Účetní a daňové aktuality roku 2021

Aktualizace tzv. koronavirových opatření, novela zákona o DPH a AML zákona, zákon o evidenci skutečných majitelů, nové interpretace Národní účetní rady – to jsou základní okruhy našeho online školení.

Školení povede Jan Molín, daňový poradce a zkušební komisaře Komory daňových poradců České republiky. Je autorem řady článků a odborných publikací, dlouhodobě se věnuje přednáškové činnosti pro účetní, daňové poradce, auditory a odbornou veřejnost.

Akce proběhne online
Téma
Účetní a daňové aktuality roku 2021

OKRUHY ONLINE ŠKOLENÍ

  • Aktualizace tzv. koronavirových opatření v daňové oblasti
  • Tzv. e-commerce novela zákona o DPH účinná od 1. července 2021
  • Nové interpretace Národní účetní rady
  • Novela AML zákona a zákon o evidenci skutečných majitelů – dopad na účetní, daňové poradce a klienty

PRO KOHO

Školení je vhodné pro podnikatele, účetní, finanční ředitele, auditory, daňové poradce.

JAK BUDE ŠKOLENÍ PROBÍHAT

Online školení proběhne přes aplikaci ZOOM. Připojení je velmi jednoduché, dva dny před školením vám zašleme návod na připojení a v den školení od nás dostanete přístupové údaje. Pokud byste měli s připojením jakýkoliv problém, samozřejmě vám jej pomůžeme vyřešit.

Jan Molín

Jan Molín je daňovým poradcem a zkušebním komisařem Komory daňových poradců České republiky. Působí na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde je zástupcem vedoucího katedry finančního účetnictví a auditingu. Je předsedou etické komise Komory certifikovaných účetních, členem Metodické rady Svazu účetních a členem odborné poroty soutěže Účetní roku. Ve své praxi se zabývá účetnictvím a daněmi podnikatelských subjektů. Na serveru Podnikatel.cz vede daňovou poradnu. Je autorem řady článků a odborných publikací, dlouhodobě se věnuje přednáškové činnosti pro účetní, daňové poradce, auditory a odbornou veřejnost.

Video

Ukázka online školení

Ceny a vstupenky

Registrace

Základní cena

1 990 Kč cena je uvedena bez DPH
Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Organizátor

Produkce

Místo konání

Místo a kontakt

Akce proběhne online

Zuzana Kopuncová

Senior Event Manager