Menu

Blog

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

6 důvodů, proč přijít na Czech Internet Forum

Pokud jste si ještě nepořídili vstupenku na konferenci Czech Internet Forum, máme pro vás 6 důvodů, proč byste tak měli učinit.
24. 9. 2018

1. Budete součástí budoucnosti

Na Czech Internet Foru vyskočíme z myšlenkové krabice každodennosti a podíváme se na digitální svět z nových úhlů. Pokud vás možnosti internetových nástrojů a technologií nepřestávají fascinovat, jistě sledujete rychle se měnící trendy i technologické pokroky. A to samé děláme i my. I proto na konferenci uslyšíte velmi aktuální témata, která v současnosti hýbou (českým) internetem. 

2. Zavalí vás příliv zahraniční inspirace

Letošní konference Czech Internet Forum bude obohacena o několik skutečných lahůdek v podobě zahraničních řečníků. Vystoupí šéf Google pro střední Evropu David Sneddon nebo datový mág Kodi FosterViacom. Těšit se ale můžete i na zahraniční zkušenost Davida PavlíkaKiwi.com.

3. Účastníte se tradiční konference

Czech Internet Forum se letos odehraje již potřinácté. Jako každý rok, i letos na konferenci přivítáme VIP osobnosti českého internetu, šéfy a majitele firem, marketingové i mediální odborníky nebo lidi z vydavatelství a velkých médií. Jste už mezi nimi?

4. Potkáte se se skvělými lidmi (nejen) z oboru

Konference jsou skvělou příležitostí, jak se setkat s kolegy z branže, s klienty nebo s přednášejícími, kteří mohou být pro mnohé z nás inspirací. I na Czech Internet Foru bude dostatek prostoru k networkingu, kde potkáte staré známé nebo naopak poznáte nové. 

5. Uslyšíte o nejlepších českých projektech světového významu

Je nesmírně povzbuzující, když za úspěchy (nejen) s globální odezvou najdeme české ruce a české hlavy, a ještě lepší je, že se s nimi budete moci seznámit osobně právě na Czech Internet Foru. Představí se vám třeba Marek Sacha z pečovatelského startupu Cera, Ivan Kuckir se svým grafickým editorem Photopea, Dan Vávra a jeho globálně úspěšná hra Kingdom Come: Deliverance a mnoho dalších.

6. Načerpáte mnoho vědomostí

V jediný den na vás čeká 19 přednášek a 2 rozhovory. To znamená spoustu vědomostí a inspirace v jeden den.

Uvidíme se 16. října od 9:00 v Národním domě na Vinohradech na Praze 2.

Těšíme se na vás!