Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

 • Zdeněk Drozd

  Specializace na daň z příjmů fyzických osob, sociální zabezpečení a zdravotní pojištění. Člen oddělení International Assignment Services, bohaté zkušenosti v oblasti mezinárodních vyslání zaměstnanců, mezinárodního zdanění fyzických osob a související problematiky sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění.

  Manažer oddělení daňového poradenství pro fyzické osoby

  PricewaterhouseCoopers Česká republika

 • Tereza Hašová

  Magisterský titul v oblasti právo a právní věda získala na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně v roce 2006. Zkušenosti s komplexními právními případy získávala v přední české advokátní kanceláři, kde se věnovala převážně obchodnímu a občanskému právu, zejména se specializovala na právo společností a smluvní agendu, akvizice a právní due diligence společností. Po té působila v menší české advokátní kanceláři, kde se zaměřovala především na právo nemovitostí, smluvní občanskoprávní a obchodněprávní agendu a také právo duševního vlastnictví a pracovní právo.
  Právní praxi ve výše uvedených oblastech se tedy věnuje více než 6 let, jako advokát od roku 2010.

  advokátka

  LEGALpro.cz

 • Michael Hovorka

  Michael Hovorka je šéfredaktorem serveru Podnikatel.cz a majitelem rozhlasového hlasu, který po mnoho let využívaly rozhlasové stanice jako Rádio Impuls, Český rozhlas Radiožurnál nebo Frekvence 1. Serveru Podnikatel.cz se věnuje již od jeho vzniku a stále se snaží jeho obsah vylepšovat, což podtrhují i významná čísla návštěvnosti. Vedle toho přednáší na vysoké škole obory zaměřené na online žurnalistiku a jako profesor je známý svou přísnou důsledností v rámci zkoušení. Osobně se velmi rád vyjadřuje v sociální síti Twitter pod nickem @hlasatel, i když si hledal cestu k této sociální síti hned natřikát.

  šéfredaktor Podnikatel.cz

  Internet Info

 • Jiří Kocík

  Jiří je advokátem kanceláře PwC Legal. Jiří je seniorním advokátem s mnohaletou praxí v advokacii a současně disponuje praktickými zkušenostmi z oblasti veřejné správy, kde působil jako ředitel odboru právního a veřejných zakázek na Ministerstvu životního prostředí České republiky.
  Jiří pro své klienty řídil a strukturoval změny ve vlastnických strukturách včetně M&A, poskytoval komplexní právní poradenství v oblasti korporátního práva a pracovního práva a dále zastupoval klienty v soudních řízeních.

 • Helena Souhradová

  Je Partnerem v personální a konzultační společnosti DRILL B.S., spol. s r.o. se zodpovědností za vedení týmu IT/Telco. Ve společnosti působí od roku 2008, kdy nejprve vedla tým FMCG/Pharma/Logistika. Vystudovala FPBT VŠCHT v Praze a titul MBA získala na MUVS/Sheffield Hallam University. Působila na R&D pozicích ve společnostech Pragosoja a Master Foods, dále na vedoucích pozicích v oblasti Operations a HR ve společnosti Prometeus. Specializuje se na náborové aktivity včetně outplacementů a AC/DC.