Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Video Internet Forum

Konference Video Internet Forum navazuje na čtyřletou tradici Kulatých stolů o digitalizaci pořádaných serverem DigiZone.cz Zaměřuje se na nejžhavější témata roku, totiž na problémy a příležitosti, které celému českému trhu přináší čím dál zřetelnější propojování televize s internetem.

Konference je primárně určena pro odbornou veřejnost, která se pohybuje v oblasti medií, reklamy a technologií. Setkat se můžete se šéfy televizních stanic, regulátory, zákonodárci, výrobci televizních programů, producenty videoobsahu pro internet, provozovateli technické infrastruktury, zástupci mediálních agentur, novináři a odbornou veřejností a v neposlední řadě s fanoušky nových technologií.

Jaké osobnosti přednášely na Video Internet Foru? Lukáš Záhoř, Stream.cz; Pavlína Kvapilová, Česká televize; Pavel Kohout, FTV Prima; Michal Hanák, MAFRA; Petr Horák, CET 21 a mnoho dalších.

            

Archiv akcí Video Internet Forum

18. června 2013

Video Internet Forum 2013

Nepropásněte 3. ročník konference Video Internet Forum 2013. Letos se zaměříme na specializované VOD služby a jejich obchodní modely, videozpravodajství na webu, bulvární weby a role videí na nich.

Více informací
19. června 2012

Video Internet Forum 2012

Televize bez videotéky – jako člověk bez ruky? Pohlcuje internet televizi, nebo televize internet? Zachovají se hranice jednotlivých mediatypů, nebo nás čeká multimediální budoucnost? Autorská práva: kladivo na úložiště dat? Zaplatit si měsíční paušál na Voyu, nebo si stáhnout film zadarmo z Uložto.cz? Placená reklama na mobilech a tabletech, jaký je správný obchodní model?

Více informací
17. května 2011

Video Internet Forum 2011

Celodenní konference Video Internet Forum navazuje na čtyřletou tradici Kulatých stolů o digitalizaci pořádaných serverem Digizone.cz. Zaměří se na nejžhavější témata letošního roku...
Více informací