Partneři

 • Generální partneři

  • logo Seznam.cz

   Seznam.cz

   Seznam.cz je technologickým a mediálním domem, jehož domovskou stránku denně navštíví přes tři miliony reálných uživatelů. Služby a produkty Seznam.cz využívají už více než 20 let ti, co na internetu hledají informace, zábavu či jeho prostřednictvím chtějí vydělat peníze. Fulltextové vyhledávání, Mapy.cz, Stream.cz, katalog firem, e-mailová pošta s více než osmi miliony aktivních účtů, zpravodajství a odborné inzertní služby jsou běžnou součástí každodenního života českých uživatelů internetu.

  • logo Vodafone Czech Republic

   Vodafone Czech Republic

   Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR jsme zahájili pod značkou Oskar. Vstoupili jsme na trh 1. března 2000 jako 3. a nejrychleji se rozvíjející mobilní operátor v České republice. Zasadili jsme se o radikální změny na českém mobilním komunikačním trhu a mobilní telefony cenově zpřístupnili každému spotřebiteli. Během necelého roku jsme vybudovali síť srovnatelnou s konkurencí. Rychle jsme získali uznání i v mezinárodním měřítku a v letech 2001 a 2002 jsme byli pětkrát nominováni na prestižní ocenění World Communication Award jako nejlepší mobilní operátor. Vstoupili jsme na trh s jasně vymezenou inovativní strategií přímého styku se zákazníkem, která se stala základem úspěchů firmy. Tyto úspěchy odrážejí i odhodlání měnit tvář českého mobilního trhu a jeho zaběhnuté zvyklosti. V červnu 2005 jsme se stali členem rodiny Vodafone.
 • Mediální partneři

  • logo iDnes.cz

   iDnes.cz

   Zpravodajský portál iDNES.cz přináší aktuální zpravodajství z domova i zesvěta, ze sportu i kultury. Nově také nabízí zpravodajství z regionů. Za měsíc jej navštíví více než 3,7 milionu reálných uživatelů, kteří zhlédnou přes 440 milionů stránek. iDNES.cz je tak největším českým zpravodajským portálem.
  • logo Marketing & Media

   Marketing & Media

   Marketing & Media je týdeník o médiích, marketingové komunikaci a kreativitě v reklamě. Přináší aktuální informace a analýzy o dění v oboru, exkluzivní výzkumy, data a komentáře. Součástí jsou tematické přílohy M&M plus s analýzami jednotlivých oborů marketingové komunikace. Je jediný český člen mezinárodní sítě časopisů o marketingové komunikaci a médiích NIMM.

  • logo Mobility

   Mobility

   Měsíčník Mobility je jediný časopis o mobilních telefonech na českém a slovenském trhu. Vychází už 13. rokem a za tu dobu si mezi čtenáři i výrobci vybudoval vynikající renomé. Pravidelně informuje čtenáře o mobilních telefonech, sluchátkách, pouzdrech, navigacích, hudebních přehrávačích a mobilní technice „do kapsy“ vůbec.
   Mobility jsou určeny všem, pro které je používání těchto mobilních hraček nedílnou a samozřejmou součástí životního stylu.
   Redakce dlouhodobě testuje všechny mobilní telefony oficiálně prodávané na českém trhu. Díky tomu dokáže čtenářům nejlépe poradit s výběrem mobilu přímo podle jejich potřeb. Součástí časopisu jsou také informace o službách mobilních operátorů, zajímavém příslušenství a nejrůznějších programech či hrách pro mobily.

  • logo MobilMania.cz

   MobilMania.cz

   MobilMania funguje od roku 2000 a zabývá se událostmi v oblasti mobilních telefonů, operátorů a komunikačních technologií. Publikuje podrobné testy, čtenáři mají k dispozici obsáhlý katalog mobilních telefonů, unikátní databázi snímků z fotomobilů a živé diskuzní fórum.

 • Pořadatel a odborný garant

  • logo Lupa.cz

   Lupa.cz

   Již více než 20 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

 • Produkce

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.