Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Archiv akcí UX Konference

10. května 2017

UX konference 2017

Největší česká konference o přínosu UX pro business přináší praktické rady, případové studie, výsledky výzkumů a poslední trendy. Třešničkou na dortu jsou dva zahraniční hosté a výstava Pohled za pixely, která celou konferenci dotváří.

Více informací
31. května 2016

UX a digitální inovace

UX konference pro všechny, kdo se zajímají o to, jak udělat vaše prostředí lepším pro vaše zákazníky. Responzivita, měření spokojenosti zákazníků, multichannel a service design, inovace digitálních produktů. Příjemné není zadarmo, ale není to ani nedosažitelný koncept. Jak standardně dosahovat příjemného pocitu u vašich zákazníků se dozvíte na UX a Digital Innovation.

Více informací
21. května 2015

UX konference 2015

Největší česká konference o přínosu UX pro business.

Doporučujeme všem, na kterých stojí budoucnost:

Majitelům a ředitelům firem, marketingovým a obchodním manažerům.

Více informací
21. května 2014

UX konference 2014

Ověřeno: Příjemný prožitek vás u zákazníků zařadí před konkurenci. Na největší UX konferenci v Česku zjistíte, jak uživatelský přístup trvale prosazovat a zlepšovat i ve vaší firmě. Odhalte skryté potřeby, probuďte správné emoce a překonávejte očekávání klientů. UX je nový standard.

Více informací
11. dubna 2013

UX konference 2013

Letošní ročník UX konference by se mohl označit jako „UX 2.0“! Nebudeme již mluvit o tom, co všichni známe. Zaměříme se na nové otázky a výzvy. Podělíme se s vámi o zajímavé případové studie, nové přístupy, ale hlavně se zaměříme na obchodní pohled a přínos UX pro firmy.

Více informací
24. dubna 2012

UX konference 2012

User Experience – buzzword, které najednou chtějí a řeší všichni. A co teprve trend mobilních verzí, aplikací pro smartphony či tablety – bez toho to prý nejde. Téměř každý říká, že UX taky umí a dělá. Nenechte se strhnout navoněnou prázdnou bublinou, nenechte se opít rohlíkem, inspirujte se k věcem, které vám pomohou investovat čas a peníze do správných UX aktivit.


Z kapacitních důvodů je registrace uzavřena.

Více informací