Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Základy efektivního vyjednávání a strategie

Naučte se efektivně zvolit a připravit strategii vyjednávání. Získejte významnou konkurenční výhodu v obchodním, osobním, společenském i politickém jednání.

 • Vojtěch Bednář

  Vojtěch je odborný publicista, konzultant a lektor v oblasti informačních technologií a komunikace. Působil a působí v řadě médií zabývajících se informačními technologiemi. Učí na Katedrách Žurnalistiky Filozofické Fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a Ekonomické fakulty Vysoké Školy Báňské – Technické univerzity v Ostravě. Je autorem několika monografií z oblasti  informačních technologií. Je milovníkem metalové hudby.

  konzultant

Naučte se a ovládněte strategie vyjednávání!

Komu je workshop určen

Tento workshop je univerzální, je vhodný pro nižší a střední management firem, pro podnikatele, pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v obchodním, osobním a společenském jednání.

Správně zvolená strategie je základním předpokladem úspěšného vyjednávání. Efektivní volba strategie dává konkurenční výhodu. Díky ní je možné soustředit se na podstatu věci, dosáhnout ve vyjednávání co nejlepších výsledků při co nejmenších ztrátách.

Na semináři se dozvíte, jak správě zvolit, připravit a použít strategii pro vyjednávání. Naučíte se také rozpoznat nejběžnější strategie protistrany, správně a efektivně na ně reagovat, vést vyjednávání k pozitivnímu, pro všechny přijatelnému výsledku. Zvítězit!

Co se na workshopu naučíte

 • Typy vyjednávání a jejich zvláštnosti
  Dozvíte se, jaké jsou druhy vyjednávání, jaké jsou naše pozice a možnosti v nich, co lze od různých typů vyjednávání očekávat a jak je rozpoznat.
 • Vybrané strategie vyjednávání
  Zjistíte, jaké jsou nejčastěji používané strategie vyjednávání. Odhalíte jejich silné a slabé stránky. Dozvíte se, kdy je můžete použít, a jak s nimi pracovat tak, aby vám sloužily.
 • Příprava vyjednávání a volba strategie
  Dozvíte se, jak správně zvolit strategii pro vyjednávání. Naučíte se připravit na vyjednávání, seznámíte se s jednoduchými pomůckami a triky, které vám zajistí, že při vyjednávání nezůstanete na holičkách.
 • Použití strategie a průběh vyjednávání
  Budete provedeni správným nasazením a využitím zvolené strategie ve vyjednávání. Dozvíte se, jak strategii nasadit, ale také jak rozpoznat strategii protistrany. Naučíte se správě reagovat na kroky protistrany, otipovat a odhadnout její chování, správně ustoupit, či naopak zaútočit tak, aby výhoda zůstala na vaší straně.

Seminář trvá standardně jeden den (cca 5,5 hod.), kombinuje teorii a praxi, je založen na řadě praktických postupů, příkladů a best practices.

Co je v ceně workshopu

 • výuka zkušeným a profesionálním lektorem
 • certifikát absolventa
 • elektronické, příp. tištěné materiály a podklady
 • oběd v restauraci, teplé i studené nápoje po celý den

Místo a kontakt

 • Termín akce

  11. dubna 2014 9:00–16:00

  Místo konání

  Školicí místnost Internet Info
  Milady Horákové 116/109
  Praha 6
  160 00
 • Kontakt

  Lenka Petrašová
  Event Director
  telefon: 775 854 239