Přednášející

Moderátor

 • Matěj Novák

  Matěj pracuje jako ředitel Czech Publisher Exchange. Zabývá se optimalizací reklamního prostoru a novými technologiemi v online reklamě, převážně RTB či programmaticem. V minulosti působil jako yield manager v Centrum Holdings a posléze Economii, Account Director v Ogilvy Interactive, Search Strategist v Ataxu a tvůrce webů a vývojář pro PLANstudio. Vystudoval filosofii, rád chodí po horách, lyžuje, jezdí na kole a čte knihy.

  Ředitel

  CPEx

Přednášející

 • Radek Hrachovec

  Osmnáct let své profesionální kariéry se věnuje věrnostním programům a stal se jedním z největších expertů na vytváření věrnostních strategií ve střední Evropě. Po dvanácti letech práce u Bati odešel na volnou nohu a začal se věnovat projektům věrnostního marketingu pro různé klienty. V současné době je partnerem společnosti Pricewise, ve které pracuje team prvotřídních expertů na zákaznické programy, smart pricing a vyspělou marketingovou analytiku.

  Věnuje se problematice věrnostních programů na svém blogu: RadekHrachovec.com, provozuje Databázi věrnostních programů na dbvp.cz a je stálým členem poroty The Loyalty Awards London.

  „Jen ten kdo umí rozdávat, získá srdce a věrnost svých zákazníků.“

  Partner

  Pricewise

 • Ján Kešelák

  Ján Kešelák pracuje v e-commerce, protože ho nebaví nákupy offline. Poslední rok a půl má v GLAMI na starosti hlavně expanzi na nové trhy. V minulosti se staral o growth marketing knižního love brandu Martinus.cz. Je také alumni německého Rocket Internet - absolventem mezinárodního programu CEMS. Ve volném čase rád hraje na klavír, čte a běhá.

  Expansion Manager

  GLAMI

 • Lubomír Prokeš

  Luboš pracuje na pozici Project and Product Director ve společnosti Wittytrade, která je (mimo jiné) oficiálním distributorem značky Xiaomi v ČR. Je zodpovědný za výkon portfolia od přípravy a spuštění prodejů až po konec životního cyklu produktů. K jeho největším zadáním patří vytvoření a správa projektové dokumentace a řízení procesů plánování souvisejících s portfoliem. Této výzvě předcházely 4 roky vedení LAMAX Electronics od úplného zrodu značky až po pozici významného hráče na trzích střední Evropy. O velkou porci jeho volného času ho připravuje jeho velká vášeň a zároveň životabudič – káva, hodně kávy. Zbylý volný čas, především na cestách za dalším skvělým šálkem výběrové arabiky, tráví se svou ženou a 2 dětmi.

  Project & Product Director

  WittyTrade.cz

 • Martin Šilar

  Spolumajitel agentury Influencer.cz. Mezi jeho zásadní klienty patří BMW, MINI, Somersby, Carollinum nebo CETIN. V minulosti se aktivně realizoval v kulturní sféře (hudební klub a festival). Nejvíce se zaměřuje na community management, krizovou komunikaci a obsahovou strategii (zejména pro sociální sítě). S Adamem Zbiejczukem pořádá pravidelné ''social media'' setkání Babeltalk.

  Social Media Marketing and Project Manager

  Influencer.cz