Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Osobní produktivita

Kapacita naplněna
Téma
Osobní produktivita

Máte nápad, nový projekt nebo aktivitu, která pro vás má smysl? Vyhráno ještě v žádném případě nemáte. Od nápadu k realizaci totiž zbývá pořádný kus cesty. Jak ji odstartovat? Na zářijovém BUSINESS TUESDAY vám poradíme, jak si uspořádat si všechny další kroky, termíny a informace tak, ať na nic nezapomenete a zároveň uvolníte hlavu pro soustředění se na co nejlepší výsledek. Celý večer bude pod taktovkou lektora osobní produktivity Daniela Gamrota.

Existuje řada digitálních nástrojů, které vám umožní přehledně evidovat vše, na co není potřeba myslet. Podpoří vaši kreativitu, soustředění a efektivitu práce. Ve spojení s vhodnými návyky vám bude v nich vytvořený systém skvělou oporou při realizaci nápadu. Dozvíte se, jak jej vytvořit tak, aby byl co nejjednodušší a funkční. Zároveň si ukážeme, jak zajistit, aby nebyly digitální technologie zdrojem neustálých vyrušení a neohrožovaly pracovní nasazení. Zorganizujete si perfektně své závazky, do kterých se poté můžete s chutí pustit.

Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Působil také jako šéfredaktor Mít vše hotovo - portálu osobního růstu. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem nejrůznějšího zaměření - od technologických start-upů, přes mobilní operátory, státní správu až po významné strojírenské společnosti. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

K dnešnímu dni realizoval školení a dlouhodobé tréninkové programy na téma Osobní produktivita pro více než 8000 účastníků. Pravidelně se v oblasti zvyšování produktivity práce vzdělává a nově nabyté dovednosti nejen školí, ale hlavně prověřuje a zjišťuje dopady na pracovní nasazení účastníků. Nesoustředí se na předání běžně dostupných informací, ale primárně na osvojení dovedností a vybudování produktivních návyků.

Točí YouTube videa o produktivitě, píše svůj vlastní blog, ale také pro magazíny Forbes, Na volné noze nebo Podnikatel.

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce