Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

Program

17:30 - 18:00

Registrace účastníků

Přijďte včas a dejte si s námi welcome drink.

18:00 - 18:10

Úvodní slovo

Vladimír Rejlek Vladimír Rejlek

Interactive Director

Wunderman

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje v oboru digitálního marketingu 11 let. Začínal v agentuře Advertures, pracoval pro Vodafone a před 6 lety založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe. V současnosti je šéfem interaktivy v agentuře WUNDERMAN.

18:10 - 18:25

Poslední rok v mobilním světě

Jan Beránek Jan Beránek

CEO

Usertech

Jan Beránek

Je zakladatel a CEO Usertech, startupového studia, které pracuje na největších korporátních inovacích v ČR, má pobočky v Praze a New Yorku. Usertech reivestuje svůj profit prostřednictvím Usertech Ventures do vlastních startupů, ve kterých mají podíl i další Usertech lidé. Honza začal programovat ve svých 16 let a mimo jiné se podílel na vytvoření social media sítě mezi Oxford a Cambridge v roce 2008. V průběhu let založil několik dalších firem a aktuálně je zároveň Chief Product Officer v New Yorkském startup inkubátoru Hatchery.

18:30 - 19:30

Vyhlášení Mobilní aplikace roku 2016

Ukážeme nejoblíbenější české a slovenské aplikace. Zjistíte, co stojí za stažení. Novinky, aplikace médií, hry, zákaznické aplikace, nákupní aplikace nebo i aplikace, které zlepšují svět. Sláva vítězům, čest poraženým!

19:30

After party