Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

17:00 - 17:15

Úvodní slovo

Michal Mládek Michal Mládek

Obchodní a marketingový ředitel

Sherpas

Michal Mládek

Michal je obchodním a marketingovým ředitelem digitální agentury Sherpas a zároveň má na svědomí řízení a revitalizaci projektu WebTop100. Má za sebou patnáctiletou zkušenost z prostředí digitálního marketingu, kterou získával na obchodních a manažerských pozicích v předních českých online agenturách.

17:15 - 18:30

Přednáška o trendech, novinkách a jasných tipech Instagramu

Často se stává, že sociální sítě pohltí spoustu času a co hůř – bez výsledků. Dozvíte se, jak se síť za poslední roky proměnila a jaké jsou aktuální trendy a jak jich využít, co je instagramový algoritmus a také jak díky němu ušetřit tisíce za placené reklamy. Podíváme se na zásady dobré instagramové strategie, práci s feedem, tipy na vizuální styly účtů a editování fotek a také jak tvořit Stories, které vaši followers nebudou přeskakovat. Zjistěte, co teď na Instagramu frčí a jaké jsou nejčastější chyby.

Co nebude chybět?

Aktuální data o Instagramu.
K čemu Instagram slouží, jak jej strategicky uchopit a jakou by měl mít roli ve vašem komunikačním mixu.
Jak účet propagovat mezi těmi správnými fanoušky.
Jak tvořit komplexní instagramovou strategii, která bude mít pro značku smysl.

Aki Votrubová Aki Votrubová

Instagram & Influencer Specialist

www.instagram.com/akivotrubova

Aki Votrubová

Aki Votrubová je známá česká instagramerka, která zároveň pomáhá svým klientům s marketingovou komunikací právě na této platformě. V letošním ročníku soutěže WebTop100 má ve své režii kategorii Instagramový počin.

18:30 - 18:45

Coffee break

18:45 - 19:45

Workshop Aki s hostem Annou Skoumalovou a se všemi účastníky

V rámci praktické části klubového večera si Aki přizvala na pomoc inspirátorku Annu Skoumalovou, která je autorkou projektu #ForBetterMe. Obě instagramerky vás provedou tvorbou obsahu přímo na místě – vyzkoušíte si vyfotit a zeditovat fotky, vytvořit z nich příspěvky i s textem, který bude mít na Instagramu úspěch – a to přímo na míru pro svůj projekt či značku! Těšit se můžete i na unikátní tipy na aplikace na tvorbu Stories, které si taktéž zkusíte připravit přímo na místě.

Zjistíte:

Jak skládat grid.
Jak editovat fotky tak, aby vaše instagramová galerie byla jedinečná a vy jste tak prorazili se svou tvorbou na této specifické obrázkové síti.
Jak na editovací techniky těch nejlepších instagramistů.
Jak na filtry a presety a jejich správné používání.
V jakých aplikacích editovat pokud jsem začátečník, pokročilý nebo chci něco úplně jiného než mají ostatní.
Jak editovat fotky do barevných stylů slavných účtů, jako je například @angelicablick.
Jak tvořit InstaStories efektivně a pravidelně tak, aby vás to časově nezatěžovalo a vaši fanoušci s nimi interagovali a nepřeskakovali je.

Aki Votrubová Aki Votrubová

Instagram & Influencer Specialist

www.instagram.com/akivotrubova

Aki Votrubová

Aki Votrubová je známá česká instagramerka, která zároveň pomáhá svým klientům s marketingovou komunikací právě na této platformě. V letošním ročníku soutěže WebTop100 má ve své režii kategorii Instagramový počin.

19:45 - 21:00

Networking