Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

 • Petr Koubský

  Vystudoval VŠCHT v Praze. Pracoval jako programátor, v letech 1990 – 2007 byl odborným novinářem zaměřeným na IT. Řídil časopisy Softwarové noviny a Inside. Od roku 2008 působí jako analytik a konzultant na volné noze. Externě přednáší na katedře informačních technologií pražské Vysoké školy ekonomické. Mezi jeho odborné zájmy patří sociologie a ekonomie informatiky, bezpečnost a mobilní technologie.

  N media a.s

Přednášející

 • Oliver Dlouhý

  Po několika offline businessech začal v roce 2008 podnikat na internetu. Nejdříve založil firmu na outsourcing logistiky pro e-shopy, později pak provozoval internetové obchody (s elektronikou, sluchátky, audiotechnikou). Obchodoval s překlepovými doménami a provozoval službu na živá stream videa. V roce 2012 založil vyhledávač letenek Skypicker.com, kterému se nyni věnuje na plno a řídí jeho globálni expanzi.

  Zakladatel

 • Tomáš Ervín Dombrovský

  Tomáš vede oddělení analýz, komunikace a vztahů ve společnosti LMC. Podstatnou část energie věnuje zpracování dat a témat klíčových pro rozvoj tuzemského pracovního trhu a jeho propojování se vzdělávacím systémem. Stará se také o účinné rozšiřování partnerské spolupráce a veřejně prospěšných aktivit přesahujících rámec každodenního byznysu společnosti.

  Vedoucí obsahu

  LMC

 • Simona Kijonková

  Simona Kijonková je známou českou podnikatelkou, kterou média titulovala na první dámu české e-commerce. Měsíčník Forbes si ji vybral na svou titulní stranu a zařadil ji mezi 75 nejvlivnějších žen České republiky. Získala titul EY Podnikatel roku 2017 Hl.města Prahy, TOP podnikatelky 2018 a nebo TOP manažerky 2018. V oboru IT a e-commerce podniká od roku 2008. Jejím nejúspěšnějším projektem v Čechách i v zahraničí je logistická společnost Zásilkovna, kterou založila v roce 2010. Zásilkovna letos spustila prostřednictvím mobilní aplikace Mezi námi zasílání balíčků mezi fyzickými osobami a vyzvala tak na souboj Českou poštu. Zásilkovna patří společně s dalšími devíti firmami do holdingu Packeta, v jehož čele aktuálně Simona stojí. Holding Packeta má dnes 700 zaměstnanců, spolupracuje s téměř 30 tisíci eshopy a k dnešnímu dni přepravila již přes 30 milionů zásilek. Letos očekává obrat přes 1,3 miliardy Kč. Simona se zabývá také investicemi do start-upů především z oblasti ecommerce. SizeID.com je technologický projekt řešící velikosti při nákupu oblečení online a Robeeto je P2P komunitní platforma zprostředkující služby online. Spoluvlastní také IT firmu MYPS. Tato energická podnikatelka se ve volných chvílích věnuje svým třem dětem, sportu a cestování.

 • Anna Knotková

  Anna vystudovala Provozně ekonomickou fakultu ČZU v Praze. Ještě při studiích pracovala v personální agentuře AYS, kde sbírala zkušenosti s náborem zaměstnanců. Poté působila na různých HR pozicích v mezinárodních společnostech. Oblastí HR komunikace a marketingu se zabývá od roku 2010, kdy pracovala v T-Mobile Czech Republic a následně v České spořitelně, kde kromě HR marketingu vedla také tým vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. V LMC pracuje od roku 2014 a věří, že zde využije své bohaté zkušenosti z různých HR oblastí.

  Head of HR Architects

  LMC

 • Ondřej Krátký

  Ondřej Krátký, 30 let - Vystudoval VŠE v Praze, v 28 letech vyhrál zlato v největší kreativní soutěži pro mladé na festivalu Cannes Lions a po 5 letech zaměstnání opustil korporátní kariéru, aby se přidal k duu Martin Hausenblas a Juraj Atlas a spolu s nimi založil oceňovaný český start-up Liftago, který má za cíl poskytnout alternativu k vlastním autům v centrech měst.

  Co-Founder

  Liftago

 • Petr Liko

  Petr během 15 let poznal všechny oblasti marketingu: od klasického po digitální, od interního po PR. Je expertem na Employer Branding a strategický HR marketing. Klientům LMC pomáhá najít cestu do srdce značky zaměstnavatele. Pořádá workshopy se zaměstnanci, destiluje podstatu značek, navrhuje komunikační strategie a věnuje se konzultační činnosti. Řídí HR marketingové projekty pro největší české a zahraniční společnosti. Stál také u zrodu netradičních projektů např. www.vimproc.cz.

  HR Marketing Manager

  LMC

 • Martin Palička

  V roce 2000 Martin opustil svět financí a zakotvil v Etneteře, která patří mezi přední české hráče v oblasti zakázkového vývoje webových a mobilních aplikací. Firmu proslavilo nejen její klientské portfolio, ale také neformální pracovní prostředí inspirované principy svobodné firmy. Martin je také člen představenstva Etnetera Group, která v současnosti zahrnuje již 6 firem, a zodpovídá za finanční řízení celé skupiny a oblast akvizic. Rád si zahraje fotbal a volejbal, do práce jezdí na kole a pozvat ho můžete na dvojku dobrého vína.

 • Lucie Příhodová

  Po ukončení marketingových studií na VŠE sbírala zkušenosti ve full-service komunikační agentuře, kde si vyzkoušela snad všechny disciplíny z oboru - připravovala mediální strategie, reklamní kampaně, výzkumy či eventy, psala texty a vymýšlela koncepty. V marketingu se pohybuje více než 8 let. Nabyté zkušenosti nyní zhodnocuje ve prospěch klientů v různých HR marketingových projektech, jako jsou kariérní stránky či náborové kampaně, podílí se na tvorbě strategií Employer Brandingu, workshopech a různých HR analýzách.

  HR Marketing Manager

  LMC

 • Karolina Šrámková

  Air Bank s nadšením a vášní buduji více než 6 let. Začínala jsem na marketingu, kde se mi splnila velká touha postavit značku od základu. Co víc si může marketér přát. Pak přišla nabídka postavit stejnou banku dovnitř a přijala jsem nabídku šéfovat Péči o zaměstnance (jinde říkají „ejčář“). V euforii jsme totiž celá ta léta stavěli banku tak, aby ji klienti mohli mít rádi. Mohli jsme se roztrhnout, abychom je udělali spokojenými a nadšenými ambasadory. Jenže jsme jaksi zapomínali na sebe. I já jsem zapomínala na sebe, a proto k vám v dubnu budu mluvit z pozice člověka, který se připravuje na dlouhou dovolenou.

  Chief Human Relations Officer, od dubna 2016 na dlouhé dovolené

  AirBank

 • Eliška Vyhnánková

  Eliška žila na sociálních sítích ještě předtím, než to bylo cool. Její největší vášeň se stala po několika letech i jejím zaměstnáním. Šestým rokem je na volné noze jako konzultantka a lektorka sociálních médií. Už odpřednášela přes 500 školení, kterými prošlo víc než 6 000 účastníků. I po takovém množství ale uvidíte jiskru v oku pokaždé, když dostane možnost si s vámi o sociálních sítích povídat.

  Freelancer - Social Media Consultant