Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

UNICORN

Bookigy je komplexní rezervační aplikace pro firmy, která umožňuje snadnou a efektivní rezervaci pracovních míst, kanceláří či zasedacích místností. Toto komplexní řešení lze aplikovat i pro rezervaci parkovacích míst či služebních vozidel. Bookigy umožňuje svým uživatelům rezervovat si pracovní prostor pro sebe, jinou osobu nebo celý tým na datum a čas, který opravdu potřebují. Intuitivní ovládání, bezúdržbový provoz v cloudu a sdílení pracovních míst podporují koncept Smart Office, což vede k optimalizaci využívání pracovního prostoru i z pohledu finančních nákladů. Bookigy bylo vytvořeno s ohledem na potřeby klientů a rychle se měnící požadavky na bezpečnou a efektivní obsazenost kancelářských prostor. Bookigy zvládne management rezervací kdykoliv a kdekoliv.

 

Kontakty

Roman Ledvoruch

Roman Ledvoruch

Senior Consultant

O nás

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu přinášenou našim zákazníkům. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Jsme zároveň provozovateli internetové služby Plus4U, ve které nabízíme široké portfolio služeb založených na robustních softwarových řešeních pro malé a střední podniky a hlavně pro lidi.

Naším cílem je vzdělávat lidi a také společnost. Proto jsme v roce 2007 založili Unicorn University, která zároveň provozuje Unicorn Top Gun Academy - komplexní vzdělávací systém pro naše spolupracovníky, tedy pro všechny z nás.

Zajímavé odkazy

Soubory ke stažení

Videa

Software Everywhere - Jak se dělá software
Bookigy - comprehensive reservation system
ChargeUp - comprehensive software for E-Mobility