Další akce Staňte se partnerem akce
Tato akce již proběhla. Další podobná se koná 31. 10. 2017.
10. října 2013 9:00–18:00

Konferenční centrum City Na Strži 1702/65 Praha 4

Loňský 6. ročník konference Mobile Internet Forum byl jako vždy zásadní událostí pro všechny profesionální zájemce o mobilní komunikace.

Ať děláte mobilní marketing, e-shop, zabýváte se vývojem aplikací nebo „jen“ hledáte správný způsob začlenění mobilních technologií do byznysu své firmy, Mobile Internet Forum pro vás má každoročně hodnotné novinky a zážitky. Ročník 2013 shrnul stav domácího mobilního trhu včetně podrobných čísel od operátorů. Analyzoval hlavní novinky: nástup virtuálních operátorů, novou politiku ČTÚ, nejnovější trendy v aplikacích. Skvělí řečníci, skvělé workshopy a skvělá afterparty pod taktovkou Crazy Tomato!

S kým jste se mohli potkat?

Hlavním hostem loňského ročníku byla generální ředitelka společnosti Evernote pro Evropu - Cristina Riesen. V její prezentaci zazněla zajímavá čísla, zkušenosti z globálního působení a tipy, co vše je potřeba k vytvoření úspěšné aplikace. 

Dále jste na pódiu mohli vidět:
Jiřího Peterku, Lupa.cz, Otakara Schöna, Ekonomia, Matěje Huška, Ringier Axel Springer, Milana Hábu, T-Mobile, Ondřeje Malého, Český telekomunikační úřad, Martina Pelanta, eMan a celou řadou dalších skvělých vystupujících.


Ohlasy

Konference ve mě zanechala velmi dobrý dojem zazněla zajímavá data, plna očekávání o které se rádi podělíme s našimi čtenáři.
Michal Machoczek Šéfredaktor a provozovatel webu Androidmarket.cz
Po organizační stránce velmi dobře a profesionálně zajištěná konference s řadou zajímavých hostů, která osloví určitě všechny, kdo se o mobilní svět seriózně zajímají. Do budoucna se na Mobile internet fórum budu rád vracet jako přednášející i jako pozorný divák
Martin Krkoška CEO, PRIA LABS
Being part of the Mobile Internet Forum in Prague this year was a great experience! The organizers have done an amazing job in putting together a highly interesting program, providing a fresh perspective and insights on the local mobile technology front. Attending the conference also helped me discover a vibrant local start-up and tech community, full of creative and original ideas! Looking forward to coming back to Prague soon!
Cristina Riesen General Manager, Evernote


Prezentace ke staženíExklusivní aplikace pro lepší zážitky z konference!

Podívejte se, kdo se akce účastní, zvolte si zajímavé přednášky nebo sdílejte vaše zážitky. A to přímo ve vašem telefonu!

Stáhněte si aplikaci zdarma již nyní:

           

Připojte se do projektu Věnuj mobil!

Přineste na konferenci svůj starý telefon, který už vám neslouží a zařaďte se do slosování o nový Samsung S3 mini. Funkční telefony budou předány oraganizacím, které pracují s handicapovanými spluobčany, nebo podpoříte děti v dětských domovech.

Partneři Mobile Internet Forum 2013

Generální partner

logo Seznam.cz

Hlavní partner

logo T-Mobile Czech Republic

Partneři

logo Apps Dev Team logo ComGate Payments, a.s. logo Crazy Tomato logo MOPET CZ logo Nokia Networks logo ZENTITY

Mediální partneři

logo Android Market logo HyperMedia logo Marketing & Media logo MediaGuru.cz logo SmartMania.cz logo Strategie logo Svět Androida

Produktoví partneři

logo ASEKOL s.r.o. logo ExpressPrint logo ChargeBox

Organizátoři

logo Lupa.cz logo TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info
Více o partnerech akce