Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Marek Antoš

Na Internetu se pohybuje už od roku 1994, společnost Internet Info založil v roce 1998. V prvních letech působil též jako šéfredaktor serveru Lupa.cz, později vedl konzultační centrum Dobrý web a dnes se věnuje především dlouhodobým cílům a strategickému rozvoji obou společností. Současně dává prostor svému alter egu tím, že vyučuje ústavní právo na PF UK

Ondřej Felix

Ondřej Felix je jedním z nejzkušenějších IT odborníků u nás. V minulosti působil mj. jako vedoucí české pobočky Oracle, jako ředitel této společnosti pro oblast veřejných služeb ve střední a východní Evropě, jako předseda představenstva Českého Telecomu a jako jeho generální ředitel. V současnosti je hlavním architektem českého e-governmentu.

Jiří Hlavenka

Jiří Hlavenka je podnikatel v oblasti internetových technologií; založil mj. vydavatelství Computer Press a Vltava.cz. Je autorem více než 40 publikací a několika tisíc odborných článků. Dnes působí především jako investor, je mimo jiné spoluzakladatelem a podílníkem společnosti Skypicker.com.

Jiří Karpeta

Jiří pracuje v IT průmyslu již 15 let. Po ukončení studia na ČVUT FEL Praha pracoval ve firmě LCS International na různých pozicích ve vývoji, naposled jako ředitel divize pro vývoj a služby ERP systému Noris.  Od roku 2006 pracoval ve firmě Microsoft jako poradce pro platformovou strategii a od roku 2008 jako ředitel vývojářské divize. Mezi hlavní oblasti jeho zájmu patří IT trendy a vize, evoluce způsobu vývoje aplikací, práce s komunitami a moderní marketingové nástroje. 

Richard Kaucký

Žije a pracuje v Praze. Absolvent FEL ČVUT obor telekomunikace. Původní profesí programátor, ženatý, spoluautor čtyř dětí a jednoho českého textového editoru. Držitel ocenění Osobnost roku české informatiky 1995, dlouholetý člen představenstva SPIS. V současné době předseda představenstva Software602 a. s., firmy, kterou spoluzakládal v roce 1991. V mimopracovních aktivitách je členem správní rady mobilního hospice Cesta domů a předsedou klubu Eagles Praha baseball/softball.

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Aleš Kučera

Ředitel společností Novell-Praha, s.r.o., Novell Professional Services Česká republika, s.r.o. a Novell Slovensko, s.r.o. Ing. Aleš Kučera (*1964) řídí aktivity společnosti Novell v České republice a Slovenské republice. Na tomto území je odpovědný za implementaci strategie společnosti a řízení jejího růstu jako světového poskytovatele vynikajícího softwaru a služeb. Aleš Kučera začal pracovat ve společnosti Novell v roce 1997 jako marketingový manažer pro partnerské společnosti. Od roku 1998 působí jako ředitel společností Novell-Praha, s.r.o., Novell Professional Services Česká republika, s.r.o. a Novell Slovensko, s.r.o. V této roli odpovídá za realizaci strategie společnosti Novell v tomto teritoriu a za řízení a rozvoj obchodních a marketingových aktivit. V roce 1987 získal Aleš Kučera inženýrský titul na Fakultě elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze. Několik let byl členem představenstva Sdružení pro informační společnost (SPIS)

Taťána le Moigne

Taťána le Moigne pracuje od října 2006 v české pobočce Google. Před tím působila 10 let ve společnosti Microsoft, a to v ČR, Německu a Velké Británii, dále pak ve společnostech Digital Equipment a Abakus Distribution. Před nástupem do Googlu provozovala 4 roky svoji soukromou konzultační firmu. Zároveň vlastní firmu zabývající se navrhováním deskových her pro děti. Vystudovala výpočetní techniku a ekonomii.

Václav Mach

Václav Mach nastoupil do Microsoftu na pozici ředitele pro vnější vztahy 1. září 2008. Ve své roli se zaměřuje na podporu šíření moderních informačních technologií v České republice a rozvíjení vztahů především se státní správou a samosprávou. Václav Mach přichází ze společnosti Vodafone, kde působil od roku 1999 v celé řadě manažerských funkcí především v oblasti vnějších vztahů, regulace a také jako prokurista společnosti. Do Microsoftu si přináší také bohaté zkušenosti ze společností Český Mobil, Aliatel, SPT Telecom a Kabel Plus, kde pracoval především v oblasti marketingu, vnějších vztahů a regulace služeb. Václav Mach vystudoval ČVUT v Praze a absolvoval řadu odborných školení, mimo jiné také manažerský kurz na CMC Čelákovice. Václav Mach se narodil v roce 1967, je ženatý a má dvě děti. Volný čas tráví nejraději s rodinou a mezi jeho koníčky patří golf a tenis.

Evžen Tošenovský

Evžen Tošenovský je politik (ODS). V letech 1993 - 2000 byl primátorem Ostravy, v letech 2000 - 2008 hejtmanem Moravskoslezského kraje předsedou Asociace krajů ČR. V současnosti je poslancem Evropského parlamentu. Vystudoval systémové inženýrství a šestnáct let pracoval jako matematik - analytik ve Vítkovicích.

Jan Tuček

Jako ředitel STEM/MARK se snaží, aby práce bavila nejen zaměstnance ale i klienty. Vystudoval statistiku na VŠE, pracoval na ČSÚ např. jako vedoucí sčítání lidu v Praze, ředitel Městské správy Praha, místopředseda ČSÚ. Má dlouholeté zkušenosti se statistickými šetřeními a marketingovým výzkumem v Čechách i v cizině. Je podruhé ženatý, má dvě velké dcery a synka z roku 2007. Miluje steaky a dobré víno a – pokud mu zdraví dovolí – hory na kole či běžkách či exotické země (hlavně pěšky).

Patrick Zandl

Patrick Zandl v roce 1996 založil zpravodajský Mobil server, později rozjížděl internetovou televizi Stream.cz a šéfredaktoroval Lupu. Dnes je vedoucím projektu bezpečnostních routerů Turris v CZ.NIC. Zaměřuje se na mobilní komunikace a bezpečnost.