Tato akce již proběhla. Další akce Nástroje v marketingu se koná 1. 12. 2022.

Přednášející

Moderátor

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 18 let v oboru digitálního marketingu. Založil agenturu Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. Na zadavatelské straně řídil digitální marketing a transformaci travel skupiny Blue Style a v současnosti vede tým marketingu a inovací ve společnosti EDENRED.

Přednášející

Petra Dolejšová

Petra je advokátka specializující se na právo v oblasti e-commerce, PR a marketingu. Svoje know how ráda a často předává na konferencích a školeních, boří mýty o nudných právnících a složitostech práva. Školí na příkladech z praxe a vždy se snaží najít právní přístup s marketingovým přesahem. Dlouhodobě se umisťuje v žebříčkách oceňovaných právniček. Po jejích přednáškách budete mít pocit, že váš právní svět už nikdy nebude jako dřív.

Zdeněk Dvořák

Link builder na volné noze. Na webu publikuji od roku 2001, SEO se věnuji od 2010. Pracoval jsem jak s malými firmami, tak i těmi největšími. Kromě exekutivy tvořím odkazové strategie na zakázku a školím, jak získávat odkazy. Aktuálně Head of SEO v Biano.

Karel Dytrych

Prostřednictvím projektů Freelo.cz a Vas-Hosting.cz zjednodušuji podnikání druhým. Natáčím podcast Z Podpalubí, školím efektivní organizaci práce a projektové řízení v týmech. Od roku 2017 se snažím vzdělávat a posouvat česko-slovenskou SaaS scénu skrze projekt SaaSkari.cz. Miluju sport, cestování a zdravý životní styl.

Jaroslav Janíček

Affiliate marketingu se Jaroslav věnuje od roku 2016, kdy začal pracovat jako affiliate manažer pro AVG, později se začal věnovat affiliate managementu jakožto externí affiliate manažer pro české i mezinárodní klienty. V současné době spoluvlastní software pro tvorbu affiliate programů AffilBox, vlastní a rozvíjí aplikaci Děkovačka a recenzní portál 5nej.cz.

Šimon Jůn

Šimon Jůn je UX & Product designer. Zaměřuje se primárně na mezinárodní e-commerce firmy a je velkým zastáncem real-time týmové kolaborace. „To, že vám někdo vidí pod ruce, je to nejlepší, co se může pro progres stát“. Věří, že sdílení informací a vědomostí je základem pro inovaci a zdokonalení procesů. Mimo konzultační činnost předává své znalosti skrze blog, vytvořil online kurz na design nástroj Figma, nebo se věnuje svému digitálnímu produktu, který šetří čas freelancerům a malým agenturám.

Natália Kimličková

Natália studovala Marketing na University of South Wales v Cardiffe. Po promocích její kroky směřovaly rovnou do Kontentina na pozici Social Media Manager.

Krátce nato však našla vášeň pro SaaS Marketing a Produkt a přesměrovala se na pozici Product Marketing Managera, kde edukuje více než 4000 reklamních agentur a značek z celého světa o tom jak správně spravovat sociální sítě a nastavovat schvalovací procesy díky Kontentinu. 

Miroslav Kolařík

Miroslav Kolařík pracuje jako digitální analytik ve společnosti Optimics. Zabývá se měřením webů a vymýšlením řešení na různé typy problémů týkajících se webové analytiky. Byl jedním z hlavních architektů při návrhu consent management řešení u klientů jako Škoda Auto, ale i dalších.

Martin Michálek

Konzultant k rychlosti webu a tvůrce obsahu nejen pro frontendové vývojáře (https://www.vzhurudolu.cz/) . Vede spolek Frontendisti.cz.

Michal Smetana

Michal je vedoucí české pobočky startupu Pipedrive, která se zaměřuje na rozvoj této globální CRM platformy. Jako group product manager stál u zrodu sady nástrojů LeadBooster, která pomáhá obchodníkům generovat relevantní leady. Dříve pracoval například ve společnostech Socialbakers či STRV. Vedle své práce pomáhá startupům coby konzultant se správným nastavením produktové strategie, nabíráním produktových manažerů nebo osvojením agilního vývoje. Jako mentor působil nejen v Praze, ale také v Londýně, San Franciscu nebo v Los Angeles. Vystudoval obor ekonomie a managementu na Unicorn University. Volný čas tráví nejčastěji na výletech v přírodě, závoděním autem na okruzích, jízdou na motorce nebo vařením.