Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Mobile Internet Forum

Konference je věnovaná obsáhlé problematice mobilního využití Internetu. Program je zaměřen na problematiky datové komunikace, obsahu pro mobilní použití, mobilnímu marketingu a reklamě, telefonům a aplikacím.

Konference Mobile Internet Forum se každoročně zabývá aktuálními tématy z řad mobilních operátorů, politikou ČTÚ a jejím vývojem, nejnovějšími trendy v mobilních aplikacích. Nechybějí ani praktické ukázky v podobě workshopů či case studies.  

Pro koho je konference určená? Pro všechny zájemce o mobilní řešení, pro manažery, specialisty a ostatní odborníky ze společností poskytujících obsah pro mobily, společnosti poskytující telekomunikační a IT služby a produkty.

Kdo přednášel na konferenci Mobile Internet Forum? V minulých letech jste mohli slyšet přednášky např. od Tomáše Mátla,Vodafone; Michala Šrajera, Inmite; Pavla Ungra, H1.cz, Miloše Endrleho, Geewa; Reného Keyzlara, Microsoft nebo Petra Máru, největšího specialistu v ČR na technologii Apple.

Patrick Zandl, Petr Mára a Tomáš Zvěřina     Pavel Hlavnička (Motion Media)        

Archiv akcí Mobile Internet Forum

31. října 2018

Mobile Internet Forum 2018

Mobile Internet Forum se letos přehoupl do druhé dekády. Oslavíme to novými aplikacemi, rozšířenou realitou, inovacemi, weby i sítěmi. A to vše v praktických ukázkách a případových studiích.

Více informací
31. října 2017

Mobile Internet Forum 2017

Kam kráčí mobilní web? Nahradí ho aplikace? Kdo vyhraje v 5G revoluci? Co přinesou NB-IoT sítě? Desáté Mobile Internet Forum vás zavede na skok do budoucnosti.

Více informací
3. listopadu 2016

Mobile Internet Forum 2016

Na #MIFprague prozkoumáte technologické novinky, inspirujete se příběhy úspěšných, zdokonalíte svůj mobilní marketing a objevíte vlastní byznysové příležitosti. 

Více informací
8. října 2015

Mobile Internet Forum 2015

Mobilní technologie ovlivňují životy vašich zákazníků a tím i vašeho byznysu. #MIF15 přinese nejnovější technologické trendy, případové studie o mobilních marketingových kampaních, aplikacích, mobilních webech a jejich měření.

Více informací
9. října 2014

Mobile Internet Forum 2014

Internet je gigantický stroj, jehož palivem je marketing ve všech podobách. Mobilní technologie byly původně jen přídavkem k tomu „opravdovému“ internetu. Dnes tato hranice padla. Přijďte se dovědět více na sedmý ročník konference Mobile Internet Forum - #MIF14.

Více informací
10. října 2013

Mobile Internet Forum 2013

Nepropásněte 6. ročník konference Mobile Internet Forum, který bude jako vždy zásadní událostí pro všechny profesionální zájemce o mobilní komunikace. Skvělí řečníci, skvělé workshopy a skvělá afterparty!

Více informací
9. října 2012

Mobile Internet FORUM 2012

Mobile Internet FORUM je pátým ročníkem úspěšné konference věnované obsáhlé problematice mobilního využití Internetu.

Více informací
11. října 2011

Mobile Internet Forum 2011

Mobile Internet Forum je čtvrtý ročník úspěšné konference věnované obsáhlé problematice mobilního využití Internetu.

Více informací
13. října 2010

Mobile Internet Forum 2010

Mobile Internet Forum je třetím ročníkem úspěšné konference věnované obsáhlé problematice mobilního využití Internetu. Program je věnován všem aspektům problematiky – datové komunikaci, obsahu pro mobilní použití, mobilnímu marketingu a reklamě, telefonům a aplikacím.

Více informací
8. října 2009

Mobile Internet Forum 2009

Odborné setkání Mobile Internet Forum 2009 je druhým ročníkem úspěšné konference serveru o českém Internetu Lupa.cz. Jejím hlavním cílem je snaha zmonitorovat aktuální vývoj v oblasti mobilního obsahu
Více informací
23. září 2008

Mobile Internet Forum 2008

Odborné setkání Mobile Internet Forum 2008 je prvním ročníkem konference serveru o českém Internetu Lupa.cz. Jejím hlavním cílem je snaha zmonitorovat aktuální vývoj v oblasti mobilního obsahu.

Více informací

Partneři TUESDAY Business Network

  • Produkce