Menu Zavřít

COMMUNICATION WEDNESDAY

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

Archiv akcí COMMUNICATION WEDNESDAY

14.  října  2009

NFC - Mobily nahrazují peněženky

Zapomínáte peněženku a přesto byste chtěli platit? Na říjnovém COMMUNICATION WEDNESDAY se budeme bavit o nastupující technologii NFC - Near Field Communication je technologie pro bezdrátovou komunikaci mezi přístroji na velmi krátkou vzdálenost (do 10 cm) nebo dotyk. To ji předurčuje pro bezkontaktní transakce (platby, jízdenky, vstupenky mobilním telefonem), propojení přístrojů nebo přístup k digitálnímu obsahu. V letošním roce probíhá v České republice několik pilotních testů a rozšiřuje se počet mobilních telefonů umožňujících NFC. Přijďte si promluvit o zkušenostech dodavatelů i uživatelů z testování a jak můžete NFC využít pro svůj business.
Na úvod setkání opět zopakujeme rychlé představení několika novinek What's Hot.

10.  června  2009

Store Your Applications - Prodávejte vaše aplikace na internetu, pro mobily a PC

Poslední měsíce přinášejí velké změny pro vývoj a obchodní modely (nejen mobilních) aplikací. Nabízet je on-line, nebo ke stažení? Vyvinout a prodávat přes iTunes App Store, Ovi Store, Android Market, Windows Skymarket? Nebo zkusit spolupráci s operátory? A co Facebook Platform? Společně se zástupci platforem, vývojářských společností a operátorů nabídneme účastníkům červnového COMMUNICATION WEDNESDAY přehled o trhu aplikací, jak se na něm orientovat, podle čeho rozhodovat a jaké obchodní modely volit. A na úvod setkání Vám představím několik novinek na trhu.

22.  dubna  2009

Mobilní data – Broadband na každém kroku

Mobilní data stále nabývají na významu: v každodenní práci uživatelů, v příjmech operátorů, dodavatelů technologií i v plánech vývojářů aplikací a služeb. Na dubnovém COMMUNICATION WEDNESDAY budeme mluvit o současném stavu na trhu (přání uživatelů a realita), chystaných technologiích pro sítě (3G, LTE, …) i telefony/zařízení a dopad na vývoj aplikací a obsah (video). Budete mít možnost setkat se s předními evropskými odborníky, setkání proběhne v rámci konference European Mobile Media Conference.

Váš přehled o mobilních datech můžete využít a zapojit se do soutěže společnosti Vodafone o zajímavé ceny. Vyhlášení vítězů bude přímo na místě konání.Podmínky registrace

Registrací berete na vědomí, že se jedná o závaznou registraci. Pokud byste se nemohli akce zúčastnit, je možné Vaši registraci zrušit písemně na adresu
info@tuesday.cz nejpozději 7 dní před konáním akce. Po tomto datu není možné registraci zrušit a registrační poplatek je splatný v plné výši. Registraci je však možné převést na jinou osobu, budete-li nás o takové změně informovat na adresu info@tuesday.cz.

25.  února  2009

Mobil v ruce = mapa v ruce? O mobilních lokačních službách a aplikacích

Papírová mapa se pomalu stává záležitostí pro fajnšmekry. Mobilní business mohutně investuje do map, navigací a lokačních služeb v mobilních zařízeních, vznikají nové – dříve nerealizovatelné – služby a aplikace. Na prvním COMMUNICATION WEDNESDAY v roce 2009 se podíváme, kam směřují lokační služby, jací jsou hlavní hráči a kde je prostor pro vývoj nových služeb jako jsou vyhledávání, sledování, kontakty, marketing nebo zábava. Na závěr setkání vyhlásíme výsledky 7. ročníku soutěže mobilních aplikací CREATIVE COMMUNICATION AWARD 2008.

Hlasování o nejlepší telekomunikační, internetovou a mobilní aplikaci bylo ukončeno 19. února.

10.  prosince  2008

Komunity – Přinášejí peníze?

Nejčastěji zmiňovaným slovem z technologického slovníku v roce 2008 jsou komunity. Zaměřují se na ně desítky nových projektů, ty současné přidávají „komunitní funkce“. Na prosincovém COMMUNICATION WEDNESDAY se na komunity podíváme kriticky: proč se komunitám věnovat, proč do nich investovat a přinášejí vůbec peníze?

15.  října  2008

Cílená mobilní reklama

V listopadu 2007 jsme se na setkání Wireless Wednesday bavili o začátcích mobilního marketingu na evropském trhu, nyní se však již nové reklamní formáty staly nedílnou součástí mobilních služeb. Na říjnovém COMUNICATION WEDNESDAY se proto podíváme na cílenou mobilní reklamu, na nové reklamní formáty, služby placené z reklamy, vývoj služeb nebo i legislativní aspekty. Mezi vystupujícími přivítáme poskytovatele služeb, operátory i zástupce klientů.

10.  září  2008

Mobilní internet - Jak pro něj dělat aplikace?

Mobilní internet zažívá s příchodem iPhonu a dalších nových přístrojů velké změny. Na zářijovém setkání COMMUNICATION WEDNESDAY se podíváme na mnohé novinky i základy internetu v mobilních přístrojích: Jak jej uživatelé používají a co pro ně představuje bariéry, jak dělat uživatelsky přívětivé aplikace a obsah, o přizpůsobování internetových aplikací mobilům a jak na mobilní komunity a sociální sítě.

11.  června  2008

Loterie, hry a marketingové soutěže v komunikacích: Co přinese nový herní zákon?

 V loňském roce jsme se dvakrát sešli a diskutovali o dalším vývoji v loteriích, hrách a marketingových soutěžích a businessu komunikačních a technologických firem. Nyní tyto rozhovory již dostávají konkrétní podobu, kdy do poloviny července probíhá veřejná diskuse k tzv. hernímu zákonu (www.hernizakon­.cz), ze které vyplynou variantní řešení pro zpracování zákona Ministerstvem financí. Na červnovém COMMUNICATION WEDNESDAY shrneme dosavadní vývoj, podíváme se na zákony v dalších zemích a zejména budeme diskutovat, jak by měl zákon vypadat a co přinese do businessu.

Setkání je pouze v českém jazyce.

!!!!POZOR, ZMĚNA V ZAČÁTKU PROGRAMU AKCE, PROGRAM ZAČÍNÁ VÝJIMEČNĚ OD 16:00!!!

16.  dubna  2008

Současné trendy v mobilních platbách

Mobilní platby předchází pověst velkého businessu, jejich rozšiřování je však pomalejší. Z plateb za obsah a několik dalších pokusů se až nyní rozšiřují i na dopravu či doktory, dodnes je téměř synonymem pro mobilní platbu Premium SMS. Co se nyní v mobilních platbách chystá, jaké jsou zkušenosti s jejich zaváděním a jaké novinky nás čekají? Na dalším setkání COMMUNICATION WEDNESDAY se podíváme na názory bank, karetních asociací, operátorů, dodavatelů platebních řešení i jejich zákazníků. Zaměříme se také na bariéry mobilních plateb a na mezery na trhu.

20.  února  2008

Zákazník 2008: Kdo je zákazník telekomunikací a médií?

20. února 2008 zahájíme nové COMMUNICATION WEDNESDAY jako pokračování setkání WIRELESS WEDNESDAY a BROADBAND MONDAY, která probíhají od roku 2002. A začneme hned od základu: Kdo je zákazník telekomunikací a médií v roce 2008? Víme, jak se liší mobilní a internetový uživatel? Skutečně ho i přes stovky průzkumů známe, nebo si jen myslíme, že ho známe? A jaké děláme při jeho oslovení chyby? Mezi vystupujícími uvidíte Ivana Mikulu (Seznam.cz), Lenku Šilerovou (Ipsos Tambor) nebo Romana Šťastného (T-Mobile Czech Republic). V závěru setkání vyhlásíme výsledky 6. ročníku soutěže mobilních aplikací Creative Mobile Award 2007.

1 2 3
Následující strana
Poslední strana
Partneři akce

Partneři akce

Mediální partner

Organizátor

Produkce