Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Přednášející

Michal Andera

Michal Andera vizualizuje strategie a školí techniky kreativní spolupráce v projektu clarity-lab. Věří, že porozumění je klíčem k úspěšnému rozvoji firem. Na VŠE v Praze se věnuje výzkumu psychologie podnikání. Michal je autorem českého videoblogu o podnikání byznyspark.cz. Více o něm najdete na www.michalandera.com

Monika Bechná

Monika Bechná pracuje ve společnosti Plzeň 2015, o.p.s., jejímž cílem je připravit program na rok 2015, kdy se Plzeň stane Evropským hlavním městem kultury. Má na starost některé projekty v programové sekci a připravuje spuštění regionální marketingové sítě. V rámci podpory kreativity v podnikání se věnuje také projektu KREKR (KREativitou K Rozvoji), jehož cílem je intenzivním způsobem propojit svět byznysu a umění. Tzv. umělecké intervence probíhají přímo ve firmách a institucích, kam umělec jeden den v týdnu po určitou stanovenou dobu dochází a pracuje se zaměstnanci. Ověřené zlepšení nastává v oblasti komunikace, celkové spokojenost zaměstnanců, hrdosti na práci, loajality k zaměstnavateli. Projekt probíhá v 17 zemích Evropy, českou verzi koučuje švédská společnost TILLT, která umělecké intervence provádí více než deset let. Aktuálně hledá firmy i umělce, kteří se chtějí do projektu zapojit.

Hana Felklová

Hana Felklová se profesně věnuje autorskému právu a přes deset let také projektovému financování. V minulosti se podílela na projektovém a produkčním vedení nejrůznějších ziskových i neziskových projektů, např. A2 kulturní čtrnáctideník, Oživte si barák. Svou lásku k jídlu realizuje při produkci časopisu The Snack a k přírodě se vrací při budování venkovského kulturního centra Statek Vrcholtovice. Stojí za projektem Art in sale, který podporuje prodej uměleckých děl současných českých umělců v Čechách i v zahraničí.

Michaela Mixová

Michaela Mixová vystudovala kulturní politiku a management na University of Arts v Bělehradě a Lumiere University Lyon. Svou zálibu v propojování zdánlivě nepropojitelného - kultury, umění a podnikání - nyní uplatňuje ve společnosti Plzeň 2015, kde pod hlavičkou projektu Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015 připravuje založení prvního kreativního inkubátoru v České republice. Jedním z důležitých poslání inkubátoru je také propojovat kreativce, jako jsou architekti nebo designéři, s lidmi a firmami z jiných odvětví.

Martin Sedláček

Vystudoval psychologii na FFUK a Dramatickou výchovu na DAMU. Pracoval jako manželský poradce, lektor manažerských kurzů, dramaterapeut. V roce 2008 spoluzaložil společnost IMPROPACT, která se věnuje uplatnění technik divadelní práce na poli korporátního vzdělávání a rozvoje. V současné době se věnuje školení v rámci společnosti IMPROPACT, koučování manažerů a lidí obchodujících na burze a individuální psychoterapii.