Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

18:00 - 18:25

Webové a mobilní aplikace, bez kterých by mi bylo ouvej

Jsou to drobní pomocníci - jednoduché programy a webové stránky, které mi vylepšují každodenní život. Pomáhají s organizací úkolů, s úpravou fotek, s hubnutím, se čtením zajímavých článků, s domlouváním schůzek… a je toho mnohem víc.
Petr je člověk, který žije již léta ve spokojeném těsném vztahu s digitálními technologiemi.

Petr Koubský Petr Koubský

Vedoucí rubriky Věda a technologie

Deník N

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

18:30 - 18:45

Jak se stát "onborníkem"

Ukážeme vám, jak se dá využít virtual office, jak umožníte svým zaměstnancům pracovat z domova a jakým způsobem vybudujete rychlé online kontaktní centrum na vašem webu. Řekneme, kde online komunikační technologie pomáhají a jak se dají využít.

Jaroslav Čech

Chief Executive Officer

iCORD LC s.r.o.

18:50 - 19:10

Jak se efektivně učit cizí jazyk

Máte-li dobrý důvod, proč se cizí jazyk učit a naučit, do jednoho roku můžete zvládnout základy a za dva, tři roky si už slušně popovídáte. Nezáleží přitom na tom, jestli chcete umět dobře anglicky kvůli služební cestě, jestli vás láká francouzština svůdnými hláskami nebo jestli se chcete učit norsky kvůli běžkování u Lillehammeru.
Sylva je profesionální překladatelka a tlumočnice, kromě toho se momentálně učí norsky, takže se na věc umí podívat i očima studenta.

Sylva Ficová

Překladatelka

Sylva Ficová

Sylva Ficová vystudovala FF MUNI v Brně. Několik let působila jako učitelka angličtiny a zároveň se věnovala překladatelství. Od roku 2008 je na volné noze, specializuje se na lokalizace, překlady titulků a jazykové poradenství. Přeložila také více než 10 knih různých žánrů, včetně literární teorie, beletrie a komiksu. Mezi její zájmy patří fotografování, cestování, cizí jazyky a nu jazz.

19:15 - 19:30

"Efektivní komunikace s BeeWiserem"

Zapojte se! Zúčastněte se naší exkurze do interaktivního prostředí BeeWiser, dozvíte se například jak rychle a efektivně komunikovat, jak získat zpětnou vazbu od svých klientů i zaměstnanců. A ne jen to, prostředí nabízí i mnoho dalších benefitů pro oddělení marketingu, HR, pro management a například i pro studenty.
Poslechněte si náš vstup, zaregistrujte se zdarma na my.beewiser.com a využívejte všechny výhody, které Vám BeeWiser přináší.

Marcel Červený Marcel Červený

Product Manager

Marcel Červený

Marcel Červený studoval na Západočeské Universitě v Plzni. Od roku 2001 se pohybuje na poli IT, zabývá se řízením vývoje softwaru pro projektové řízení a systémů pro komunikaci a e-learning. Působil například ve společnostech Murraya Development s.r.o., Cantacid Company a.s., Abillance Europe a.s. V současné době pracuje ve společnosti StringData s.r.o. jako produkt manager, kde je jeho hlavním úkolem podpora softwarových produktů určených pro zefektivnění práce a komunikace. Rád se podílí na nových řešeních a společně s klienty vymýšlí systémy, které uživatelům zpříjemňují práci. Mezi jeho koníčky patří moderní technologie a sport, kterému se rád věnuje ve svém volném čase.

19:35 - 19:55

Mít vše hotovo

Mít opravdu vše hotovo nebudeme mít nikdy, ale dá se slušně naučit, abychom od toho kýženého stavu byli stále jen v rozumné vzdálenosti. Jak si organizovat čas, úkoly, práci a vůbec život? Jaké jsou potřeba metody, nástroje a přístupy?
Tomáš založil a vede vydavatelství Jan Melvil Publishing, zaměřené na knihy o startupech, podnikání a organizaci času a které také provozuje web mitvsehotovo.cz.

Tomáš Baránek Tomáš Baránek

Ředitel

Jan Melvil Publishing

Tomáš Baránek

Tomáš Baránek (nar. 1972) je český publicista a nakladatel. Vystudoval matematickou informatiku na Masarykově univerzitě v Brně, zakládal vydavatelství Computer Press (kde působil jako první šéfredaktor časopisu Computer). Od roku 2004 se věnuje především volné literární tvorbě, od roku 2007 opět vydavatelské činnosti (Jan Melvil Publishing). Napsal sbírku erotické poezie Bez uzdičky (Host), „praktickou příručku technologie lovu“ Jak sbalit ženu a Jak sbalit ženu 2.0 (Jan Melvil Publishing). Je také autorem stejnojmenné divadelní hry, která se od roku 2009 hraje na prknech brněnského divadla BURANTEATR. Ve spolupráci s tímto divadlem provozuje i interaktivní výukové kurzy předvztahové komunikace a na toto téma příležitostně přednáší i jinde. Vychovává dvě děti. Píše prózu. Žije v Brně.

20:00 - 20:15

Cvičení pro geeky

Osobní trenér předvede, jak se správně protáhnout po celodenní práci u počítače.

Pavel Brázdil Pavel Brázdil

Osobní trenér (ISSA)

Pavel Brázdil

Studoval na VŠE v Praze. Od roku 1998 se věnuje kariéře os.trenéra (World Class Fitness, Solarium Fitness BBC a další) a poradce pro životní styl. Trenérskou licenci ISSA získal v USA, kde několik let pracoval jako os.trenér a účastnil se několika projektů (např. Body for life, Transformation). Působil rovněž jako os.trenér ve Španělsku. V současné době v České republice uskutečňuje projekt TRANSFORMATION (program zlepšení životního stylu se soutěží). Mezi jeho odborné zájmy patří NLP personal coaching, jazyky, ekonomie a cestování.

20:20 - 21:30

Závěrečný networking