Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

 • Michal Feix

  Michal Feix je od ledna 2012 výkonným ředitelem společnosti Seznam.cz. Je pravou rukou Pavla Zimy, generálního ředitele společnosti, a stará se o chod všech složek firmy, vyjma produktové části, kterou si napřímo řídí Pavel Zima. Před pozicí výkonného ředitele ve společnosti Seznam.cz působil jako provozní ředitel. Před příchodem do společnosti Seznam.cz v roce 2004 působil na technických pozicích u obou českých konkurenčních portálů. Je absolventem ČVUT FEL a MBA.

  Deputy GM / Member of the Executive board at Seznam.cz

  Seznam.cz

 • Mikuláš Ferjenčík

  Mikuláš Ferjenčík je místopředseda České pirátské strany. Podílel se na začlenění českých Pirátů do mezinárodního pirátského hnutí. Spolupracuje s pirátskými europoslanci ze Švédska ve snaze zastavit ACTA a především se zasazuje o to, aby měla veřejnost skrze Piráty své zástupce v debatě o podobě copyrightu a související regulace Internetu. Působí i jako šéfredaktor Pirátských novin (www.piratskenoviny.cz). Studuje na Fakultě humanitních studií UK.

  Místopředseda Pirátů

  Česká pirátská strana

 • Kateřina Hrubešová

  V reklamě, marketingu a v médiích se Kateřina Hrubešová pohybuje přes 20 let. Nasbírala zkušenosti v mediální a reklamní agentuře, v mediazastupi­telství a v neposlední řadě i ve vydavatelství tištěných titulů. Ze specializace na klasickou marketingovou komunikaci a ATL média se, vzhledem ke svým zájmům, vyprofilovala na manažera pohybujícího se v tzv. nových médiích – internetu, v mobilním světě a v sociálních sítích. V jejích postojích se zrcadlí pohled praktika starých médií a fanouška virtuálních světů s mírně skeptickým přístupem k věci. Zastávala pozice v PR, marketingu a ve vrcholovém managementu firem. Má zkušenosti jak s nadnárodními společnostmi, tak s neziskovým sektorem. Dnes je výkonnou ředitelkou Sdružení pro internetový rozvoj, řídí profesní organizaci, která určuje trendy na internetovém trhu v České republice.

 • Pavel Kohout

  Pavel Kohout, 39 years, married, 3 sons. He has been working at the position of Executive Manager of New Media in the Czech Television (= ČT, Česká televize). He passed to ČT from Prima Online where he worked as head of development department ad formerly as head of Internet department at FTV Prima. Previously, he worked as manager of a software company. He started his professional career as programmer. In 1996, he stood at the cradle of the first Czech multimedia encyclopaedia on CD-ROM. He likes to devote his leisure time to his family, floorball and music.

  Executive Manager of New Media

  Česká televize

 • Petr Koubský

  Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

  Vedoucí rubriky Věda a technologie

  Deník N

 • Antonín Král

  Antonín Král je ředitelem společnosti Alnair a.s., která stojí za vývojem platformy nangu.TV. Stojí za návrhem jejích klíčových komponent. Ph.D. získal na FJFI ČVUT na téma distribuované souborové systémy na experimentech v CERN, BNL a RIKEN. Navrhoval také části páteřních sítí telekomunikačních společností jako T-Systems a Deutche Telekom.

  Ředitel

  nangu.TV

 • Martin Krautwurst


  Od roku 1992 pracoval v různých technických funkcích ve společnosti Kabel Plus, a.s. a UPC Česká republika, a.s. V devadesátých letech mimo jiné stál u zrodu prvního digitálního satelitního vysílání v ČR. V roce 2002 byl jmenován ředitelem pro širokopásmový internet. Od roku 2010 zastává funkci Network and Provisioning Manager. Jeho prvořadým úkolem je provoz a rozvoj datové a hlasové sítě UPC. Ing. Martin Krautwurst je absolventem VUT Brno.

