Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

NetClub s Ondřejem Frycem

Téma
NetClub s Ondřejem Frycem
 Ondřej Fryc se narodil v roce 1973 v Praze. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou, obor Informační management.
 

Své první peníze vydělal zpěvem v Bambini di Praga a následně (ještě za komunistů) programováním pro počítače Atari. Po nástupu na vysokou školu programování zcela opustil a začal se věnovat obchodu. Pracoval jako pochůzkový prodejce rybích konzerv a následně jako projektový manažer podnikatelských studií pro český trh v nizozemské obchodní komoře. V roce 1997 spoluzaložil agenturu pro výzkum trhu, kde působil jako jednatel. Po pěti letech svůj podíl prodal.

Ondřej byl v roce 2000 jedním ze tří spoluzakladatelů bilezbozi.cz, předchůdce MALL.CZ a od té doby společnost řídí. Pod jeho vedením společnost vyrostla do pěti zemí a dosahuje v současnosti obratu přes 160 mil. Eur. Ondřej se také zásadním způsobem podílel na získání kvalitních investorů (Intel Capital) pro MALL.CZ v roce 2008 a prodeji většinového podílu jihoafrické skupině Naspers v roce 2012.
 

V roce 2003 byl Ondřej zvolen do předsednictva Asociace pro Elektronickou komerci v České republice a v roce 2007 byl zvolen do dozorčí rady organizace CZ.NIC.

Ondřej je ženatý a má tři děti. Mezi jeho hlavní koníčky patří vysokohorská turistika, motocykly, cestování na vlastní pěst a samozřejmě MALL.CZ.
  

Téma setkání: Jak se buduje, provozuje a rozvíjí největší retailový e-shop
 

Setkání je shrnuté v článku:
Mall.cz otevře marketplace a začne prodávat zboží třetích stran
 

Moderuje Petr Koubský z TUESDAY Business Network.

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce