Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Velké věci na volné noze

Téma
Velké věci na volné noze

Podnikání na volné noze je možná malé, ale to neznamená, že freelanceři nemohou podnikat velké věci, nebo se na nich podílet. I na volné noze může být profesionál velmi úspěšný a měnit svět kolem sebe k lepšímu. Přijďte se o tom přesvědčit osobně a zároveň získat lepší představu, jak může přechod na volnou nohu v případě různých profesionálů vypadat.

První část uvede Robert Vlach, zakladatel portálu nezávislých profesionálů navolnenoze.cz. Představí ve stručnosti hlavní předpoklady pro úspěšné podnikání nezávislých profesionálů a v navazující debatě dostanete prostor zeptat se Roberta na cokoli, co vás kolem práce na volné noze zajímá. A to bude pouze začátek…

Do druhé části večera si Robert přizval tři mimořádné hosty, kteří reprezentují tři různé podoby úspěchu na volné noze. Specialista na Google Apps a lektor Pavel Minář promluví za Byznys, výživářka a preventistka Margit Slimáková za odborný Aktivismus a grafický designér Vítězslav Válka pohovoří o tom, jak coby karavanový nomád učinil šťastnou svou Rodinu, a přitom vydělává na volné noze více než dříve coby CEO globálního internetového startupu.

 

Odnesete si tedy nejen základní přehled, kudy vedou cesty k velkým činům na volné noze, ale uslyšíte i tři jedinečné kariérní příběhy, představující různé podoby úspěchu. Ať už přemýšlíte o podnikání na volné noze proto, abyste vydělávali více peněz, měnili svět k lepšímu, nebo trávili více kvalitního času s rodinou, dostanete během večera obrovské množství podnětů jak na to.

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Partner

Organizátor

Produkce