Tato akce již proběhla. Další akce BRANDstorming 2023 se koná 20. 4. 2023.

Partneři

Partner

Stavební spořitelna České spořitelny

Více než 26 let pomáhá Stavební spořitelna České spořitelny (Buřinka) financovat lepší bydlení pro děti a dospělé a měnit tak bydlení v domov. Její portfolio zahrnuje jak nezajištěné a zajištěné úvěry na rekonstrukci či nákup nemovitosti, tak i výhodné stavební spoření. Finanční řešení v oblasti bydlení poskytuje nejen jednotlivcům, ale své služby nabízí také bytovým družstvům a sdružením vlastníků jednotek. Intenzívně také naplňuje svou vizi v oblasti digitalizace produktů a služeb. Cílem Buřinky je, aby jednoho dne byla v každé rodině. I proto své produkty a služby připravuje tak, aby byly pro klienty srozumitelné a jednoduché. Zároveň podporuje udržitelné bydlení, proto jako jediná stavební spořitelna na trhu nabízí možnost zajištění dotací v rámci programů Ministerstva životního prostředí (Nová Zelená úsporám, Kotlíkové dotace nebo Dešťovka). Po jejím obdržení může klient částečně či zcela splatit svůj úvěr ve výši poskytnuté dotace, a to zcela zdarma. Svou strategii Buřinka opírá o členství v jednom z kapitálově nejsilnějších seskupení na tuzemském trhu – finanční skupině České spořitelny. Více informací na webu www.burinka.cz.

Mediální partneři

Marketing Journal

Marketing Journal je serverem o moderním marketingu. Přináší zajímavosti ze světa trendů v oblasti marketingu, public relations, reklamy i sociálních sítí. Nabízí aktuální informace z prostředí marketingu i médií i odborné články od zkušených autorů. Během sedmi let své existence si získal věrné příznivce – denně navštíví Marketing Journal v průměru 1 500 čtenářů. S Marketing Journalem se ve světě moderního marketingu neztratíte.

MediaGuru.cz

MediaGuru.cz je zpravodajským webem o médiích a reklamě. Je určen lidem pracujícím v médiích na všech úrovních řízení, reklamním zadavatelům, agenturám, ale i široké veřejnosti, zajímající se o média a reklamu. Provozovatelem webu je mediální agentura PHD, která přišla s nápadem přinášet mediální zpravodajství a edukovat všechny uživatele, kteří s médii každodenně pracují, v roce 2007. Na jaře roku 2011 prošel web obsahovými a grafickými změnami s cílem zařadit se mezi nejrespektovanější zdroje o dění na české mediální scéně. Vedle zpravodajských informací a analýz o vývoji českých médií obsahuje i komplexní mediální slovník, objasňující pojmy z médií, dále informace týkající se základů mediálního plánování a přehledů tuzemských mediatypů.

Organizátor

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.