativní agenturu vede pod značkou Logos.agency. V nakladatelství Zoner Press vydal dvě knížky o copywritingu, přičemž „Webcopywriting pro samouky” bývá označován za copywriterskou bibli. Jeho školeními prošly stovky účastníků z řad freelancerů, neziskových organizací i nadnárodních korporací. Aktuálně chystá k vydání debutové album Český folk.