Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

 • Partneři

  • logo Bird & Bird

   Bird & Bird

   Bird & Bird je renomovanou mezinárodní advokátní kanceláří, která poskytuje vysoce kvalitní právní služby v globálním měřítku a přitom s výbornou znalostí domácího trhu a klíčových průmyslových odvětví. Bird & Bird se zaměřuje zejména na oblasti práva duševního vlastnictví, informačních technologií, telekomunikací a médií. Vedle toho poskytuje Bird & Bird právní poradenství i v oblasti fúzí a akvizic, nemovitostí, energetiky a služeb, pracovního práva a práva hospodářské soutěže.
  • logo BitCaramba.cz

   BitCaramba.cz

   Bitcaramba Vám přináší nový způsob jak utratit Vaše Bitcoiny za zboží v e-shopech, za placení služeb nebo faktur. Bez kreditních karet, bankovních poplatků. Za Bitcoin nakoupíte vše, od sponek na papír až po ostrov v Pacifiku. Bitcoin už není jenom měnou geeků, zařaďte se po bok milionů jiných, kteří jej pravidelně používají k nákupům nejenom na internetu! Žádnou výmluvu již nemáte! Je čas na revoluci!

  • logo Bitstock.cz

   Bitstock.cz

   Bitstock je nová české burza pro bitcoiny. Burza klade důraz na bezpečnost a její řešení se liší od ostatních burz. Burza pracuje jako klasická escrow burza, ale pro zajištění obchodů používá peníze a nikoli bitcoiny. Zákazník tedy nikdy na burzu nezasílá bitcoiny. Peníze jsou v bance mnohem více chráněny než bitcoiny v peněžence. Burza plánuje i další rozvoj v evropském měřítku. V polovině června spustí českou verzi obchodování v EUR (zejména pro slovenské uživatele) a do konce června spustí anglickou verzi obchodování v EUR. Burza se dále vyznačuje velmi nízkými náklady pro zákazníky velkou rychlostí. Všechny přípisy a výběry peněz jsou zdarma a jsou realizovány tentýž den.

 • Mediální partneři

  • logo Lupa.cz

   Lupa.cz

   Již více než 20 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

  • logo Root.cz

   Root.cz

   Tvář s černými brýlemi v hlavičce webu je už od roku 1999 pevnou součástí linuxové společnosti. Preference svobodného softwaru a smysl pro open-source technologie jsou základní genovou výbavou posádky Root.cz s šéfkapitánem Petrem Krčmářem. Na palubě potkáte komunitu odborníků: programátory, administrátory, správce sítí a fanoušky IT s nálepkou sympatického tučňáka.

 • Za podpory

  • logo GENERAL BYTES

   GENERAL BYTES

   Výrobce a distributor automatů na prodej bitcoinů a dalších produktů založených na platformě Android a technologii Bitcoin.

 • Organizátor

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.

 • Produkce

  • logo TUESDAY Business Network

   TUESDAY Business Network

   TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com