Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Margareta Křížová

Margareta Křížová je jednou ze zakládajících partnerek společnosti CEAG, zodpovědná především za strategické a obchodní poradenství v rámci fúzí a akvizic. Margareta spolupracuje s vlastníky společností, kteří prodávají své firmy nebo s investory, kteří naopak hledají vhodné akviziční příležitosti. V rámci transakcí poskytuje obchodní poradenství, koordinuje proces a spolupracuje s kolegy právníky a finančními poradci. Margareta je absolventkou Školy mezinárodních a veřejných vztahů a programu Masters of Business Administration na ESCEM School of Business and Management /University of New York/ Prague.

Přednášející

Pavel Kolesár

JUDr. Pavel Kolesár, Ph.D., je advokát a spolupracuje s CEAG především v oblasti zpracování smluv, pracovního práva a právních auditů (due dilligence) a soudních sporů. Pavel zároveň přednáší na Právnické fakultě UK v Praze a na Stavební fakultě ČVUT v Praze. Je absolventem právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a postgraduálního studia na Stavební fakultě ČVUT v Praze.

Gabriela Vendlová

 JUDr. Vendlová vystudovala PF UK v Praze a poté rok působila v Kongresu USA jako legislativní asistent člena Kongresu. Právnímu poradenství pro obchodní společnosti se věnuje od roku 1993. Advokátkou je od roku 1996.

V průběhu své právní praxe působila v českých pobočkách mezinárodních advokátních kanceláří Altheimer & Grey, Baker & McKenzie a CMS Cameron McKenna, pět let jako partner a vedoucí specializované skupiny duševního vlastnictví (Baker & McKenzie) a rok a půl na pozici vedoucího komerčního týmu (CMS Cameron McKenna).