Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Tomáš Baránek

Tomáš Baránek (nar. 1972) je český publicista a nakladatel. Vystudoval matematickou informatiku na Masarykově univerzitě v Brně, zakládal vydavatelství Computer Press (kde působil jako první šéfredaktor časopisu Computer). Od roku 2004 se věnuje především volné literární tvorbě, od roku 2007 opět vydavatelské činnosti (Jan Melvil Publishing). Napsal sbírku erotické poezie Bez uzdičky (Host), „praktickou příručku technologie lovu“ Jak sbalit ženu a Jak sbalit ženu 2.0 (Jan Melvil Publishing). Je také autorem stejnojmenné divadelní hry, která se od roku 2009 hraje na prknech brněnského divadla BURANTEATR. Ve spolupráci s tímto divadlem provozuje i interaktivní výukové kurzy předvztahové komunikace a na toto téma příležitostně přednáší i jinde. Vychovává dvě děti. Píše prózu. Žije v Brně.

Pavel Brázdil

Studoval na VŠE v Praze. Od roku 1998 se věnuje kariéře os.trenéra (World Class Fitness, Solarium Fitness BBC a další) a poradce pro životní styl. Trenérskou licenci ISSA získal v USA, kde několik let pracoval jako os.trenér a účastnil se několika projektů (např. Body for life, Transformation). Působil rovněž jako os.trenér ve Španělsku. V současné době v České republice uskutečňuje projekt TRANSFORMATION (program zlepšení životního stylu se soutěží). Mezi jeho odborné zájmy patří NLP personal coaching, jazyky, ekonomie a cestování.

Marcel Červený

Marcel Červený studoval na Západočeské Universitě v Plzni. Od roku 2001 se pohybuje na poli IT, zabývá se řízením vývoje softwaru pro projektové řízení a systémů pro komunikaci a e-learning. Působil například ve společnostech Murraya Development s.r.o., Cantacid Company a.s., Abillance Europe a.s. V současné době pracuje ve společnosti StringData s.r.o. jako produkt manager, kde je jeho hlavním úkolem podpora softwarových produktů určených pro zefektivnění práce a komunikace. Rád se podílí na nových řešeních a společně s klienty vymýšlí systémy, které uživatelům zpříjemňují práci. Mezi jeho koníčky patří moderní technologie a sport, kterému se rád věnuje ve svém volném čase.

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.