Tato akce již proběhla. Další akce Nahradí AI vývojáře? se koná 1. 6. 2023.

NetClub s Davidem Špinarem

Téma
NetClub s Davidem Špinarem

S Davidem Špinarem si budeme povídat o tom jaké je to firmu prodat největšímu konkurentovi a po dvou letech ještě jednou? Co se změnilo od poslední akvizice s velkou korporací? Musíme se přizpůsobovat, nebo si můžeme volně dýchat? Jaké má David Špinar plány po akvizici? Založit si svůj nový byznys jako Vašek Štrupl, zůstat konzultantem jako Marek Prokop, nebo zůstat s Hájedničkou?

David Špinar

 

David v roce 2005 založil H1.cz a od počátku působí jako ředitel firmy. Je uznávaným odborníkem na internetový marketing a neúnavným propagátorem výkonnostního pojetí marketingu. Je rovněž expertem na tématiku přístupnosti webových stránek, je spoluatorem českých pravidel přístupného webu a autorem knihy Tvoříme přístupné webové stránky. Již řadu let vyučuje na Vysoké škole ekonomické marketing na internetu. David je členem Komise výkonnostního marketingu v rámci Sdružení pro internetovou reklamu a Google Feedback Group.

David je aktivní muzikant, milovník německých dog a nadšený lukostřelec. A pokud zrovna není u počítače, najdete ho venku na rodinné farmě, kde chová koně, ovce, kozy a další zvířata.

Setkání je shrnuté v článku: David Špinar (H1.cz): Staré SEO je mrtvé, naši klienti musí zpátky do trenek

 Moderuje Petr Koubský z TUESDAY Business Network

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce
Místo konání

Místo a kontakt

Galerie kavárny Louvre
Národní 1987/22
Praha 1
110 00
Jak se k nám dostat?

Jak se k nám dostat?

  • Metro trasy B

    Stanice Národní třída

  • Tramvaj linky 6, 9, 18, 21 nebo 22

    Zastávka Národní třída

  • 50°4'55.560"N, 14°25'7.428"E Výjezd: směr centrum - Národní třída

Lenka Petrašová

Event Director