Tato akce již proběhla. Další akce Mobile Marketing Forum 2024 se koná 24. 9. 2024.

Mobile Internet Forum 2013

Téma
Mobile Internet Forum 2013

Loňský 6. ročník konference Mobile Internet Forum byl jako vždy zásadní událostí pro všechny profesionální zájemce o mobilní komunikace.

Ať děláte mobilní marketing, e-shop, zabýváte se vývojem aplikací nebo „jen“ hledáte správný způsob začlenění mobilních technologií do byznysu své firmy, Mobile Internet Forum pro vás má každoročně hodnotné novinky a zážitky. Ročník 2013 shrnul stav domácího mobilního trhu včetně podrobných čísel od operátorů. Analyzoval hlavní novinky: nástup virtuálních operátorů, novou politiku ČTÚ, nejnovější trendy v aplikacích. Skvělí řečníci, skvělé workshopy a skvělá afterparty pod taktovkou Crazy Tomato!

S kým jste se mohli potkat?

Hlavním hostem loňského ročníku byla generální ředitelka společnosti Evernote pro Evropu - Cristina Riesen. V její prezentaci zazněla zajímavá čísla, zkušenosti z globálního působení a tipy, co vše je potřeba k vytvoření úspěšné aplikace. 

Dále jste na pódiu mohli vidět:
Jiřího Peterku, Lupa.cz, Otakara Schöna, Ekonomia, Matěje Huška, Ringier Axel Springer, Milana Hábu, T-Mobile, Ondřeje Malého, Český telekomunikační úřad, Martina Pelanta, eMan a celou řadou dalších skvělých vystupujících.

Exklusivní aplikace pro lepší zážitky z konference!

Podívejte se, kdo se akce účastní, zvolte si zajímavé přednášky nebo sdílejte vaše zážitky. A to přímo ve vašem telefonu!

Stáhněte si aplikaci zdarma již nyní:

           

Připojte se do projektu Věnuj mobil!

Přineste na konferenci svůj starý telefon, který už vám neslouží a zařaďte se do slosování o nový Samsung S3 mini. Funkční telefony budou předány oraganizacím, které pracují s handicapovanými spluobčany, nebo podpoříte děti v dětských domovech.