Další akce Staňte se partnerem akce
Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.
8. února 2014 9:00–17:30

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy nám. Jana Palacha 2 Praha 1

Konference New Media Inspiration už není pokus, ale tradice: pořádáme její třetí ročník. Jde však o tradici velmi netradiční.

Chceme, aby nejdůležitějším slovem v názvu bylo to poslední, tedy inspirace. New Media Inspiration je koncipovaná tak, že hledá, zkoumá, experimentuje a provokuje. Mapuje hranice uvažování a raději občas prozkoumá slepou uličku, než aby zůstala nepovšimnutá.

To ale v žádném případě neznamená, že jde o samoúčelné akademické hrátky! V digitálních technologiích jsou takové průzkumy extrémně praktické. Naopak, byznys bez fantazie a experimentování je odsouzen k rychlé záhubě.

Hlavním motivem tohoto ročníku bude bezpečnost, špionáž, dohled, soukromí, cookies, bitcoiny, vytěžování dat…tedy témata na pomezí byznysu, technologie, politiky a silových řešení. Na své si přijdou také příznivci digitálního marketingu, pro které jsou připravena témata jako kreativní využití sociálních sítí pro marketingovou komunikaci; inovativní projekty založené na využití nových médií; originální komunitní řešení; netradiční využití existujících nástrojů a služeb a mnohá další.
Prezentace ke stažení   

Ceny

Dospělý

V ceně je zahrnuto občerstvení během dne a oběd.

Student do 26 let

V ceně je zahrnuto občerstvení během dne, neobsahuje oběd.
Na studentské vstupné má nárok student prezenčního studia, který není současně zaměstnán či není OSVČ. Při registraci v den konání akce se student prokáže platnou ISIC kartou nebo potvrzením o studiu.

Registrovat
Partneři New Media Inspiration 2014

Mediální partneři

logo Lupa.cz logo Marketing Journal logo MediaGuru.cz logo Root.cz logo Tyinternety.cz

Za podpory

logo BizIT logo ČVUT FIT v Praze logo Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze logo Filozofická fakulta Univerzity Karlovy

Produktoví partneři

logo ACTIVE 24 logo Starbucks logo STRV logo ZOOT

Organizátoři

logo Studia nových médií FF UK logo TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info
Více o partnerech akce