Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Michal Beránek

Po studiích, při kterých se vzdělával v oboru programování nastoupil Michal Beránek do Agrobanky Praha (dnes GE Money bank) na pozici marketingového a produktového manažera v oddělení kreditních karet. Později přestoupil do společnosti Derby a.s., kde zastával pozici obchodního ředitele pro oblast čipových karet. V průběhu dalších období působil Michal Beránek v Expert Partner Engineering jako  obchodní ředitel a ve společnosti Unreal Technology, kde byl členem představenstva a obchodním ředitelem. V současné době Michal Beránek působí v OpenOne a.s., kde je předsedou představenstva.

Petr Bucher

Ředitel telekomunikačního centra Expandia Banka – vybudování kontaktního centra na zelené louce, člen top managementu. Contact Centre Manager T-mobile; řízení kontaktního centra T-Mobile Option One – Customer Care Director; člen TOP managementu, vedení multilunguálního call centra ComGate Call Expert – Business Unit Director, outsorcing Customer care a telesales procesů

Roman Kříž

Od roku 2007 působí ve společnosti T-Mobile Czech Republic na pozici Senior manažera provozu služeb zákazníkům – business, kde je zodpovědný za provoz a péči o zákazníky v business segmentu. V minulosti působil na obchodních a marketingových pozicích LangMaster Int., COMFOR, Playman nebo Mopos Communications. Je absolventem SPŠE v Pardubicích obor Automatizační technika. 

Danuše Kulhánková

V současnosti pracuje na pozici Obchodní a marketingové ředitelky FORMICA GROUP, s.r.o. Má 25 let praxe v managementu, posledních 10 let v segmentu BTL se zaměřením na datová kritéria a poskytování služeb komerčních call center. V minulosti pracovala na pozicích: Zástupce ředitele (Atento Česká republika, a.s.) B2C Director (Schober Information Group, a. s.) Vystudovala VŠST Liberec.

Jan Vobořil

Jan Vobořil vystudoval právo a moderní hospodářské a sociální dějiny na Univerzitě Kralově v Praze, kde v roce 2015 úspěšně ukončil doktorské studium. V minulosti působil jako právník třeba ve Sdružení obrany spotřebitelů a později na Úřadu pro ochranu osobních údajů a od roku 2009 v nevládní organizaci Iuridicum Remedium, kde například připravil úspěšný návrh k ústavnímu soudu, který v roce 2011 zrušil českou právní úpravu data retention. Od roku 2013 je advokátem a zároveň výkonným ředitelem IuRe. Zabývá se zejména problematikou ochrany soukromí, ale i trestním či autorským právem