Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Máte nápad, nový projekt nebo aktivitu, která pro vás má smysl? Vyhráno ještě v žádném případě nemáte. Od nápadu k realizaci totiž zbývá pořádný kus cesty. Jak ji odstartovat? Na zářijovém BUSINESS TUESDAY vám poradíme, jak si uspořádat si všechny další kroky, termíny a informace tak, ať na nic nezapomenete a zároveň uvolníte hlavu pro soustředění se na co nejlepší výsledek. Celý večer bude pod taktovkou lektora osobní produktivity Daniela Gamrota.

Existuje řada digitálních nástrojů, které vám umožní přehledně evidovat vše, na co není potřeba myslet. Podpoří vaši kreativitu, soustředění a efektivitu práce. Ve spojení s vhodnými návyky vám bude v nich vytvořený systém skvělou oporou při realizaci nápadu. Dozvíte se, jak jej vytvořit tak, aby byl co nejjednodušší a funkční. Zároveň si ukážeme, jak zajistit, aby nebyly digitální technologie zdrojem neustálých vyrušení a neohrožovaly pracovní nasazení. Zorganizujete si perfektně své závazky, do kterých se poté můžete s chutí pustit.

  • Daniel Gamrot

    Lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Také šéfredaktor Mít vše hotovo - portálu osobního růstu. Každý rok projde jeho tréninkovými programy a školeními více než tisícovka účastníků z firem nejrůznějšího zaměření - od technologických start-upů, přes mobilní operátory, až po významné strojírenské společnosti. Nejčastěji pracuje s lidmi na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

    Lektor osobní produktivity