Loňský 6. ročník konference Mobile Internet Forum byl jako vždy zásadní událostí pro všechny profesionální zájemce o mobilní komunikace.

Ať děláte mobilní marketing, e-shop, zabýváte se vývojem aplikací nebo „jen“ hledáte správný způsob začlenění mobilních technologií do byznysu své firmy, Mobile Internet Forum pro vás má každoročně hodnotné novinky a zážitky. Ročník 2013 shrnul stav domácího mobilního trhu včetně podrobných čísel od operátorů. Analyzoval hlavní novinky: nástup virtuálních operátorů, novou politiku ČTÚ, nejnovější trendy v aplikacích. Skvělí řečníci, skvělé workshopy a skvělá afterparty pod taktovkou Crazy Tomato!

S kým jste se mohli potkat?

Hlavním hostem loňského ročníku byla generální ředitelka společnosti Evernote pro Evropu - Cristina Riesen. V její prezentaci zazněla zajímavá čísla, zkušenosti z globálního působení a tipy, co vše je potřeba k vytvoření úspěšné aplikace. 

Dále jste na pódiu mohli vidět:
Jiřího Peterku, Lupa.cz, Otakara Schöna, Ekonomia, Matěje Huška, Ringier Axel Springer, Milana Hábu, T-Mobile, Ondřeje Malého, Český telekomunikační úřad, Martina Pelanta, eMan a celou řadou dalších skvělých vystupujících.

Exklusivní aplikace pro lepší zážitky z konference!

Podívejte se, kdo se akce účastní, zvolte si zajímavé přednášky nebo sdílejte vaše zážitky. A to přímo ve vašem telefonu!

Stáhněte si aplikaci zdarma již nyní:

           

Připojte se do projektu Věnuj mobil!

Přineste na konferenci svůj starý telefon, který už vám neslouží a zařaďte se do slosování o nový Samsung S3 mini. Funkční telefony budou předány oraganizacím, které pracují s handicapovanými spluobčany, nebo podpoříte děti v dětských domovech.

Partneři Mobile Internet Forum 2013

  • Generální partner

  • Hlavní partner

  • Partneři

  • Produktoví partneři

  • Mediální partneři

  • Organizátoři

  • Produkce

Více o partnerech akce