Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Video Internet Forum 2013

Kapacita naplněna
Téma
Video Internet Forum 2013

3. ročník konference Video Internet Forum navazuje na čtyřletou tradici Kulatých stolů o digitalizaci pořádaných serverem Digizone.cz.

Videoobsah se stává stále více nepostradatelnou součástí internetových médií. Nutí vydavatele investovat do techniky, lidí, kapacity serverů a vytvářet nové obchodní modely pro internetovou reklamu. Vyplatí se tiskovým vydavatelstvím budovat televizní divize a naopak televizním provozovatelům internetové redakce? Budou nakonec všichni dělat všechno? A co na to řekne koncový uživatel – čtenář nebo divák?

Program

Program

Zobrazit program

I. Blok: Nástup tematických placených VOD služeb

Na všeobecné placené videotéky na internetu a v chytrých přijímačích jsme si již zvykli. Jakou šanci ale mají specializované VOD služby zaměřené na sportovní přenosy, dětské pořady, filmy nebo dokumenty? A jaký obchodní model je pro ně nejlepší?
 

II. Blok: Videozpravodajství na webu: doplňková, nebo hlavní aktivita?

Jsou krátká zpravodajská videa nebo internetové videopřenosy jen určitým doplňkem televizního a rozhlasového vysílání, vydávání novin a zpravodajských serverů? Nebo se z nich může časem stát hlavní zpravodajská aktivita, z níž se bude to nejlepší generovat na stránky novin a do televizních relací?
 

III. Blok: Bulvární weby a role videí na nich

Segment bulvárních webů v Česku zažívá v posledních letech a měsících nezvyklý boom. Vlastní tituly spouští nejen zavedené mediální domy, a to jak tisková vydavatelství, tak televizní provozovatelé, ale i zcela nové společnosti. Jak důležitou roli hrají v obsahu těchto webů videa? Vytváří si je redakce samy? Nakolik jsou videa důležitá jako jeden z dalších nosičů reklamy?

Zobrazit celý program
Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce