Přednášející

Moderátor

 • Petr Koubský

  Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

  Vedoucí rubriky Věda a technologie

  Deník N

Přednášející

 • Zuzana Bergrová

  Zuzana vede v mediální agentuře Red Media její divizi Go.Direct, která se specializuje na brandové kampaně. Se svým týmem se stará o mediální strategii společností jako Moneta Money Bank nebo Remy Cointreau.

  Digital Teamleader

  Red Media

 • Karel Drašnar

  Karel Drašnar je duchovním otcem BrandCloudu. Vizionář a tvůrce produktu, který stál u zrodu i celého vývoje aplikace, která s přehledem zvládá organizaci marketingu či obchodu. Řídí vývoj dle uživatelských potřeb a připravuje další expanzi do zahraničí.

 • Petr Hovorka

  Petr svou cestu k pečení charismatických značek zaměstnavatelů prošlapával 15 let. Vedl a spoluvlastnil největší české kalendářové nakladatelství, spoluzaložil agenturu specializovanou na interní komunikaci, aby nakonec zjistil, že jeho po-voláním jsou značky zaměstnavatelů a jeho místo je u pekařské pece v BrandBakers. Petr se věnuje především tvorbě BrandBooků, tedy značkovým strategiím, připravuje a řídí realizaci projektů a hledá pro pekaře nové výzvy. Přestože i on se občas rád vznáší na obláčku, svým naturelem je primárně obchodník a manažer. Business má zkrátka pod kůží. Své pracovní aktivity prokládá rodinou a vychutnáváním života. Je nenapravitelný gurmán.

  Employer Brand Baker & Managing Partner

  BrandBakers, s.r.o.

 • Matez Jindra

  Matez spoluzaložil značku Bastard.cz, která už devět let patří mezi největší hráče v prodeji textilu s potiskem online. Bastard.cz je unikátní v tom, že každý týden tiskne jeden nový design od česko-slovenských grafiků, který není možné nikde jinde koupit. Má kolem sebe vybudovanou silnou komunitu grafiků i zákazníků. Kromě toho Matez spoluzaložil konzultantskou firmu Lovebrand, která pomáhá malým a středním firmám budovat značku s důrazem na spokojené zákazníky.

 • Alžběta Matějů

  Bětka má v Liftago zodpovědnost za získávání nových zákazníků. I díky její práci se v tuhle chvíli přes Liftago uskuteční o 300 % více jízd měsíčně, než tomu bylo loni. Její dosavadní cesta vedla přes H1.cz a reklamní agenturu Ogilvy. Studovala Mediální studia a žurnalistiku a Gender studies na Masarykově univerzitě a Marketing na Vysoké škole ekonomické. Svou kariérní cestu si v mládí představovala trochu jinak – na ledě a v hokejové bráně. Miluje filmy s dlouhými záběry, vyhlídku v Riegrových sadech, nekorektní humor a dobré jídlo.

  Head of Customer Acquisition

  Liftago

 • Daniel Musil

  Daniel vystudoval Unicorn College. Už od dob studií se zajímal o nejrůznější formy marketingu a fungování podnikání. V minulosti vedl marketing slevového portálu Zapakatel.cz. Zkušenosti má také z projektového řízení. Momentálně pracuje jako Account Director v digitální agentuře AITOM. Má na starosti Vstupní studie projektů (tedy nastavení cílů, analýzu dat, návrh strategie a řešení celého projektu). Má bohaté zkušenosti s B2B a zahraničními online projekty. Jeho motto je: „Mým cílem je nejdříve pochopit potřeby klienta, až poté navrhovat řešení.“

  Account Director

  AITOM Digital

 • Marek Nepožitek

  Junior Brand Manager

  Nestlé Česko

 • Michal Pastier

  Michal Pastier je nadšenec festivalu Burning Man, spolumajitel a kreativní ředitel reklamní agentury Zaraguza a branding studia GoBigname. Zaraguza se stala nejkreativnější agenturou v ČR i SR podle YouTube, odnesla si zlatou Euro Effie za nejefektivnější reklamní kampaň v Evropě, nebo Grand Prix za nejlepší profil na sociálních sítích v ČR. Michal byl zařazen mezi Top 100 evropských inovátorů podle Google a Financial Times. Dostal se i na titulku magazínu Forbes Slovensko jako vítěz kategorie business 30pod30. Je také nejmladším držitelem prestižního ocenění FILIP za výjimečný přínos do slovenské reklamy. Věří v sílu spojení dat a kreativity a proto se věnuje také společnosti EXPONEA,  která patří mezi nejrychleji rostoucí SaaS firmy na světě v oblasti marketingové automatizace a pokročilé datové analytiky s využitím A.I.

