Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Přednášející

Tomáš Bártek

Tomáš Bártek je marketingovým ředitelem ve společnosti VašeČočky.cz, kde se stará o trvalý růst zisků, expanzi do zahraničí a dokonalý zákaznický servis.

Tomáš Turek

Tomáš má několikaleté zkušenosti z různých oblastí online marketingu, zejména z PPC reklamy, SEO, e-mail marketingu a copywritingu. V Sherpas vede tým digitální reklamy. Kromě pravidelných školení PPC reklamy vedl i praktický workshop pro studenty VŠE v Praze. Je držitelem certifikací pro reklamní systémy Google Ads, Analytics a Adform.

Ve volném čase jezdí na windsurfingu, překonává hory na via ferratách a cestuje po Evropě.

David Velechovský

David zastřešuje v Seznam.cz péči o největší klienty a agentury inzerující v reklamním systému Sklik. PPC reklamě se věnuje od roku 2006, pamatuje si tedy doby, kdy byl tento obor v České republice ještě v plenkách. O problematice PPC reklamy publikuje v médiích (Marketing a Média) a přednáší na konferencích a seminářích na vysokých školách (VŠFS, VOŠCR). Ve své profesní historii působil více než 2 roky v agentuře H1.cz na pozici PPC account manager, kde měl na starost péči o významné klienty a byl lektorem na kurzech PPC reklamy pro pokročilé.