Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Business Inspiration Forum

Tradiční úspěšná konference Business Information Forum věnovaná informačním a komunikačním technologiím jako nástroji pro úspěšné podnikání se převlékla do nové podoby - Business Inspiration Forum.

Konference Business Inspiration Forum vám nabízí příležitost potkat se osobně se skutečně vzácnými hosty. Jsou jimi majitelé světově úspěšných firem, podnikatelé, investoři, manažeři, kreativní a charismatické osobnosti mnoha zkušeností, zájmů a aktivit. Osobnosti, z nichž můžete načerpat novou inspiraci, motivaci a zápal pro svou vlastní práci a pro své vlastní myšlenky. Uvěříte, že nadšení a touha opravdu mohou vést k úspěchu a splněným snům.

Kdo přednášel na prvním Business Inspiration Foru? Jako první se představil muž mnoha profesí Michal Horáček, dále například Dan Ťok, Skanska CZ; Tereza Svěráková, Leagas Delaney, Karel Janeček, RJS; nebo Silvie Dymáková, režisérka filmu Šmejdi.

        Tereza Svěráková (Leagas Delaney Praha)      Karel Janeček (RSJ)

Archiv akcí Business Inspiration Forum

21. května 2013

Business Inspiration Forum 2013 - Žijeme v nádherné době

Business Inspiration Forum 2013 představuje mimořádné osobnosti mnoha oborů a jejich inspirativní životní zkušenosti. 

Více informací
29. května 2012

Business & Information Forum 2012

„Příběhy, které vám ukážou cestu“
Nejúspěšnější čeští manažeři a podnikatelé z oblasti IT, ale i dalších oborů; špičkoví ekonomové; tvůrci mínění. Lidé, které znáte z novinových titulků a televizních zpráv. Ti všichni dostali jednotné zadání: na ploše patnácti minut vám vyprávět příběh.
 
Konference je pořádána pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.
 

Více informací
7. června 2011

Business & Information Forum 2011: Starosti a radosti českých CIO

Business & Information Forum 2011: Starosti a radosti českých CIO je sedmým ročníkem tradiční úspěšné konference věnované informačním a komunikačním technologiím jako nástroji pro úspěšné podnikání.
Více informací
1. června 2010

BUSINESS & INFORMATION FORUM 2010: Čas zlomu

V červnu 2010 se již po šesté uskutečnila prestižní odborná konference Business & Information FORUM 2010. Program reflektoval aktuální dění v oblasti ICT a dopad ekonomické situace v době krize.

Více informací
11. března 2009

Business & Information FORUM 2009

Business & Information FORUM 2009 byl pátým ročníkem konference o strategickém řízení informačních a komunikačních technologií (ICT) jako součásti rozvoje firmy...

Více informací