  Network and Provisioning Manager

  UPC Česká republika, s.r.o.

 • Pavlína Kvapilová

  Pavlína Kvapilová řídí v České televizi divizi Nová média. V letech 2007-2011 se podílela na budování zpravodajské stanice ČT24. Vedla velké speciály jako byly Obama v Praze, Benedikt XVI., Studio Volby 2010, Planeta Země 2011 a další. Na ČT24 se věnovala kromě řady jiných aktivit i postupnému zavádění interaktivních prvků, ze kterých stanice těžila v různých formátech. Na obrazovce se objevovala jako jedna z tváří Hyde Parku ČT24. Pracovala také v Českém rozhlase, mimo jiné jako zpravodajka v Bruselu. Studovala ekonomii a italianistiku, její vášní je fotografie, cestování, psychologie či yoga.

  Výkonná ředitelka divize Nová média

  Česká televize

 • Jan Potůček

  Jan Potůček je account managerem v PR agentuře Taktiq Communications, zabývá se mediální podporou a konzultacemi klientům - např. ESET software, ADATA, Air Telecom. V minulosti dlouhá léta působil jako novinář zaměřený na média. Zakládal a deset let vedl odborný web DigiZone.cz o digitálním televizním vysílání, působil jako reportér v týdeníku Reflex, vedoucí přílohy Media a redaktor domácí redakce Lidových novin, aj. Spoluzakládal a vedl weby RaM.cz a RadioTV.cz.

 • Radek Přikryl

  Radek Přikryl (*1973) podniká od roku 1992. Vlastnil reklamní a vydavatelskou agenturu, podílel se na budování obchodní sítě a infrastruktury vysílačů T-Mobile, pracoval jako poradce v investičních fondech. Od roku 2004 se pohybuje v multimédiích. Byl spoluzakladatelem služby Topfun, jedné z prvních VoD služeb na území ČR a SR. Jako akcionář společnost opustil v roce 2014. Mimo jiné také vybudoval nejpoužívanější aplikaci s přehledem TV programů u nás, která má už více jak 2 mil. stažení, Tiviko. V roce 2015 přijal výzvu nastartovat VoD službu s globálním dosahem, Banaxi Limited, z pozice generálního ředitele (CEO) a tuto funkci dodnes zastává. Je ženatý, má čtyři děti a rád cestuje za teplem.

 • Josef Šlerka

  Josef Šlerka je zběhlý divadelník, vystudovaný estetik, bývalý šéf výzkumu ve společnosti Socialbakers a nynější ředitel Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky a vedoucí Studia nových médií na Univerzitě Karlově.

 • Daniel Vondráček

  Daniel Vondráček zodpovídá v Telefónice za služby IPTV, služby mobilního obsahu a mobilní platební služby. V telekomunikacich,se pohybuje od roku 2000. V roce 2005 se podílel na spuštění služby O2TV definicí programové skladby a vyjednáváním s dodavateli obsahu. Vystudoval Elektrotechnickou fakultu VUT Brno.

  Senior Marketing Manager- Content Services

  O2 Czech Republic

 • Lukáš Záhoř

  Coby šéfproducent se Lukáš Záhoř v uplynulé dekádě zasadil o přeměnu Stream.cz z videoserveru v nejsledovanější tuzemskou internetovou televizi. Tomuto období předcházelo čtyřleté působení ve Filmové škole Zlín, kterou řídil v letech 2003–2007. Stojí i za seriálem večerníčků Krysáci, včetně jeho knižní podoby. Dnes se vyhledávání, vývoji a výrobě pořadů vhodných pro online publikum věnuje ve skupině Mall Group, která jako první český e-commerce subjekt nabídne uživatelům vlastní hranou tvorbu. Nová internetová televize bude pod jeho vedením spuštěna do konce roku 2018.

  Šéfproducent internetové televize

  Internet Mall