  Group Creative Director

  ZARAGUZA

 • Honza Páv

  Honza je spoluzakladatelem a průzkumníkem v agentuře Makevision. 8 let pracoval v mediálních agenturách, kde se kromě strategického plánování věnoval také marketingovým výzkumům. V roce 2013 spoluzaložil konzultantskou firmu Lovebrand s cílem vytvářet strategie značky menším a středním firmám. Zabývá se také procesním řízením a využívání online nástrojů. Mimo to vyrábí nanuky pod značkou Lunar.

  Spoluzakladatel

  Makevision

 • Libor Pospíšil

  Libor každý den hraje stejnou hru - skrze pozorování nejmenších detailů každodenního života se pokouší poskládat obrázek reality. Etnograf, konzultant a lektor zaměřující se na sociologii organizací, firemní kulturu a její dopad na fungování značky. Pořádá zážitkové kurzy, běhá naboso a je hrdým skautem.

  Consultant

 • Renata Rosendorfská

  Renata vystudovala statistiku na MFF UK, svoji profesní kariéru započala v Evropském centru pro medicínskou informatiku, statistiku a epidemiologii při Výzkumném ústavu informatiky a aplikované statistiky. Odtud se po zralé úvaze přesunula do komerční sféry, sbírala zkušenosti od výzkumné agentury ACNielsen, přes Českou spořitelnu a GE Money, nyní pracuje v mediální agentuře MEC Czech, sro. Renata má více než 15ti leté zkušenosti v oblasti výzkumu trhu a jeho implementacích do strategie značky, customer experience procesů a nastavení komunikace primárně v oblasti služeb.

  Head of Analytics & Insights

  MEC Czech s.r.o.

 • Petr Rubáček

  Petr vede designové studio REMEMBERSHIP_ pátým rokem. Původně grafický designér, dnes vede designové procesy a pomáhá klientským týmům definovat potřeby a otázky, na které následně společně hledají odpovědi. REMEMBERSHIP_ propojuje metodický přístup s nadšením pro společnou práci. Hlavním zaměřením studia jsou loga a vizuální identity, webdesign, grafický design a kreativní koncepty kampaní.

  Creative & Strategy Lead

  Remembership

 • Ondřej Rudolf

  Je to 20 let, co jsem začal v marketingu a naučil se, že dokud jeden neví, co chce dokázat, nemá smysl na to dělat reklamu. Pomáhám firmám a organizacím s tvorbou strategií, aby dokázaly lépe plánovat marketing a neutrácely bez efektu. Mezi klienty, jimž jsem nějakým způsobem pomohl k lepší strategii nebo silnější značce, patří jak soukromé firmy tak veřejné a státní instituce.

  Strategy Designer

  JANDL Praha

 • Tiago Solca

  Tiago začal pracovat pro společnost Baťa v roce 2014 v Jakartě jako Marketing Advisor. V roce 2015 se přesunul do České republiky na pozici Brand Builder. Od té doby se věnuje konsolidaci a posílení značky Baťa. Má bakalářský titul v oboru hotelnictví a další v oboru obchod se zaměřením na marketing. Jeho velká vášeň pro cizí jazyky a práci s lidmi v kombinaci s jeho vzděláním mu pomohla najít výborné pracovní příležitosti v zavedených společností napříč kontinenty

  Bata Brand Builder

  BAŤA

 • Jindra Šulcová

  Jindra je specialistka na ochranné známky a duševní vlastnictví s více než desetiletou praxí - coby interní právní poradkyně pečovala o portfolia známek společností Škoda Auto a Heineken Česká republika. Od narození první dcery působí na volné noze. Zkušenosti z oblasti známkového práva sdílí pravidelně na svém oborovém blogu a je také autorkou 1. uceleného školení registrace a správy ochranných známek Braň svou značku, které startuje už v únoru.

  Patentová zástupkyně pro ochranné známky