Partneři

 • Generální partner

  • logo INTERNET CZ, a.s.

   INTERNET CZ, a.s.

   FORPSI – Prostor pro Váš úspěch. Spolehlivý partner v oblasti poskytování hostingu a největší český registrátor domén. Registrace domén, webhosting, dedikované servery, VPS, housing a cloudové služby. Provoz služeb z vlastního datacentra. Nonstop zákaznická podpora. Tradice, stabilita a perspektiva.

 • Hlavní partneři

  • logo MEDIA FACTORY Czech Republic

   MEDIA FACTORY Czech Republic

   MEDIA FACTORY je přední český tvůrce webových řešení. Specializujeme se na individuální webové aplikace pro zákazníky, kteří vyžadují kreativitu, kvalitu a jedinečnost. Naše práce vytváří přidanou hodnotu pro VODAFONE, ČSOB, Hypoteční banku, LEGO, KIA Motors a řadu dalších. Součástí MEDIA FACTORY je digitálně kreativní agentura Digital Vision. Jsme členy Asociace dodavatelů internetových řešení, dále sekce Digitální agentury při AKA. Naše projekty získali řadu ocenění v soutěži WebTop100. Rádi se budeme věnovat i Vám.

  • logo NetDirect

   NetDirect

   NetDirect s.r.o. patří mezi nejúspěšnější dodavatele e-business aplikací na českém trhu. Několikaletou specializací v této oblasti vytváříme jednoznačný domácí standard. Naše zákazníky intenzivně podporujeme a tak napomáháme jejich rychlému růstu. Pružně se přizpůsobujeme měnícím se trendům a produkty vyvíjíme dle nejmodernějších technologií. Tvoříme špičkový software pro e-commerce (ShopCentrik a FastCentrik) a publikování na internetu (MediaCentrik)

 • Partneři

  • logo Gemius

   Gemius

   Gemius je obchodně poradenská společnost poskytující data, řešení a doporučení v oblasti správy online reklamních kampaní, monitoringu a analýzy webových stránek či profilů internetových uživatelů. Informace poskytnuté společností jsou základem pro každodenní marketingové a e-commerce aktivity téměř 2 000 firem z odvětví financí, telekomunikací, IT, obchodu, FMCG, automobilového průmyslu, farmaceutiky, předních reklamních agentur a reklamních sítí, mediálních domů, vydavatelů a zadavatelů reklamy z celého světa. Působíme na 30 trzích v Evropě, na Blízkém východě a v Africe. Prostřednictvím lokálních poboček ve více než 12 státech spolupracujeme s profesními organizacemi věnujícími se globálnímu a lokálnímu rozvoji internetového trhu.

   Naše studie provádíme na základě vlastní metodiky a technologické infrastruktury za přísného dodržování ICC/ESOMAR norem. Společnost zaměstnává kolem 300 odborníků včetně IT specialistů, matematiků, sociologů a psychologů. Měsíčně analyzujeme 300 miliard událostí vyskytujících se ve virtuálním světě, tj. zobrazení stránek a kliknutí, která byla uskutečněna internetovými uživateli. Společnost byla založena v roce 1999. Více informací naleznete na www.cz.gemius.com a www.gemiusinfo.cz.

  • logo General Registry, s.r.o.

   General Registry, s.r.o.

   Jeden z největších registrátorů .cz, .eu, generických a dalších druhů internetových domén a SSL certifikátů. Zaměřuje se na spolupráci s partnery spravujícími větší počty domén (zejména webhostingové a webdesignové společnosti). Nabízí k využití automatické rozhraní Master API, vedení DNS a další služby. General Registry – domény jsou naší doménou.

  • logo Seznam.cz

   Seznam.cz

   Seznam.cz je technologickým a mediálním domem, jehož domovskou stránku denně navštíví přes tři miliony reálných uživatelů. Služby a produkty Seznam.cz využívají už více než 20 let ti, co na internetu hledají informace, zábavu či jeho prostřednictvím chtějí vydělat peníze. Fulltextové vyhledávání, Mapy.cz, Stream.cz, katalog firem, e-mailová pošta s více než osmi miliony aktivních účtů, zpravodajství a odborné inzertní služby jsou běžnou součástí každodenního života českých uživatelů internetu.

  • logo TUESDAY Business Network

   TUESDAY Business Network

   TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

 • Produktoví partneři

  • logo KASA.cz s.r.o.

   KASA.cz s.r.o.

   Přední český internetový obchod nabízí svým zákazníkům kompletní sortiment audio-video, bílého zboží, spotřební elektroniky, foto a výpočetní techniky, sportovního zboží, zahradní techniky, kosmetiky, dětského vybavení a hraček i doplňků pro volný čas a zábavu. Jedná se o sortiment zahrnující více než 1000 světových značek. Internetový obchod poskytuje svým zákazníkům širokou škálu kvalitních přidaných služeb a zázemí silné české společnosti.

  • logo Proevent

   Proevent

   Technicky a organizačně zajišťujeme doprovodný program na akcích sportovního i zábavného charakteru pro děti i dospělé, pro malé i velké skupiny, různé náročnosti:

   - firemní akce

   - teambuilding

   - road show

   - firemní večírky

   - dětské dny.

