Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

 • Radka Myšková

  Původně inženýrka ekonomie s diplomem z Jihočeské univerzity započala svou pracovní pouť životem na Úřadu vlády ČR coby pracovnice odboru premiéra. Navštívila na 50 zemí světa, nejvíce si zamilovala Mexiko, ve kterém prožila 3 roky života. O zemi opeřeného hada přednáší a také z ní přiváží ručně vyráběné přírodní šperky. V roce 2014 se stala akreditovanou ICF koučkou, členkou EMCC CZECH, o.s. Její velkou vášní je fotografování a tvorba prezentačních videí. Miluje děti a višňovou marmeládu. Radčino celoživotní přání je šířit inspirativní lidské příběhy.

  Freelancer

Přednášející

 • Radek Dobrovolný

  Human-Centered Designer. Nová posila v posádce Court of Moravia. Orientuje se na svobodné firmy a jak svobodné prostředí v práci vytvářet, jak zlepšovat komunikaci, identifikovat problémy a zapojovat kreativní metody. Vystudoval informatiku a má pracovní zkušenosti z IT firem. Postupem času zjistil, že ho více než interakce informace se strojem zajímá interakce informace s člověkem, a propadl Human Centered Designu. V současné době také učí na univerzitní půdě.

 • Zuzana Flašková

  Zuzana je první ajťák, který v Kenticu zdrhnul do HR. Do té doby nadšenec pro agilní vývoj se vydala do náborových vod a začala se věnovat aktivitám na univerzitní půdě. Dnes se zaměřuje hlavně na náborový marketing, kde zúročuje svoje technické znalosti.

  Student Relations Manager

  Kentico Software

 • Adam Hazdra

  Před deseti lety jsem začínal jako product manager v Newton Media, kde jsem měl na starosti polovinu služeb, zejména databázi MediaSearch. Poté jsem si dal pauzu a odjel studovat magisterský program Innovation Management na Manchester Business School v Anglii. Pak jsem v analytické firmě IDC rozjížděl tři mezinárodní produkty v týmu, který byl částečně v Praze, USA a Asii. Následně jsem byl přes dva roky v Jihomoravském inovačním centru jako konzultant, krátce pobyl v inovační agentuře Direct People a rok a půl jsem se pak staral o re-design a rozvoj portálu Jobs.cz v LMC. Od konce roku 2015 pro LMC hledám nové příležitosti v oblasti svobodnější práce, konkrétně vedu projekty Easytask.cz a Profinaut.com.

  Business owner

  LMC

 • Gabriela Jakabová

  Gabriela Jakabová pracuje sedm let v brněnské firmě Kentico software. Za tu dobu se z malé startupové firmičky stala středně velká mezinárodní firma. Startupový duch je ale stále neopouští, proto vyvíjejí nové produkty formou interních startupů. Gabriela má na starosti administrativní a organizační zázemí firmy, což je zejména HR, Finance, Office Management a právní záležitosti. Zní to sice strašlivě nudně, ale někdy to je velká zábava.

  Chief Administrative Officer

  Kentico Software

 • Michal Nýdrle

  Michal Nýdrle je zakladatelem největší české nezávislé komunikační skupiny Kindred Group a reklamní agentury Nydrle. Dlouhodobě se aktivně angažuje ve startupových projektech (v minulosti například Brand Embassy nebo lifestylový magazín Soffa) a v roce 2016 se podílel na vzniku venture fondu Air Ventures. Michal je členem prezidia Asociace komunikačních agentur a pravidelně přednáší na marketingových konferencích.

  CEO

  KINDRED

 • Martin Pejša

  Martin Pejša založil a vede Creative Dock. Před tím roky pracoval ve velkých firmách, naposledy jako obchodní ředitel ve Vodafone CZ, kde vedl více než 1 000 lidí v obchodech a call centrech. Pak ale prodal byt, vzal veškeré úspory a slibně rozjetou korporátní kariéru vyměnil za podnikání. Postupem času se díky Martinovu uvažování stalo z Creative Docku místo, kde vznikají startupy na objednávku velkých firem i startupy vlastní. Po čtyřech letech Creative Dock přivedl na trh 30 startupů a pracuje zde přes 250 lidí.

  Majitel a výkonný ředitel

  Creative Dock

 • Roman Šmiřák

  Roman vedl první tým v roce 2001, který byl součástí mezinárdních projektů ČR, Německo, USA. Od roku 2004 se jako konzultant firmy Tieto podílel na budování a rozvíjení týmů spolupracujících napříč Evropou (jedná se přes 500 projektů). V roce 2013 spoluzaložil RainFellows, které poskytuje management consulting nejen v IT, ale napříč obory. Je Board member ve firmách IQ Kuchyně, Avogado.cz a mezinárním projektu Newired, ve kterých jsou RainFellows i společníky.