Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Sociální sítě, které (možná) ještě neznáte

Téma
Sociální sítě, které (možná) ještě neznáte

Patříte k digitální generaci, jste občané jednadvacátého století a ještě k tomu geekové. Facebook, Twitter, Google+, Instagram ani LinkedIn vás nemá čím překvapit. Ale dovedete pro svůj byznys používat Pinterest? Víte, čím vám může pomoci Reddit a překvapit Scoop.it? Zkusili jste někdy Kippt? Věříte, že se pomocí Flattru dají vydělat slušné peníze? Myslíte, že MySpace má ještě budoucnost? Co říkáte na CouchSurfing, deviantArt, Goodreads, Last.fm nebo Yammer? Přijďte a zúčastněte se diskuse o sociálních sítích, která může podstatně rozšířit vaše obzory.

18:00 - 18:10

Úvodní slovo

Petr Koubský Petr Koubský

Vedoucí rubriky Věda a technologie

Deník N

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

18:15 - 18:45

Sociání sítě od A do Z

Eliška Vyhnánková Eliška Vyhnánková

Freelancer - Social Media Consultant

Eliška Vyhnánková

Eliška žila na sociálních sítích ještě předtím, než to bylo cool. Její největší vášeň se stala po několika letech i jejím zaměstnáním. Šestým rokem je na volné noze jako konzultantka a lektorka sociálních médií. Už odpřednášela přes 500 školení, kterými prošlo víc než 6 000 účastníků. I po takovém množství ale uvidíte jiskru v oku pokaždé, když dostane možnost si s vámi o sociálních sítích povídat.

18:50 - 19:00

Jak na Pinterest?

Jan Páv Jan Páv

Interaction Strategy Manager

MEC Czech s.r.o.

Jan Páv

Honza vystudoval obor Marketingová komunikace a Public Relations na Fakultě sociálních věd UK a jeho současným oborem jsou Studia nových médií na Filozofické fakultě. Mediálně vyrůstal v agentuře PanMedia Western, kde měl na starosti plánování a nákup televizních a internetových kampaní. V současnosti pracuje jako Interaction Strategy Manager v mediální agentuře MEC, kde se věnuje strategickému plánování, sociálním sítím, buzz monitoringu a mobilnímu marketingu. Přes 4 roky píše blog Eikasia.cz a v současnosti přispívá na blogu Kliktivisti.cz, který se zabývá využitím nových médií v neziskovém sektoru.

19:05 - 19:15

Social Shopping

Petr Šupolík Petr Šupolík

Account Manager

H1.cz

Petr Šupolík

Petr Šupolík působí v H1.cz na na pozici Account Managera. Studoval Security Studies and International Affairs na Univerzitě Karlově a University of Copenhagen. Poté několik let pracoval jako překladatel z angličtiny. Mezi jeho největší koníčky patří sport, převážně golf a squash, vaření, fotografování a samozřejmě média, technologie a grafický i užitný design.

19:20 - 19:30

Yammer, sociální síť pro firmy

Jakub Křenek Jakub Křenek

Digital Account Director

Adison

Jakub Křenek

Po 13 letech v komunikaci, PR a marketingu už dnes nepatří mezi nejmladší řečníky oborových konferencí. Nenechává se tím však zviklat. Více než 8 roků působí v rodinné agentuře Adison, kde se na pozici Creative Strategist věnuje především kreativě a strategiím... Zaměřuje se na moderní PR, integrovaný přístup a využití digitálních platforem a nástrojů v komunikaci. Snaží se, aby firmy lépe pochopily podstatu, smysl, strategickou roli a tedy i důležitost komunikace.

19:35 - 19:45

Last FM

Josef Šlerka Josef Šlerka

Sémiotik, vedoucí Studií nových médií

Filozofická fakulta UK Praha

Josef Šlerka

Josef je sémiotik a odborník na analýzu dat ze sociálních sítí. Vedl Nadační fond nezávislé žurnalistiky a předtím také výzkum ve firmě Socialbakers. Mimo jiné působí jako vysokoškolský pedagog (vede obor Studia nových médií) na Karlově univerzitě, kterou také vystudoval. V roce 2014 získal titul osobnost roku v rámci cen českého internetu Křišťálová lupa. Založil překladatelský časopis Plav.

19:50 - 21:30

Závěrečný networking - pojďme být social!

Přednášející

Přednášející

Zobrazit informace o přednášejících
Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce
Místo konání

Místo a kontakt

City Green Court
Hvězdova 1734/2c
Praha 4
140 00
Jak se k nám dostat?

Jak se k nám dostat?

 • Metro

  Stanice: Pankrác

  Linkou C

 • Autobus

  Zastávka: Pankrác

  Linkou 134, 188 a 193

 • Auto

  Možnost parkování na přilehlých parkovištích nebo v obchodním centru Arkády Pankrác.

Lenka Petrašová

Event Director