Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Generální partner

MICROSOFT

Microsoft Corporation je americká akciová nadnárodní společnost se sídlem v Redmondu ve státě Washington. Zabývá se vývojem, výrobou, licencováním a podporou široké škály produktů a služeb, které jsou spjaté především s počítači.

Hlavní partneři

ICZ

ICZ patří mezi nejvýznamnější české firmy, které nabízejí integrovaná softwarová a síťová řešení. Zákazníkům poskytuje služby na bázi širokého spektra platforem a technologií včetně vývoje aplikací na zakázku a projektů v oblasti ochrany a bezpečnosti informací. Zaměřuje se na oblast veřejné správy, zdravotnictví, telekomunikací, financí, logistiky, průmyslu a služeb. Poskytuje řešení pro elektronickou správu dokumentů, nabízí služby, servis a aplikace v oblasti hlasových komunikací. Od září 2007 rozšířila své portfolio také o oblast konzultačních služeb.

Partneři

eStat.cz

eStat.cz – efektivní stát je nevládní organizací, která vznikla v roce 2004 jako první think-tank v České republice věnující se výhradně veřejné správě a její efektivitě. Záměrem projektu eStat.cz – efektivní stát je získat konsensuální koncept, na němž se po odborné stránce dokáže shodnout politická i hospodářská reprezentace a jehož realizace přinese jednu z klíčových reforem nezbytných pro vzestup České republiky v příštích letech.

Nokia - OLD

Nokia působí v oblasti celosvětově důležitých mobilních technologií, které spojují přes miliardu uživatelů. Jsme zaměřeni na tři důležitá odvětví: Software síťové infrastruktury, hardware a služby, které dodáváme přes naši divizi Networks. Dále lokalizační a navigační řešení, které dodáváme přes divizi HERE. A poslední i vývoj moderních technologií, které sledujeme přes divizi Technologies. Každá ze tří divizí je leaderem ve svém oboru.

Nokia Networks je celosvětovým specialistou v oblasti mobilního širokopásmového připojení. Od prvního volání přes GSM až po první hovor přes LTE, působíme ve všech generacích mobilní technologií. Naši odborníci neustále vyvíjejí nové možnosti, které naši zákazníci mohou využít ve svých sítích. Poskytujeme nejefektivnější mobilní síťě, inteligenci s cílem maximalizovat využitelnost těchto sítí a služby, které zajisti bezproblémovou funkčnost.

Produktoví partneři

Starbucks

Společnost Starbucks Coffee je vedoucí maloobchodní prodejce, pražírna a značka vynikající kávy na celém světě s více než 16.000 maloobchodními prodejnami ve 44 zemích světa. Naším závazkem je nabízet svým zákazníků nejlepší kávu na světě a vynikající zážitek z kávy. Ve Starbucks ochutnáváme kávu z celého světa a to více než 150 000 šálků ročně. Hledáme pouze ta nejjemnější a nejbohatší kávová zrna, a proto jich musíme ochutnat takové množství. Káva vytváří jemné rozdíly své chuti podle místa, kde roste. V České republice je k dnešnímu dni již 12 kaváren Starbucks.

friendlyway

Společnost friendlyway s.r.o. se stala v roce 2000 výhradním zástupcem společnosti friendlyway AG pro Českou republiku a Slovensko. friendlyway je výrobcem informačních internetových terminálů-kiosků. friendlyway s.r.o. využívá ku prospěchu svých klientů zázemí jednoho ze světových leaderů v oblasti výzkumu, výroby a využití informačních terminálů/interaktivních displejů/kiosků /Interactive Information Station ™. Společnost nabízí kromě pouhé dodávky technických prostředků i ucelená řešení přo využití informačních terminálů. Jde o řešení podle potřeby každého jednotlivého klienta v souvislosti s realizací záměrů klienta v oblasti použití informačních terminálů t.j. včetně řešení poskytovaného obsahu - služby. Součástí nabídky jsou i celosvětově používané softwarové produkty.

NESS Czech

Ness Technologies jako partner v oblasti business procesů a technologií od roku 1990 dosáhl v regionu střední a východní Evropy silné tržní pozice. Na českém trhu patříme k lídrům v oblasti business a IT služeb. Specializujeme se na business konzultace ve spojení s vývojem softwarových produktů a aplikací, systémovou integrací a outsourcingovými službami. Stavíme na rozsáhlých zkušenostech z úspěšných projektů, špičkových odbornících a unikátním know-how. Pro naše zákazníky rozvíjíme nové obory podnikání a ověřené postupy pak exportujeme do dalších zemí regionu EMEA. S více než 1 000 odborníky v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku a Rumunsku spojujeme výhody globálního know-how a znalosti místního trhu.

Mediální partneři

Devítka

Naším tématem je byrokracie, vláda, evropské instituce, veřejné zakázky a dotace… Abychom v našem snažení byli úspěšní, potřebujeme my i naši klienti exkluzivní informace v této oblasti. Rozhodli jsme se proto tyto informace každé ráno koncentrovat do Devítky a nabídnout vám je.

Lupa.cz

Již 25 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Euro.cz

Na Euro.cz přinášíme nepřetržitý informační a dokumentační servis profesionálům v ekonomice, politice, státní správě i samosprávě. Zakládáme si na hlubším vhledu do událostí, které ostatní média zachycují jen velmi zběžně. Věnujeme se těmto tématům: byznys, ekonomika, automotive, letectví, technologie, zdraví, architektura, design, věda s přesahem do byznysu a technologií.

Strategie

Strategie, měsíčník o reklamě, médiích a marketingové komunikaci, vychází od ledna 1993 jako první časopis tohoto druhu na českém trhu. Podle mínění respondentů má tradici, vliv, kvalitu a vlastní odborné renomé. Je to titul, který ve svém oboru udává směr, standard a přináší analytický pohled. Všeobecně mají čtenáři ke Strategii dlouholetou důvěru. Jde o komplexní titul, který poskytuje orientaci a vzdělání v oboru a je pro lidi z branže nepostradatelný.

Patria Online

Patria Online je 100% dceřiná společnost investiční banky Patria Finance zaměřená na internetové aktivity. Patria Online je provozovatelem exkluzivního investičního portálu www.patria.cz, který poskytuje původní zpravodajství, online data, profesionální analýzy, konzultační, mobilní a další služby z oblasti finančních trhů a ekonomiky, a specializované placené služby Patria Plus. Stránky www.patria.cz sleduje pravidelně až 100.000 unikátních čtenářů, kterými jsou investoři, finanční manažeři, vedoucí finančních oddělení, treasury specialisté, ředitelé firem, studenti a novináři.

Z1

Zpravodajská televize Z1 vysílá od června 2008 všemi digitálními cestami (DVB-T; DVB-S; DVB-C; IPTV). Držitelem vysílací licence televize Z1 je společnost První zpravodajská, a.s. Jejím jediným akcionářem je skupina J&T. Základem programu Z1 jsou ekonomické informace, a s byznysem související zprávy, vysílané od pondělí do pátku od 7:00 do 23:00 hodin. Kontinuální informační servis doplňuje specializovaný půlhodinový pořad „Téma Z1“. V něm dostávají nejzajímavější události a trendy ze všech oblastí byznysu větší prostor, ať už prostřednictvím rozhovoru s lidmi z první linie české i evropské ekonomiky, tak pravidelných rubrik, využitelných aktivními lidmi, kteří se zajímají o události kolem sebe v souvislostech.