Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Přednášející

Daniel Dočekal

Internetový publicista, co navzdory věkové kategorii ví o sociálních sítích a souvisejících tématech tolik, že by na to možná měl dostat zbrojní pas. Konzultant v marketingu, bezpečnosti, ochrany soukromí, public relations. Autor knih a tisíců článků. Provozovatel 365tipu.cz

Martin Hartl

Martin Hartl v současnosti pracuje jako IT Security Consultant ve společnosti AEC a.s., kde jsou jeho denní náplní penetrační testy mobilních a webových aplikací. Za poslední rok mu pod rukou prošly stovky mobilních aplikací z různých odvětví, zejména pak bankovnictví, zdravotnictví, pojišťovnictví a další kritické aplikace pro všechny populární platformy. Dříve pracoval jako správce sítě ve společnosti Accenture a studoval Kybernetiku a Robotiku na FEL ČVUT.

Karel Miko

Karel Miko vystudoval MFF UK v Praze. Je zaměstnancem společnosti DCIT, a.s., kde v současné době působí jako ředitel divize konzultačních služeb, která poskytuje služby v oblasti informační bezpečnosti (bezpečnostní audity, penetrační testy, analýzy rizik, certifikace ISMS, BCP), dále konzultace související s IT projekty a audity IS/IT. Je členem sdružení ISACA a držitelem certifikátu CISA.

Michal Salát

Michal Salát začal pracovat v Avastu ještě za studií na ČVUT jako analytik malware, věnoval se reverznímu inženýrství spustitelných souborů na platformě Windows a okrajově programovaní aplikaci v C++ a skriptovaní v Perlu. O něco více než rok se věnuje monitoringu interních serverů, a analýze dat, kde vyhledává potenciální hrozby pro jejich uživatele.