Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

2. Klubový večer WebTop100

Klubový večer pod taktovkou Aki Votrubové se bude odehrávat v netradičním stylu – kromě toho, že si budete moci poslechnout přednášku o novinkách na Instagramu a nastupujících trendech na této obrázkové síti,

si pro Vás Aki společně se svými Instagramerskými posilami připravila i praktický workshop, při kterém si vyzkoušíte, jaké to je být v kůži influencera či tvůrce obsahu

a vytvoříte si instagramové příspěvky pro svůj projekt nebo značku přímo během naší akce. V případě, že by došlo v důsledku vládního nařízení k omezení a zákazu konání hromadných akcí, proběhne klub ONLINE.

Téma
Klubový večer WebTop100

Moderátor

Michal Mládek

Michal je obchodním a marketingovým ředitelem digitální agentury Sherpas a zároveň má na svědomí řízení a revitalizaci projektu WebTop100. Má za sebou patnáctiletou zkušenost z prostředí digitálního marketingu, kterou získával na obchodních a manažerských pozicích v předních českých online agenturách.

Přednášející

Aki Votrubová

Aki Votrubová je známá česká instagramerka, která zároveň pomáhá svým klientům s marketingovou komunikací právě na této platformě. V letošním ročníku soutěže WebTop100 má ve své režii kategorii Instagramový počin.

PRO KOHO

  • majitelé firem
  • marketingoví specialisté, manažeři 
  • PR manažeři
Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Hlavní partner

Za podpory

Pořadatel a odborný garant

Produkce

Místo konání

Místo a kontakt

Art & Event Gallery Černá labuť
Na Poříčí 1067/25
Praha 1
110 00
Jak se k nám dostat?

Jak se k nám dostat?

  • Tramvaj linky 3, 8,14,24

    Zastávka Bílá labuť

  • Autobus linky 194, 207

    Zastávka Bílá labuť

Zuzana Kopuncová

Senior Event Manager