Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Hlavní partner

IGNUM

Staráme se o vaše online projekty. Už 20 let.
Nemusíte být odborníci na domény, webhosting nebo serverová řešení, od toho máte nás. Jsme tu proto, abyste mohli svůj internetový projekt rozjet a provozovat hladce a spokojeně.

U nás najdete technické zázemí pro vaše webové stránky a flexibilní nabídku e-mailových služeb. Potřebujete-li nástroj pro týmovou spolupráci, rádi vám s jeho výběrem pomůžeme. Pro všechny případy máte k dispozici naši zákaznickou podporu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Ať s podnikáním začínáte, nebo jste onlinový matador, najdeme pro vás řešení, které vám pomůže dál se rozvíjet a růst. Poradíme vám v začátcích, najdeme individuální řešení pro váš firemní projekt. Nikdy nevíte, kam jednou vyrostete. Na nás se ale můžete obrátit kdykoli.
Od startu až k cíli.

Partner

BrandCloud

Chytré úložiště vašich firemních podkladů, poslední odsouhlasené aktualizace všeho důležitého. Kdykoliv a kdokoliv si pro ně šáhne. Beze stresu, bez shánění a šílení, která verze letáku či firemního písma je ta správná. Rychle. Spolehlivě. Efektivně. Multijazyčně.

Produktový partner

Mattoni 1873 a.s.

Aquila zajišťuje v České republice pitný režim již řadu let. Kromě známé pramenité vody Aquila nabízí také osvěžující ovocný nápoj Fruttimo, který je k dostání v designové láhvi, vhodné do práce i na cesty. Milovníci čaje si přijdou na své s pravým vařeným čajem Aquila Veritea, který je připravovaný tradičním louhováním čajů Gunpowder nebo Orange Pekoe.  

Mediální partneři

Marketing Journal

Marketing Journal je serverem o moderním marketingu. Přináší zajímavosti ze světa trendů v oblasti marketingu, public relations, reklamy i sociálních sítí. Nabízí aktuální informace z prostředí marketingu i médií i odborné články od zkušených autorů. Během sedmi let své existence si získal věrné příznivce – denně navštíví Marketing Journal v průměru 1 500 čtenářů. S Marketing Journalem se ve světě moderního marketingu neztratíte.

MediaGuru.cz

MediaGuru.cz je zpravodajským webem o médiích a reklamě. Je určen lidem pracujícím v médiích na všech úrovních řízení, reklamním zadavatelům, agenturám, ale i široké veřejnosti, zajímající se o média a reklamu. Provozovatelem webu je mediální agentura PHD, která přišla s nápadem přinášet mediální zpravodajství a edukovat všechny uživatele, kteří s médii každodenně pracují, v roce 2007. Na jaře roku 2011 prošel web obsahovými a grafickými změnami s cílem zařadit se mezi nejrespektovanější zdroje o dění na české mediální scéně. Vedle zpravodajských informací a analýz o vývoji českých médií obsahuje i komplexní mediální slovník, objasňující pojmy z médií, dále informace týkající se základů mediálního plánování a přehledů tuzemských mediatypů.

Pořadatel a odborný garant

Lovebrand

Lovebrand je konzultantská firma, která pomáhá malým a středním firmám budovat a řídit svou značku. Ukazujeme, že tvorba značky může být srozumitelná, zaměřená na konkrétní výsledky a dostupná i pro firmy, které si běžné způsoby tvoření značek (#hochbranding) nemohou dovolit. Věříme, že získávat zákazníky s pomocí silné značky je výhodnější než snižování cen. Díky silné značce může být firma dlouhodobě výdělečná. Zvláště v době, kdy mají lidé dostatek informací pro rozhodování a kdy se díky technologiím mění prostředí, ve kterém podnikáme.

Organizátor

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4,8 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.