   V naší nabídce najdete mnoho zajímavých aktivit s různými variantami a stupni obtížnosti, např. elektrické rodeo, mobilní horolezeckou stěnu, aerotrim, střelbu z luku či kuše, mindball, laserovou střelnici. Díky tomu Vám můžeme připravit zajímavý program odpovídající Vašim přáním a možnostem. Námi nabízené aktivity přímo vlastníme, což nám umožňuje operativně reagovat na vaše požadavky při náhlé změně složení programu. U všech realizovaných zakázek vám zajišťujeme profesionalitu, dynamičnost a spolehlivost, samozřejmě s důrazem na bezpečnost účastníků.

  • logo Safe Shopping s.r.o.

   Safe Shopping s.r.o.

   Společnost Safe Shopping nabízí nezávislý modul zákaznického hodnocení - Safe Online Reputation, který shromažďuje a analyzuje hodnocení a komentáře od Vašich zákazníků. Výsledky hodnocení jsou zveřejňovány ve formě widgetu na Vašich internetových stránkách a přes kliknutí na widget na stránce rozšířených výsledků.

   Safe Online Reputation se zabývá hodnocením internetových obchodů, internetových služeb, hotelů, restaurací, wellness, podnikatelských konzultací, zdravotnických služeb a dalších.

   Sofistikovaný systém Vám poskytne možnost ochrany proti neodůvodněnému hodnocení a zároveň Vám nabídne podrobnou statistiku.

   Nebojte se hodnocení a zvyšte svoji důvěru díky doporučení klientů!
   (Měsíční testovací verze zdarma)

  • logo STRV

   STRV

   STRV je česká společnost působící převážně na americkém trhu. S cílem vyvíjet mobilní aplikace pro tamější startupy založila v roce 2012 pobočku v San Franciscu. Kompletní vývoj aplikací probíhá v České republice, kde společnost zaměstnává talenty z oblasti programování a UX designu.

  • logo Xtreme hostess service

   Xtreme hostess service

   Xtreme hostess service s.r.o. je vedoucí společností zajišťující služby profesionálních hostesek a hostesů na veškeré kulturní, obchodní, společenské a vzdělávací akce. Atraktivní vzhled našich hostesek, jejich jazyková vybavenost a organizační dovednosti v kombinaci s celou řadou našich doprovodných služeb z nás dělají ideálního partnera pro každou společnost, jež pořádá reprezentativní akci jakéhokoliv zaměření. Široká databáze hostesek a hostesů čítající přes 3 000 osob nám umožňuje nabízet hostesky nejen v Praze, ale také v Brně, Ostravě a dalších koutech České nebo Slovenské republiky. Více o nás na www.hostesky.cz.  

 • Mediální partneři

  • logo E15.cz

   E15.cz

   E15.cz – vyvážené a přehledné zprávy na internetu. Kvalitní domácí, zahraniční a ekonomické zpravodajství je nově rozšířeno o informace z oblasti médií, marketingu a osobních financí. Oddychová část se věnuje digitální a audio-video technice.

  • logo Lupa.cz

   Lupa.cz

   Již více než 20 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

  • logo Marketing & Media

   Marketing & Media

   Marketing & Media je týdeník o médiích, marketingové komunikaci a kreativitě v reklamě. Přináší aktuální informace a analýzy o dění v oboru, exkluzivní výzkumy, data a komentáře. Součástí jsou tematické přílohy M&M plus s analýzami jednotlivých oborů marketingové komunikace. Je jediný český člen mezinárodní sítě časopisů o marketingové komunikaci a médiích NIMM.

  • logo Podnikatel.cz

   Podnikatel.cz

   Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

  • logo TREND Marketing

   TREND Marketing

   Časopis TREND Marketing se zabývá marketingovými strategiemi a jejich implementací ve firmě, plánováním, výzkumem trhu a marketingovým managementem jako samostatným tématem. V roce 2008 prošel celkovým redesignem.

  • logo Tyinternety.cz

   Tyinternety.cz

   O dění nejenom na těch internetech vás informujeme již od roku 2009 a nic nenasvědčuje tomu, že by nás někdo zakázal! Pokud vás zajímají novinky, case-studies i rozhovory se zajímavými lidmi o marketingu, sociálních sítích, technologiích či startupech – zkrátka a dobře o všem důležitém, co se objeví na těch internetech i kolem nich – víte, kde nás najdete.

 • Za podpory

  • logo Národní vinařské centrum, o.p.s.

   Národní vinařské centrum, o.p.s.

   Národní webová stránka moravských a českých vín www.vinazmoravy.cz – www.vinazcech.cz – www.wineofczechrepublic.cz je určena milovníkům našich vín – od laiků až po odborníky. Přináší vám širokou škálu informací o našich vínech, aktuální informace, kalendáři vinařských akcí, adresář vinařů, vinoték a vinných sklepů atd. Stránku spravuje Národní vinařské centrum, o.p.s. za podpory Vinařského fondu.

 • Organizátor

  • logo Dobrý web

   Dobrý web

   Dobrý web vzdělává Česko v digitálním marketingu od roku 2004. Za tu dobu prošlo veřejnými kurzy přes 10.000 lidí a realizovány byly desítky kurzů šitých na míru podnikům s různými stupni digitální vyspělosti. Pořádá také akademii digitálního marketingu DigiAka, tříměsíční kurz, během něhož se účastníci seznámí se všemi klíčovými oblastmi digitálního marketingu. Na kurzech školí výhradně lektoři s každodenní praktickou zkušeností z oboru a s vedením školení.

 • Produkce

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.